EPF

Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By PucH2
Jako że propozycja już padła na co zwrócić uwagę przy zakupie, to można zejść z głównego nurtu.
@Timi Akurat dwa dni temu odwiedziłem ESW bo prowadzi go przemiły człowiek. Cena bazy 100ml 18mg dalej 29,90. Zamiast klientów wiatr tam hula ale kto bazy nie kupił to ma okazję. Po przeciwnej stronie ulicy Edym otwiera dziś filie jednak ceny baz tam będą wyższe. Nie ma lekko :lol:
By GrzegorzP
PucH2 pisze:Jako że propozycja już padła na co zwrócić uwagę przy zakupie...

W którym ...... miejscu???
Awatar użytkownika
By PucH2
Jak nie ma jak jest?
hilton1 pisze:Pico i Sirius. A, jeszcze co do parownika, możesz do niego dokupić bazę RBA i kręcić własne grzałki , choç te kupne są bez zarzutu , tylko , że trochę drogie .
Awatar użytkownika
By PucH2
@Pesio długo na jednym opakowaniu nie pociągniesz :lol:
Awatar użytkownika
By Timi
No to ja się do PZPR albo jeszcze lepiej do KPZR lub NSDAP zapisuje :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
@Timi dasz legitymację mi kolaboranta, cobym plecy miał jakie.
Awatar użytkownika
By Pesio
PucH2 pisze:@Pesio długo na jednym opakowaniu nie pociągniesz

I tak nie mam kiedy namieszać . Pani w ESW miała się już w tamtym tygodniu zabezpieczyć w towar.
Też wiało wiatrem, choć w Tesco tłumy.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By hilton1
zubek59 pisze:
hilton1 pisze:Pico i Sirius. A, jeszcze co do parownika, możesz do niego dokupić bazę RBA i kręcić własne grzałki , choç te kupne są bez zarzutu , tylko , że trochę drogie .

Bez zarzutu. Można tak powiedzieć jeśli się wymienia co 2 dni.

Jadę na jednej 5 dzień i nie widzę jeszcze potrzeby jej wymiany.
Awatar użytkownika
By McGrinn
PucH2 pisze:Cena bazy 100ml 18mg dalej 29,90.

To ich standardowa cena czy jakaś promocja? Jeżeli standard, to będę musiał poszukać ich sklepów we Wrocławiu :wink: .

@GrzegorzP

Rozejrzyj się po dziale, w którym założyłeś temat. Dziesiątki takich samych wątków z odpowiedziami na Twoje pytanie.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2018, 18:33 przez McGrinn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
Standardowa. Produkt dostępny tylko w punktach franczyzowych. Więc trzeba się pytać o takie filie ESW.
By GrzegorzP
McGrinn pisze:
@GrzegorzP

Rozejrzyj się po dziale, w którym założyłeś temat. Dziesiątki takich samych wątków z odpowiedziami na Twoje pytanie.

Dzięki ale temat już wyjaśniony, 2 szybkie pw z jedynym konkretnym Kolegą z wątku i wszystko jasne, tyle było trzeba zamiast robienia wojny przez niektórych.
Ten wątek już spisałem na straty.
Awatar użytkownika
By McGrinn
Odbicie od tematu to jedno, ale nie dziw się, że ludziom nie chce się odpowiadać ciągle na te same pytania, gdy Tobie nie chce się przewinąć rolką myszki kilku wątków. Aż prywatne wiadomości musisz pisać, taki tu niedosyt informacji.
By GrzegorzP
No widzisz a niektórym jednak się chce...

"Aż prywatne wiadomości musisz pisać" i co? banicja za to czy cuś? Gość okazał się jedynym pomocnym człowiekiem z całego wątku, a że używa tego akurat sprzętu to zapytałem i się dowiedziałem wszystkiego na czym mi zależało (w przeciwieństwie do wątku gdzie mnie zwymyślano!)

Taki ogrom sprzętu i informacji często sprzecznych na ich temat ... no ale tak zwalmy wszystko na lenistwo ...
Spoko znów pewnie kilka lat mnie tu nie będzie, więc nie będziecie zmuszani do odpowiadania na moje laickie pytania.
Poza tym znalazłem stacjonarny sklep e dym u mnie w mieście, więc wszelkie pytania będę kierował do nich, tak jak lubię, twarzą w twarz pytanie - odpowiedź, krótka piłka a nie te internetowo forumowe "pociskania" których mam serdecznie dość!

