EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Krime
#1836805
Witam mam pewien problem w moim battlestarze akusy przy włączonym boxie wydają głos jakby piszczenia a dodatkowo tykają jak zegar używam parownika obs crius 2 pomyślałem że może z z obsem jest coś nie tak i przykręciłem tfv8 big baby lecz bez zmian mam dodatkową parę akusów lecz na nich jest taki sam problem . Co może być tego powodem czy to wina boxa czy akusów i czy wapowanie na nim z tym problemem jest bezpieczne ?
By Lamborghini16
#1836809
Witam
Tez mam battlestara ale piszczy tylko wtedy kiedy mecze go ładowaniem przez moda. Oddaj dziada na gwarancje jeśli jeszcze takowa posiadasz
By Krasnal45
#1836812
Opisane dzwięki, to po prostu odgłos pracującej przetwornicy i są normalnym zjawiskiem. W jednych egzemplarzach mogą być słyszalne bardziej w innych mniej. Niestety jakość wykonania budżetowej elektroniki z reguły nie bywa na najwyższym poziomie. Niczym to nie grozi, tym bardziej nie podlega reklamacji. Bez obaw możesz moda używać. Odgłosy mogą się z czasem zmniejszyć.

@Lamborghini16
Zanim "rzucisz" następną genialną poradą, zapoznaj się może najpierw dokładniej z tematem, a było to opisywane na trawniku nie raz i nie dwa.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1836813
Przy takich objawach zamawiam modły u szamana by odprawił. Energia z akusów nieczysta o ujście się prosi i grozi to wybuchem. Szaman niedrogi a ja bezpieczny. Poza tym wszystko w porządku? Nic nie boli, bo nie każdy na zajęcia miał pod górkę.

Są to normalne odgłosy pracy przetwornicy. Zaznaczam normalne. By nie były upierdliwe cewkę zalewa się pianką aby tłumiła dźwięk. A teraz ucho proszę przyłożyć do ... To nie przetwornica a gaz od spinanych pośladów ujścia szuka. Szamana i tak zamawiam coby nie odstawać od reszty.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.