EPF
By Mikuś
#1788361
Jeden z niewielu boxow, który mi się podoba, przynajmniej oceniając po zdjęciach. Ciekawe jak to się na żywo prezentuje
Awatar użytkownika
By Donayo
#1788363
Wygląda mega :D
Fajny, ciekawy maluch.
By tomasz_p13
#1788535
36$ za boxa nie jest złe



w mojej ocenie te boczki z błyszczącego czarnego plastiku to będzie minus, śliskie to i łatwo rysujące się :? czekam na pierwsze recenzje
By Baryua
#1795021
Widziałem go dzisiaj na *FT* stronce za 28,5$ i chyba muszę go mieć, bo fajniutko się prezentuje.
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1805877
Cisza w tym temacie.

Obrazek

Ogólnie box jest bardzo fajny i poręczny, szukałem czegoś takiego podobnego do rurki, wszystkie inne boxy jednak są mniejsze lub większe ale o jednakowej bryle, tutaj jest to zrobione tak aby parownik był na środku fajnie, w ręku również się dobrze mieści. Mój box doszedł chyba z wadą, ponieważ sam ekran jest przesunięty no ale cóż... Ogólnie sam box jest dość ciekawy i mam nadzieje, że zostanie u mnie na dłużej. Obecnie używam dwóch baterii iJust i byłem z nich zadowolony, jednak ten box jest dla mnie bardziej ciekawy. Ogólnie to Polecam, jeżeli komuś się podoba to bierzcie bez myślenia :)
By Baryua
#1807972
Dostępny w e-dymie :D
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1808409
Mam na sklepie sprzedałem 2 sztuki klienci mega zadowoleni :)jak ktoś szuka boxa co wyglada jak rura to jest to ideał :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Fabian74
#1808814
Pytanie do posiadaczy:
Czy Wasze egzemplarze są też takie prądożerne?
Nowy nabytek bije na głowę nawet najbardziej prądożernego w mojej kolekcji Isticka 60w.Sinuous , na nowych ogniwach Sony VTC 5, pozwala mi na odparowanie ok 4 ml liquidu.Parownik Tajfun III, grzałka 1,1 ohm ,moc podawana na grzałkę 16,5 watt.
Myślę o reklamacji ,potrzebna mi opinia innych użytkowników.
Awatar użytkownika
By Vukotich
#1809319
Fabian74 pisze:Pytanie do posiadaczy:
Czy Wasze egzemplarze są też takie prądożerne?
Nowy nabytek bije na głowę nawet najbardziej prądożernego w mojej kolekcji Isticka 60w.Sinuous , na nowych ogniwach Sony VTC 5, pozwala mi na odparowanie ok 4 ml liquidu.Parownik Tajfun III, grzałka 1,1 ohm ,moc podawana na grzałkę 16,5 watt.
Myślę o reklamacji ,potrzebna mi opinia innych użytkowników.


Co prawda nie mam jeszcze tego zasilania, ale cholera, coś musi być tęgo nie tak, żeby na 1 aku ledwie 4 ml wychmurzyć....
Ja na Clouporze Mini przy 14 W, grzałce 0,7 ohma, w trybie VW spokojnie wciągam 3 pełne baniaki z Kajtka 5 (wchodzi mu 5 ml, ale liczac, że nie zawsze leję pod korek, to założmy, że 4ml) i jeszcze zostaje sporo baterii...
Jadę na LG HG2 jakby co.
Nie wierzę, że byłaby aż taka różnica.
Awatar użytkownika
By Vukotich
#1809474
Mam P80 od 2 godzin. Postanowiłem go dosć ostro pomeczyc - SS316L, 0,67 ohm, TC SS, 15-25W (testuję sobie jakie ustawienia mi leżą najlepiej). Załadowany do pełna LG HG2.
Sama grzałka to jak już wspomniałem SS316L, bodajże 6 spaced zwojów na 3,5mm.
I co? Wciągnąłem na chwile obecną jakieś 5-6 ml LQ, własnie wykonałem 130 pufnięcie. Stan baterii... 88%.
Coś macie nie ten teges chyba z boxami... Albo aku już słabiutkie (mój ma miesiąc).


