EPF

Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Manieczny
Witajcie drodzy Towarzysze Vaperzy!

Sprawa wygląda następująco, padła mi bateria w Vype eTank Pro kupionym rok temu w marcu, pierwszą dali nową bo producent zalecał wymienić przez jakieś wady produkcyjne padła w tydzień czy dwa, drugą bo padła od siebie w wakacje ale gwarancja jeszcze była, a teraz padła 3 i nie da się jej kupić tylko trzeba kupić całość za 140zł więc stwierdziłem że bez sensu to jest i kupię coś nowego gdzie batke idzie kupić nową jak padnie. Kupiłem w eSM (wasz ulubiony sklep) Volisha View który jak się okazuje nie taki dobry jak się wydaje a raczej to chwyt na markę. Przywiozłem do domu, mam go w pudełeczku ładnie zapakowany ale nim go odpakuje mówię poczytam opnie o tym Volishu i Vype co mam/miałem i same nie najlepsze niby. Bo ten Vype eTank Pro wygląda jak Innokin ENDURA T18E KIT a Volish jak Joyetech eGo AIO i wydaje mi się że płaci się tylko za markę a wszystko tak samo wygląda. Coś polecacie do 150zł ?
Awatar użytkownika
By Killarun
Peny to zawsze przejściowa opcja, dobra na sytuacje, w których nie mamy okazji zabrać właściwego sprzętu. Swego rodzaju półśrodek. Jako rezerwy używam eGo AiO od Joyetecha, tani (70 zł), bardzo prosty w obsłudze, łatwe napełnianie zbiornika, jeszcze prostsza wymiana grzałek, ogólnie rzecz biorąc nie polecam. Ale naprawdę zastanowiłbym się na Twoim miejscu nad czymś z wymiennymi ogniwami.

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

PS no chyba że są bardziej zaawansowane peny, ale to już koledzy i koleżanki doradzą, bo ja mam blade pojęcie.
Awatar użytkownika
By dtr
Ja niezmiennie nie polecam budżetowego joytech Exceed - ok 90zl. Prosty, mały, łatwy w obsłudze. Mam i jest ok.

Witam mam pytanie bo chciałbym zrobić własnego box[…]

Na forum są dwa temat o PA, ale opinii o aromatach[…]

Tym razem bez kryzysu

Miło, że poprzedni wątek został usunięty. Dziś wyb[…]

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ko[…]