EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By NowocjuszVapowania
#1840112
Witam serdecznie ;) !

Chciałbym zakupić dla siebie e papierosa, po zaglądaniu na forum, przewertowanych postach, oglądanych recenzjach wybrałem dla siebie Pico 25, chcąc zakupić kolega polecił mi stronę e-dym.pl. Problem tkwi w tym, że nie ma już na stronie dostępnych zestawów Pico 25 + autoryzowana do niego góra... Chciałbym się was poradzić forumowicze, jaką wybrać górę ? Nie mam nic konkretnego na oku ponieważ mało się znam.. A może dzięki wam znajdę coś fajnego i może wcale Pico 25 nie jest takim dobrym wyborem.. w e paleniu głównie chciałbym się oprzeć na smak i chmurkę.. Jeśli byście mogli mi również doradzić aromaty i bazy, tzn. Jaka wybrać firme.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1840113
Proponuje Giewont

Widać kolega niewiele sobie wziął do serca z moich ostatnich uwag. Szkoda, bo takim zachowaniem daleko nie zajedzie i nikomu nie zaimponuje. Przyznaję ostrzeżenie Reg. III.5 i IV.4
M.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1840125
Wapujesz dopaszczowo, czy dopłucnie?
By NowocjuszVapowania
#1840129
Póki co nie vapuje wcale.. to będzie mój pierwszy zakup dlatego nie chciałbym się zrazić na starcie, dlatego tez tutaj napisałem. Dopłucnie, chce rzucić palenie zwykłych papierosów.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1840135
NowocjuszVapowania pisze:Póki co nie vapuje wcale.. to będzie mój pierwszy zakup dlatego nie chciałbym się zrazić na starcie, dlatego tez tutaj napisałem. Dopłucnie, chce rzucić palenie zwykłych papierosów.


To raczej dopaszczowo. Kolega @Krasnal45 dobrze radzi :D
Awatar użytkownika
By Superlux
#1840136
NowocjuszVapowania pisze:Witam serdecznie ;) !

Chciałbym zakupić dla siebie e papierosa, po zaglądaniu na forum, przewertowanych postach, oglądanych recenzjach wybrałem dla siebie Pico 25, chcąc zakupić kolega polecił mi stronę e-dym.pl. Problem tkwi w tym, że nie ma już na stronie dostępnych zestawów Pico 25 + autoryzowana do niego góra... Chciałbym się was poradzić forumowicze, jaką wybrać górę ? Nie mam nic konkretnego na oku ponieważ mało się znam.. A może dzięki wam znajdę coś fajnego i może wcale Pico 25 nie jest takim dobrym wyborem.. w e paleniu głównie chciałbym się oprzeć na smak i chmurkę.. Jeśli byście mogli mi również doradzić aromaty i bazy, tzn. Jaka wybrać firme.

Pozdrawiam



Na początku to zawsze witamy się tu !!! -

post59715.html#p59715

Tam ma miejsce wyznanie grzechów - co paliliśmy, ile i jak długo.
I dopiero po tej spowiedzi zwracamy się o pomoc, zadajemy pierwsze pytania.

Proste....i wtedy wiemy już z kim mamy doczynienia, łatwiej jest dobrać odpowiedni sprzęt itp itd
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1840137
A ja bym mimo wszystko proponował koledze przemyśleć decyzję o kupnie na własne grzałki od razu. Prędzej czy później dojdziesz do tego etapu, więc czemu nie zacząć od tego? ;)
By Krasnal45
#1840138
@DorotaM Obawiam się, że kolega jeszcze za bardzo nie łapie tematu dopłucny/dopaszczowy, a naturalniejszym sposobem będzie jednak łagodne przejście porównywalne do palenia analogów...
By NowocjuszVapowania
#1840147
@kangaroo a co mógłbyś mi w takim razie polecić ?


A co do tego dopłacanego palenia.. wydaje mi się, że autoryzowany atomizer od Pico 25 i tak chyba nie jest dopłucnie.. Zreszta jeśli chciałbym dużą chmurkę to automatycznie odpada palenie dopłucne, tak mi się przynajmniej wydaje.

A czy wgl. Pico 25 jest dobrym wyborem na start ? Wiadomo cena nie jest wielka, podstawowa elektryka jest, podobno mało awaryjny, ale może znacie lepsze Boxy startowe ?

A czy ten nautilus mini nie jest trochę zbyt mały na box?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1840148
@NowocjuszVapowania Pico25 i jego mniejszy brat, są dobrym wyborem na start.
Możesz kupić mniejszego Pico+Melo. Są w zestawie. Grzałki z zestawu służą do wpowania dopłucnego, Jeżeli dokupisz grzałkę 1,8 oma od Tritona, możesz powapować dopaszczowo.
post1840069.html#p1840069
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1840156
NowocjuszVapowania pisze:Zreszta jeśli chciałbym dużą chmurkę to automatycznie odpada palenie dopłucne, tak mi się przynajmniej wydaje.

Jest dokładnie odwrotnie - chcesz dużą chmurę, wciągasz od razu do płuc. Po prostu w ten sposób jesteś w stanie wessać więcej pary.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.