EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Killarun
#1840318
Wklejam wam link do własnoręcznej statystyki testów dostępnych na forum Inawery. Aktualnie jest 5 okresów, najnowszy pominąłem ze względu na to, że nadal trwają testy, będę aktualizował w miarę rozwoju sytuacji. Naturalnie reszta również systematycznie na dniach będzie się pojawiała, jednak już teraz jest całkiem niezła baza do analizy i wyboru. Wyniki nie są posortowane i nie można sortować zgodnie z wybranym kryterium - niestety nie umiem jeszcze tworzyć tabeli przestawnych. Mam nadzieję, że chociaż niektóym się przyda - mi na pewno :wink:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XOryMqya8Xl47MzlM85oFXnBKff-z-qDNqqo9fgnbkI/edit?usp=sharing
Awatar użytkownika
By Killarun
#1840332
Pesio pisze:Ciekawe co to Tobacco Coctail?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Przyda się też łatwy dostęp do informacji smak czego ma odwzorowywać aromat, niektóre nazwy niewiele mówią. Zrobię coś z tym, dobrze, że napisałeś :D
Awatar użytkownika
By Killarun
#1840339
pol pisze:W tabeli "utajnieni" ci, którzy się pod tym podpisali...

Nie rozumiem problemu, możesz jaśniej?

@Pesio Dorzuciłem opisy aromatów ;)
Awatar użytkownika
By Killarun
#1840341
Pesio pisze:Nie chcę marudzić, ale po otwarciu linka, żadnych opisów nie ma .

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Są w formie notatek, na pierwszy rzut oka mogą być niezauważalne, najedź kursorem myszki na nazwę aromatu z czarnym trójkącikiem w prawym górnym rogu komórki - powinno się wyświetlić małe okienko z opisem ;)
Awatar użytkownika
By Killarun
#1840343
Pesio pisze:Mam stary telefon bez myszki.
Ale jutro na kompie spróbuje obadać.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Na telefonie tapnij palcem nazwę aromatu z trójkącikiem, powinna się wyświetlić opcja "Wyświetl notatkę". Dokumenty w chmurze Googla mają tę zaletę, że nieistotny jest sprzęt na jakich są przeglądane :D

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.