EDIT:
Jestem w polowie trzeciego baniaka. Licznik wskazuje 283 Pufnięcia. Przelaczylem sie jakis czas temu na TCR 95. Moc 15W. Preheat ustawiony na 75W przez 0,5 sekundy.
Poziom baterii - rowne 50%.

EDIT 2:
Baterię odcięło przy 537 pufnięciach (zwykle zaciągam się ok 3 sekundy). Bardzo dobry wynik imho.
Awatar użytkownika
By Vukotich
#1809736
Drugi dzień użytkowania P80 i mogę cos niecoś o nim napisać.

Ale najpierw - foty :)

Obrazek
Obrazek

Jeżeli chodzi o sam sprzęt, to jestem mega zadowolony!
Wszystko pięknie spasowane, nie mam się do czego przyczepić. Ekran osadzony prosto. Bardzo czytelny!
Box jest dość lekki jak na SS. Robi wrażenie solidnego. Ale... jednak z 2 stron ma spore, plastikowe elementy. Póki co nie rysują się i nic się z nimi nie dzieje niedobrego. Podejrzewam jednak, że to kwestia czasu jak złapią rysy. A o jakiejś "kraksie" wolę nawet nie myslec, bo zapewne skończy się połamaniem tychże.
No ale... póki co wszystko jest ok.

O zarządzaniu energię nie napiszę bo już we wczesniejszym poście znalazło się wystarczająco dużo informacji.

Samo użytkowanie - no cóż - bardzo intuicyjne. Trzeba tylko poznać kilka podstawowych skrótów klawiszowych i wszystko jest do ogarnięcia w 5 min.
Kto miał do czynienia z TC, TCR itp, ten szybko się odnajdzie i skonfiguruje pod siebie. Kto nie miał - cóż, google nie gryzie - 20 min szperania w necie i już ma się podstawową wiedze do dzialania.

Nie ukrywam, że nie wytrzymałem i przed chwilą zainstalowałem NFE Tools i wrzuciłem Arctic Foxa. 30 min zabawy z ustawieniami i... Heh, teraz dopiero P80 dostał skrzydeł! :)
Jedna uwaga - po wrzuceniu arktycznego softu tracimy tryb Bypass i kontrolę nad kolorami bocznych diód LED. Jest tylko zielona + funkcja WŁ/WYŁ. Zupełnie mnie to nie boli, bo i tak mam ją cały czas wyłączoną (a co mi będzie cholera baterię zżerała! ;)). A z BP nie korzystam, jakoś nie czuję go :)

W myśl ustawy - ja ze swojej strony tego boxa bardzo serdecznie "nie" POLECAM!
By lojpek
#1809813
A może soft microsur'a zadziała na tym ? Ja w swojej presie75 wolę ten soft niż arcticfox. Btw od MicroSur'a ma tryb bypass.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Vukotich
#1810012
Rozglądałem sie za takim softem, ale nie znalazlem zadnej wersji ze wsparciem dla P80 :/ Pewnie kwestia czasu :)
By lojpek
#1810020
Napisałem issue zobaczymy czy doda support do sinous bo w readme nie ma. Jak coś to dam znać ;) myślę że może się udać bo jak clockselect robił swojego myevica to dodawanie nowych urządzeń było tylko zależne od tego czy producent wypuścił aktualizacje i to z niej dodawane było urządzenie ;) arcticfox tak zapewne zrobili to microsur pewnie też tak zrobi ;)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
By Początkująca
#1823851
Mam wrażenie, że akus bardzo szybko się rozładowuje :-( 30 Wat , atomizer Reux mini(wismec) 5-6 godzin wapowania i akumulator ląduje w ładowarce :-( W evicu spokojnie cały dzień :-(.... Tryb VW.
By PaniChmurka
#1834554
Ja również mam problem z baterią w moim P80. Używam Sony VTC5. Wytrzymuje lekko ponad jedno napełnienie (3 ml), zazwyczaj używam 40w. Przykładowo, gdy bateria jest naładowana na 100%, to po jednym zaciągnięciu jej poziom spada do 93%. Wydaje mi się to dosyć podejrzane.
By koala
#1834559
Akurat jestem posiadaczem tego boxika i moja sztuka nie ma wielkich problemów z szybko spadającym poziomem baterii. Używam LG HG2 (brązowe, 3000mah) i grzałki w granicach 0.75 ohm. Na jednej baterii i włączonym stealth mode nie wytrzymuje całego dnia, mimo, że wpuszczam na grzałkę 3,5V, być może na Baypassie będzie lepiej. Na pewno box jest mocno prądożerny.

