EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1590828
Nie wiem czemu, ale na forum nie widzę/ nie mogę się doszukać żadnej wzmianki o powyższym parowniku(a jest on bez wątpienia jedynym z najlepszych/największych RDA z velocity typowo pod verticale)... ...ale do rzeczy.
Obrazek
Obrazek

1. Specyfikacja:
+ Średnica całkowita: 30mm,
+ Wysokość: 52mm,
+ Drip 14mm,
+ Waga: 82g,
+ Typ: RDA,
+ Materiały: SS, cynk, miedź, srebro,
+ Regulowany przepływ powietrza – 36 otworów(najniższy rząd zawsze odsłonięty + sito z opcją regulacji tylko 2 rzędu),
+ Górny cap z radiatorami,
+ Bardzo szeroko rozstawione wieże velocity,
+ Dodatkowa „pozłacana” tuleja w zestawie” + zestaw wkrętów/ uszczelek,


2. Wygląd zewnętrzny/ wykonanie:
No i w tym punkcie muszę przyznać, że chińskiemu klonowi absolutnie nic nie brakuje. Całość bardzo szczelna. Podzespoły idealnie spasowane. Słupki trwałe/ wkręty solidnie dociskające drut. Izolator łatwy do demontażu/ wyczyszczenia. Nie ma się do czego przyczepić, a już na pewno odstaje jakościowo od produktów, które można nabyć w PL nawet kilkukrotnie droższych.

Porównanie wielkości z Aromamizerem 6ml:


Co do wyglądu... Osobiście średnio przypadł mi do gustu(nie lubię złotych akcentów). Na mniejszych i średnich modach wygląda dość śmiesznie(nawet na Wismec DNA200 / VT200). Dopiero jako tako licuje się z modami o szerokości zbliżonej do 30mm(np z Cuboidem). Docelowo ma u mnie pracować z mechanikiem pod 26650.


3. Baza:
No i tutaj Temple zaczyna dopiero pokazywać pazurki. Baza pomieści totalnie wszystko co chcemy. Brak ograniczeń. Łatwość organizacji przelotów powietrza. Po prostu bajka.

4. Przykładowy setup:
Przewaliłem na nim troszkę setupów w ubiegłym tygodniu(wolałem go dobrze przetestować przed napisaniem kilku słów), ale jeżeli chodzi o smak/ jakość chmury zdecydowanie wyróżniał się 1 skromy setupik pod TC z 316L.
Wyliczenia:
http://www.steam-engine.org/coil.asp?ma ... =2.5&ll=10

Układanie coili/ przelotów powietrza:


Układanie waty(po zalaniu nadmiar waty na zewnętrznych krawędziach upychamy/ zagospodarowujemy bliżej środka bazy):



5. Podsumowanie:
200% subiektywna opinia: UWIELBIAM GO... Moje pozostałe RDA poszły w odstawkę. Wiem, że większość ludzi kupuje takie bestie „pod kosmiczne chmury”, ale: po pierwsze... takie setupy mnie nie jarają, po drugie... wolę chociażby wspomniane hexa/ octa coile TC(które już przy 1mg zapewniają solidnego kopa/ dają wrażenie wręcz picia liquidu gwarantując przy tym bardzo przyjemną/ lekką/ stonowaną chmurkę). Zresztą przy tym rozmiarze bazy jedyne co nas ogranicza przy projektowaniu setupów to wyobraźnia. W razie pytań... Zapraszam na PM.

← Podobało się... zostaw komentarz... zmotywuj mnie do kolejnej recenzji.
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1591018
Namówiłeś mnie :beer:
Nie sprzedajesz? :mrgreen:
Gdzieś w PL widziałeś?

-- poniedziałek, 7 mar 2016, 22:10 --

Dostałem i ja.


