EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Jabadabadu
#1838092
Witam,
Ostatnio postanowiłem zaktualizować swojego Captaina do wersji 1.6. Aktualizowałem poprzez oficjalną stronę IJOYa niby wszystko spoko. I tu się zaczął problem. Podczas wgrywania pliku mod nagle wyłączył się i do tej pory nie chce się włączyć. Nie reaguje na przycisk, nawet nie wykazuje aktywności podczas podłączenia do ładowania. Wie ktoś może co się mogło stać? A najlepiej co z tym zrobić?
Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
By PucH2
#1838094
Pewnie szuka bitkony. Jak nie uwaliłeś bootloardera to czynność update wykonaj ponownie.
By Jabadabadu
#1838143
Udało mi się zainstalować aktualizację, komputer go w końcu wyczytał. Niestety, mimo udanej aktualizacji dalej nie chciał się włączyć. Zainstalowalem spowrotem starszy system, myślałem że pomoże ale nie. Nadal nie działa, więc w czym może być problem?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1838145
Coś kręcisz. Komp moda nie widzi i nagle zmienia zdanie? Opanuj najsampierw sprzęt i kable a dopiero potem pisz posty by ci moda ratować.
By Jabadabadu
#1838146
Możliwe że była to moja wina, że wcześniej nie wyczytywało ponieważ nie doczytałem w instrukcji że trzeba przycisk kliknąć po podłączeniu, w każdym bądź razie teraz wyczytuje go za każdym razem bez problemu, tyle że nadal nie chce się włączyć, nie reaguje na pięcioklik
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.