Swoją drogą, na każdym normalnym forum zrobienie takiej miazgi OT było by od razu kasowane, tutaj widzę rządzicie się innymi prawami, ok rozumiem, zapamiętam na przyszłość.
Pozdrawiam wszystkich

P.s Z czystej ciekawości sprawdziłem i punkt do którego uczęszczam nie należy do ESW a do Mansona, to tak dla mojego świętego spokoju, że nie pomagałem firmie działającej przeciw nam :-P
Awatar użytkownika
By Timi
@GrzegorzP
Weź to chłopie wyedytuj, bo do kompletnego wizerunku ciężko urażonego ciamajdy, strzelającego blond focha, brakuje jedynie żywych łez.
:palm2
Ostatnio zmieniony 15 lut 2018, 21:49 przez Timi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By McGrinn
GrzegorzP pisze:i co? banicja za to czy cuś?

Zdziwienie :wink: .

Tak z ciekawości: dlaczego wszystkim tak bardzo przeszkadzają wypowiedzi "nie na temat"? Zadałeś pytanie, czekasz aż ktoś na nie odpowie. Wypowiedzi odbijające od wątku można pominąć, więc skąd ten wielki problem?
By GrzegorzP
McGrinn pisze:
GrzegorzP pisze:i co? banicja za to czy cuś?

Tak z ciekawości: dlaczego wszystkim tak bardzo przeszkadzają wypowiedzi "nie na temat"?

Wypowiedzi nie na temat na każdym normalnym forum się po prostu nie pisze.

Timi pisze:@GrzegorzP
Weź to chłopie wyedytuj, bo do kompletnego wizerunku ciężko urażonego ciamajdy, strzelającego blond focha, brakuje jedynie żywych łez.
:palm2

No że tak powiem pier****sz
Awatar użytkownika
By hilton1
To forum jest takie fajne i tak przydatne, a co niektórzy jego urzytkownicy i to z długim już starzem , zamiast je propagować, to zniechęcają innych do korzystania z niego. Nie rozumiem dlaczego , a czasem odnoszę wrażenie ,że tworzy się tu jakiś zamknięty krąg. Nie podoba mi się to :mrgreen:
Awatar użytkownika
By McGrinn
GrzegorzP pisze:Wypowiedzi nie na temat na każdym normalnym forum się po prostu nie pisze.

Nierzadko poboczne wątki rozwijają się w trakcie dyskusji, taki urok forów.

hilton1 pisze:co niektórzy jego urzytkownicy i to z długim już starzem , zamiast je propagować, to zniechęcają innych do korzystania z niego. Nie rozumiem dlaczego , a czasem odnoszę wrażenie ,że tworzy się tu jakiś zamknięty krąg. Nie podoba mi się to :mrgreen:

Zamknięty krąg bo pisali nie na temat?
Awatar użytkownika
By hilton1
McGrinn pisze:
GrzegorzP pisze:Wypowiedzi nie na temat na każdym normalnym forum się po prostu nie pisze.

Nierzadko poboczne wątki rozwijają się w trakcie dyskusji, taki urok forów.

hilton1 pisze:co niektórzy jego urzytkownicy i to z długim już starzem , zamiast je propagować, to zniechęcają innych do korzystania z niego. Nie rozumiem dlaczego , a czasem odnoszę wrażenie ,że tworzy się tu jakiś zamknięty krąg. Nie podoba mi się to :mrgreen:

Zamknięty krąg bo pisali nie na temat?

To, też, bo to takie zaśmiecanie tematu,a poza tym, jeśli ktoś ma wiedzę na konkretny temat , to moim zdaniem powinien się nią podzielić z tym który o nią prosi, a tu dziesiątki słów , żadnych konkretów.
"Cyfry trzy" by MaiArt...

Temat przeniesiony z działu, w którym Regulamin n[…]

Kayfun v4

Witam, Przez dluzszy czas nie interesowałem się […]

Dobry wieczór! Nie wiem jak zacząć wpis, tak więc […]

Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]