Generalnie zauważyłem inny problem. Zmieniając baterię to klapka zadziera mi okleinę przy pinie minusowym baterii. Poza tym, żadnych defektów nie zauważyłem. Nie używam TC, więc nie wiem jak sprawuje się w tym trybie.
By Kondrzak
#1835041
U mnie to samo. Kupiłem na szybko w najlepszym sklepie pod słońcem bo akurat mam blisko ( ipv 6x rip [*] ). Wraz z nówką funkiel VTC6. Bateria pada w oczach. dual na goblinie mini v2 o,45 Ohm z kanthala D. jakieś 3-4 ml odparowane i akumulator ma 19%. na rocznych lg he 2 podobnie. Paruję na 35-40W i jest masakra z rozładowywaniem...

Nie mam pojęcia o co kaman, czyżby sprawność elektroniki była aż tak niska ???
By rebeliant86
#1836854
A ja mam z moją sztuką jakiś problem. Wapuję na TC SS, ustawiam moc na 15w, temperaturę 220st i wszystko fajnie ale do czasu. W pewnym momencie z niewiadomego mi powodu mod zmienia moc startową na 30W i pomaga wtedy tylko wyjęcie na chwilę baterii. Zmiana ustawienia mocy nic nie poprawia, wyłączenie i włączenie też nie. Przegrałem też soft na nowo (ten sam co jest bo nie ma nowszego). Macie coś takiego może?

Edit: zmieniłem dziś soft na ArcticFox-a i wszytko działa poprawnie, tak więc śmiem twierdzić, że soft 1.01 od wismeca ma problemy z TC.
By KornikDere
#1837116
Posiadam wismeca od 2 dni. Bateria 3000 mah trzyma mi od 8 rano do 20. Wapuje przy drucie 0.9 ohm na 18W. Znalazł ktoś rozwiązanie problemu ze zużyciem baterii?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By tomgrim
#1837121
Jeśli faktycznie jest coś na rzeczy to przyczyn szukałbym w oryginalnym oprogramowaniu Wismeca.

Mając zainstalowanego ArcticFoxa na P80, Pico 75w i Evicu VTC Mini jakiś czas temu przeprowadziłem małe testy (ten sam parownik, ten sam akumulator, takie same ustawienia) i wyniki mówią same za siebie:

Pico - ~740 s
P80 - ~710 s
Evic - ~ 700 s
By KornikDere
#1837130
tomgrim pisze:Jeśli faktycznie jest coś na rzeczy to przyczyn szukałbym w oryginalnym oprogramowaniu Wismeca.

Mając zainstalowanego ArcticFoxa na P80, Pico 75w i Evicu VTC Mini jakiś czas temu przeprowadziłem małe testy (ten sam parownik, ten sam akumulator, takie same ustawienia) i wyniki mówią same za siebie:

Pico - ~740 s
P80 - ~710 s
Evic - ~ 700 s

To czyli nie jest źle hmm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By tomgrim
#1837136
KornikDere pisze:To czyli nie jest źle hmm


