EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1838734
matatiti pisze:Nie rozumiem... jaką wtopę masz na myśli? Bo jeżeli zamierzasz łamać prawo, to tu porady nie uzyskasz.

Może kolega chce wysłać poza granice? Bo paczek z Poznania do Wrocławia to raczej nikt nie sprawdza.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1838739
Prawdziwe kłopoty zaczną się przy uszkodzeniu przesyłki. To dopiero są kłopoty, bo InPost lubi pieniądze.
Awatar użytkownika
By Killarun
#1838740
Zgodnie z art. 7f w związku z art. 1 pkt 18, pkt 20 i pkt 45 ustawy z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych nie można. Nie oceniam natomiast realnego ryzyka zatrzymania paczki.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1838748
To powinno wyczerpać temat:

Killarun pisze:Zgodnie z art. 7f w związku z art. 1 pkt 18, pkt 20 i pkt 45 ustawy z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych nie można.


„45) wprowadzanie do obrotu – udostępnianie wyrobów, niezależnie od miejsca ich produkcji, konsumentom na terytorium
Rzeczypospolitej Polskiej, za opłatą lub nieodpłatnie, w tym w drodze sprzedaży na odległość;
w przypadku transgranicznej sprzedaży na odległość za miejsce wprowadzenia do obrotu wyrobu uznaje się
państwo członkowskie Unii Europejskiej, w którym znajduje się konsument;”

Tak więc, niezależnie czy wysyłasz komuś za darmo, czy sprzedajesz, to wprowadzasz tym samym te liquidy do obrotu, łamiąc prawo.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.