EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By Killarun
#1840546
Witam. Zacząłem się rozglądać za jakimiś premiksami do potestowania, niestety wszystkie, które widziałem są przewidziane na dodatek 10ml bazy nikotynowej, co przy dzisiejszych regulacjach najczęściej daje wynikową moc 3mg/ml, co na obecnym etapie jest dla mnie zdecydowanie niewystarczające. Pytanie jest więc następujące: czy znacie może godne polecenia premixy, których moc wynikowa byłaby wyższa od 3 mg/ml, a bliska np. 9 ml/ml?
Awatar użytkownika
By matatiti
#1840549
Ja się z takimi nie spotkałem. Jedynym ratunkiem w tej sytuacji jest zastosowanie mocniejszej bazy. Oczywiście takowej legalnie w sklepie nie kupisz, co zawdzięczamy ustawie. Skłamałbym mówiąc, że nie da się jej u nas nigdzie kupić, ale oczywiscie nie będę namawiał do łamania prawa.
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1840550
matatiti pisze:Ja się z takimi nie spotkałem. Jedynym ratunkiem w tej sytuacji jest zastosowanie mocniejszej bazy. Oczywiście takowej legalnie w sklepie nie kupisz, co zawdzięczamy ustawie. Skłamałbym mówiąc, że nie da się jej u nas nigdzie kupić, ale oczywiscie nie będę namawiał do łamania prawa.

Czy Ty ostatno nie pisałeś o premixach z których da się zrobić 7 mg?
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1840555
Da się :) do neata lejesz 2x18 mg otrzymujesz prawie 6mg 70 ml premixu który nadal ma całkiem wysoką koncentracje aromatu, masz vape chefa 40 ml Premix plus 20 ml na shoty, i sla Vape 30+20


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1840556
matatiti pisze:Nie ja. Jakiś czas temu, jeszcze przed wejściem ustawy, sporo osób zrobiło zapasy baz nikotynowych 32-100mg, które do dziś są magazynowane w lodówkach i dziś mają spokój z takimi problemami.

Opisywałeś virtusy, a z tego co patrzyłem na e dymie, da się zrobić 6 mg z nich ;)
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1840561
matatiti pisze:Ale nie wartość bliższą 9mg, a na taką liczy najbardziej autor wątku. Jeszcze większe zmartwienie mają osoby wapujące 18mg ;)

Takich to podziwiam, ja zaczynałem od 18 mg, mało mnie nie wyrwało z butów :o
Awatar użytkownika
By VVADER
#1840599
U mnie w mieście dostępne są jeszcze premixy Hipzz 20ml oraz #vapenation, również 20ml. Z tym, że do #vapenation spokojnie powinno wejść 20ml bazy nikotynowej, w Hipzz raczej tyle nie dodamy.
Awatar użytkownika
By Killarun
#1840609
Dziękuję wszystkim za podzielenie się swoją wiedzą, na pewno skorzystam! :D Jeśli będę mógł w czymś pomóc, to oczywiście możecie na mnie liczyć ;)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.