Nie jest, to typowy budżetowy, jedno-akumulatorowy mod który o ile nie szalejemy z mocą działa całkiem przyzwoicie.
By rebeliant86
#1837183
Ale zdecydowanie należy wymienić w nim oprogramowanie na ArcticFox-a.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
By Kondrzak
#1839033
Mam problem z arctic foxem. Po wgraniu softa mam odwrócony ekran do góry nogami. Irytujące strasznie. Wiecie jak to obrócić ?
Obrazek
Awatar użytkownika
By tomgrim
#1839041
Kondrzak pisze:Mam problem z arctic foxem. Po wgraniu softa mam odwrócony ekran do góry nogami. Irytujące strasznie. Wiecie jak to obrócić ?
Obrazek

Na wyłączonym boxie przytrzymać Fire i +
Awatar użytkownika
By tomgrim
#1839051
Krasnal45 pisze:A nie przypadkiem "+" i "-" ?

Można i tak, jedna i druga kombinacja działa.
By problem
#1839399
Hej wczoraj zakupilam tego wismeca i okropnie mi zzera baterie naladuje do 100% wezme 2-3 buszki i ze 100 robi sie 97% a ptem kolejne buszki i schodzi mi co 6% czyli z 97% na 91% z91%na na85% nawet na 2h bateri mi nie starczy skoro mi tak zzera akumulatorek dodam ze mam tanka ze smoka tvf8 Baby u uzywam 0,4ohma grzalki 40-80W best-50-65W na ustawieniach 24,0 W... plis pomocy kot pomoze zeby tak baterii nie zarlo moze to wina boxa lub akusa?
Awatar użytkownika
By Isia
#1839419
Radzę poczytać co napisali inni w tym temacie,a znajdziesz odpowiedz co trzeba zrobić.
By BarBastek
#1839421
Może bateria stara lub uszkodzona? Albo jakiś tani zamiennik :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
By rebeliant86
#1839447
Na początek wgraj ArcticFox-a. I zobacz czy pomoże, powinno :-)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Isia
#1839598
Mam to zasilanie prawie dobę i nie powiem złego słowa,no może poza widocznością/jasnością wyświetlacza - ona jest tragiczna.
Drastycznego zżerania akumulatora nie zauważyłam,a zapakowałam Sanyo GA 3500/10A.
Bałam się tego przycisku połączonego z wyświetlaczem,ale on działa idealnie.
Wgrałam ArcticFox-a (dziękuję koledze tomgrim za pomoc :D ),aby mieć bardziej czytelny/widoczny wyświetlacz :D
Na 99% zostanie ze mną na długo (już eVic Primo mini poszedł na sprzedaż)
By problem
#1839779
Akusy nie sa stare skoro wszystko kupowalam przed wczoraj w sklepie :lol: ... ale sie juz wyjasnilo mody tak maja ze zzeraja baterie a tym bardziej przy tanku tfv8 baby... trzabylo sobie dokupic akusy i ladowarke ;-) wiec z zapasowym akusem sobie smigam :-) pozdrawiam

Isia pisze:Mam to zasilanie prawie dobę i nie powiem złego słowa,no może poza widocznością/jasnością wyświetlacza - ona jest tragiczna.
Drastycznego zżerania akumulatora nie zauważyłam,a zapakowałam Sanyo GA 3500/10A.
Bałam się tego przycisku połączonego z wyświetlaczem,ale on działa idealnie.
Wgrałam ArcticFox-a (dziękuję koledze tomgrim za pomoc :D ),aby mieć bardziej czytelny/widoczny wyświetlacz :D
Na 99% zostanie ze mną na długo (już eVic Primo mini poszedł na sprzedaż)


hmmm a jakiego tanka masz?
Awatar użytkownika
By Isia
#1839786
Mam Merlina z grzałką około 1Ω i box ustawiony na 18W.
Do tego zapasowego akumulatora dokup etui silikonowe na akumulatory 18650 do bezpiecznego przenoszenia.
By problem
#1839823
wlasnie mam zamiar kupic etui na akusa :-) a szkoda ze nie ma do nabycia etui silikonowego na wismeca... :-( ogolnie mod bardzo fajny fajnie sie go trzyma :-) juz sie przyzwyczailam do niego i raczej juz go nie sprzedam :-) bo zastanawialam sie nad eviciem primo mini tylko ze drozszy bo 229zl a te same parametry mial co wismec z tego co czytalam chyba ze cos przeoczylam :-D