Pierwsze wrażenie - bydlę! Nie ma setupu którego nie da uda nam się tu zmieścić.
Ogromny plus za śrubki w bazie. Nie są takie jak w Velocity a "normalne" z łbem.
Jako, że już jakiś czas chodziły za mną durne mega chmurne setupy to zmajstrowałem takiego potworka:


Pierwszy raz użyłem takiej mocy (120W) i o mało się nie zadusiłem zerówką - po jednym strzale pokoju nie widać. Jutro trzeba potestować walory smakowe i TC :mrgreen:

-- poniedziałek, 7 mar 2016, 22:15 --

Porównanie wielkości bazy z aromamizerem który nie ma jej wcale takiej małej:





Coby uprzedzić hejt - grzałka nie ma pół roku - to babas z ciemnym graham cracker po ~20ml :mrgreen:
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1608352
@szpurek13 Fajne zdjęcia, tylko nic nie widzę:)

Edit: OK zdjęcia się naprawiły:)
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1608646
@Szpurek kupowałeś w PL czy za granicami ?? Bo niby jest tani na ego2.pl ale nie wiem jak jakość.
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1608721
Arkeno pisze:@Szpurek kupowałeś w PL czy za granicami ?? Bo niby jest tani na ego2.pl ale nie wiem jak jakość.


Na ego2.pl są te Temple jakości aliexpressowej za 5-8$(pożyczyli sobie nawet od nich zdjęcia):) Czyli powiedzmy wybitnie mało fajne:)
Ostatnio zmieniony 09 mar 2016, 21:26 przez TooCruel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1608722
No właśnie widzę jeden oring tylko.
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1632822
Coś cichutko się zrobiło na temat tego RDA:) Takie odświeżenie tematu/ pomysł na ultra smaczący setup pod TC(SS304):


PS Trochę środek się rozjechał, ale zawijanie 3,5mm na rdzeniu 5x0,4mm jest dość trudne(wymaga dużo siły).
By Freestylowiec
#1638848
Witam, zamówiłem niedawno Temple RDA klona z ego2.pl i mam taki problem że nie mogę ani dostoswać przelotu powietrza, ani nie mogę zdjąć i zmienić capa. Ktoś ma taki problem? Czy to ja robię coś źle?
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1639387
U mnie początkowo również chodził bardzo ciasno. Wyciągnij cap w gumowych rękawiczkach i przesmaruj troszkę liquidem.
By TheUbub
#1693768
Rozumiem że wszyscy korzystacie z klonów? Jak wrażenia?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1700536
W dużym skrócie... Wszystkie dostępne w PL są o kant d*** rozbić... (miałem porównanie ze swoimi 2 egzemplarzami, za które musiałem w lutym zapłacić ok 110zł+ i różnica diametralna. Bardzo szybko się ścierają / izolatory wołają o pomstę do nieba("peek" może i peek, ale jak dla mnie obok peeka nawet nie stały + dość szybko się ścierają).

Tak wygląda mój temple od hiszpanów po ponad 6 miasiącach(wieże stabilne/ izolator na sztorc/ nie złapał nawet najmniejszego zadrapania):
https://www.instagram.com/p/BIXyjfsgKE0 ... ruel&hl=pl
... a jak znajdę zdjęcia z monkeyvape po ok 1 miesiącu użytkowania to podeślę - na 100% je robiłem/ powinny być na lustrzance(trafił do mnie dość mocno zdarty i z przypalonym "peekiem"...)...
Awatar użytkownika
By mavcin7
#1701996
To chyba odpuszczę sobie klony z PL bo po klonie buddhy w którym pin latał jak sobie chciał to ja podziękuje jak mam mieć powtórkę z rozrywki. Skąd zamawiałeś swojego?

Ps. Fajny instagram :D
By Kasus
#1852561
Witam, gdzie go kupić w Polsce? Może być orginał jaki i klon tylko żeby się nie rozleciał po 2 tygodniach.
By Bagieta
#1893736
Wie gdzie mogę dostać teraz tą górę? Ma ktoś może na sprzedaż? Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję :-D
By Kasus
#1894069
Bagieta pisze:Wie gdzie mogę dostać teraz tą górę? Ma ktoś może na sprzedaż? Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję :-D
szukałem to już długo nigdzie nie jest dostępny tylko używany, A ten kto ma nie sprzedaje.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.