EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By TomikSolo
#1800853
Witam, mam taki problem ze podłączyłem do ładowania e-papierosa na noc i jak wstałem po 5-6 h ładowania odłączyłem go i pokazał mi się napis na wyświetlaczu "high input" nie mam zielonego pojęcia co z tym zrobić szukałem na zagranicznych forach ale nic nie mogę znaleźć i mryga mi ten napis przez cały dzień juz i nic się nie zmienia próbuje resetować co parę godzin ale po resecie dalej jest to samo. :( :(
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1800878
Odkręć parownik i zobacz co jest grane /sprawdź na innym parowniku....
By TomikSolo
#1800884
Nie hehe sprawa wygląda tak że na stronie której zamówiłem boxa nie dostałem ani gwarancji ani paragonu nic czym mógł bym zareklamować go
Awatar użytkownika
By Marksista
#1802315
Daj mu poleżeć. Jak bateria się rozładuje to się naprawi.
Ewentualnie rozkręć i podłącz do styków baterii jakąś żarówkę 6V i miernik. Jak napięcie spadnie do ok 4V to odłącz żarówkę.
Ładuj go ładowarką ok 1A i będzie ok.
By fotobzyku
#1838149
High Input wskazuję że napięcie ładowarki jest zbyt duże. Tylko pytanie dlaczego po odłączeniu ładowarki dalej wyświetla problem. Jeżeli box był resetowany podpiął bym na próbę inną ładowarkę, od dla telefonu.
Ostateczności tak jak było pisane wyżej spróbować rozładować ogniwo wewnątrz boxa.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.