Regulamin Forum III.1
D.
By Krasnal45
#1841922
@problem
A tak w ogóle, to spojrzyj no w regulamin forum: III punkt 1, bo czytanie twoich postów przyprawia o ból oczu...
By huberts09
#1842616
Z moim sinuousem mam ten sam problem, pełne naladowanie starcza na ok 8ml.. mógłby ktoś napisać co z tym zrobić? Czytałem już wcześniejsze odpowiedzi ale jestem zielony w tych sprawach i nie do końca zrozumiałem. Sprzęt oczywiście caly nowy, akumulator to 25r
Awatar użytkownika
By PucH2
#1842617
Fakt, mało. Jednak w miarę używania będzie więcej jak podsumujesz. Tak to jest z nowym zasilaniem.
Awatar użytkownika
By WallDeck
#1844081
problem pisze:wlasnie mam zamiar kupic etui na akusa :-) a szkoda ze nie ma do nabycia etui silikonowego na wismeca... :-( ogolnie mod bardzo fajny fajnie sie go trzyma :-) juz sie przyzwyczailam do niego i raczej juz go nie sprzedam :-) bo zastanawialam sie nad eviciem primo mini tylko ze drozszy bo 229zl a te same parametry mial co wismec z tego co czytalam chyba ze cos przeoczylam :-D



Regulamin Forum III.1
D.


Evic Primo Mini ma dużo większy , ładniejszy no i przede wszystkim bardziej czytelny wyświetlacz :beer:
By ewaldus
#1851694
Każde zasilanie ma ustawione odcięcie zasilania przy niskim napięciu ogniwa. Mój Kangertech odcina przy 3,55-3,6V. Wismec Sinuous P80 przy 3,3V. Mam kilkuletnie akumulatorki Panasonic. Już miałem zaktualizować . Obecnie 60% aku, grzałka 0,94, moc 18W, 60 pufnięć, 320sek, kończę drugi baniek limitless XXL czyli wyparowalo 8ml. Myślę, że nie jest źle.
By Speedo
#1853855
Fajne to to nawet *SMOKEKING*

Obrazek

Przywiozłem sobie z wyprawy do Chin, 90zł mniej boli od 140 w najlepszym sklepie ;) Trochę miałem pełne rajtuzy jak zaliczyłem kontrole celne w Warszawie i Poznaniu no ale ostatecznie jest :)

Obrazek

Oczywiście Arctic Fox na dzień dobry bo bez niego jakiś taki jego potencjał niewykorzystany... Drugi dzień się bawię, jak na razie działa, zużycie baterii bez odchyleń. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Ogar616
#1855010
Trochę czasu minęło, pewnie sporo osób już go testuje dłuższy czas, więc dopytam.

Jak w dłuższej perspektywie z rysowaniem się sprzętu?

Czy problem pożerania baterii jednoznacznie rozwiązuje zmiana oprogramowania?

Oglądałem go dzisiaj w sklepie, bardzo zaniepokoił mnie fakt, że kiedy wyciągnąłem mojego kilkumiesięcznego VTC5 z Pico 25,
które pokazywało około 2/3 naładowania, P80 pokazywał dosłownie samą końcówkę...
Sprzedawca z pełną powaga wyjaśnił, że tam jest inna elektronika i daje inne napięcie :lol:
By ewaldus
#1855421
Sprzęt fajny, ale po miesiącu plastiki się trochę poluzowaly. Szczególnie ten od przycisku. Zobaczymy co będzie dalej. Najwyżej pójdzie na gwarancję.
Awatar użytkownika
By erbis
#1855443
Ogar616 pisze:Czy problem pożerania baterii jednoznacznie rozwiązuje zmiana oprogramowania?

Nie rozwiązuje. Po zainstalowaniu Arctic Foxa zżera akumulator tak samo jak na oryginalnym oprogramowaniu.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.