EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Manieczny
#1835989
Witajcie drodzy Towarzysze Vaperzy!

Sprawa wygląda następująco, padła mi bateria w Vype eTank Pro kupionym rok temu w marcu, pierwszą dali nową bo producent zalecał wymienić przez jakieś wady produkcyjne padła w tydzień czy dwa, drugą bo padła od siebie w wakacje ale gwarancja jeszcze była, a teraz padła 3 i nie da się jej kupić tylko trzeba kupić całość za 140zł więc stwierdziłem że bez sensu to jest i kupię coś nowego gdzie batke idzie kupić nową jak padnie. Kupiłem w eSM (wasz ulubiony sklep) Volisha View który jak się okazuje nie taki dobry jak się wydaje a raczej to chwyt na markę. Przywiozłem do domu, mam go w pudełeczku ładnie zapakowany ale nim go odpakuje mówię poczytam opnie o tym Volishu i Vype co mam/miałem i same nie najlepsze niby. Bo ten Vype eTank Pro wygląda jak Innokin ENDURA T18E KIT a Volish jak Joyetech eGo AIO i wydaje mi się że płaci się tylko za markę a wszystko tak samo wygląda. Coś polecacie do 150zł ?
Awatar użytkownika
By Killarun
#1836202
Peny to zawsze przejściowa opcja, dobra na sytuacje, w których nie mamy okazji zabrać właściwego sprzętu. Swego rodzaju półśrodek. Jako rezerwy używam eGo AiO od Joyetecha, tani (70 zł), bardzo prosty w obsłudze, łatwe napełnianie zbiornika, jeszcze prostsza wymiana grzałek, ogólnie rzecz biorąc nie polecam. Ale naprawdę zastanowiłbym się na Twoim miejscu nad czymś z wymiennymi ogniwami.

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

PS no chyba że są bardziej zaawansowane peny, ale to już koledzy i koleżanki doradzą, bo ja mam blade pojęcie.
Awatar użytkownika
By dtr
#1836269
Ja niezmiennie nie polecam budżetowego joytech Exceed - ok 90zl. Prosty, mały, łatwy w obsłudze. Mam i jest ok.
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1847351
Na pewno nie poleca, bo ustawa zabrania polecania czegokolwiek.
Ale nie zabrania "nie polecania" - rozumisz? ;)
Problem z przyciskiem v8 baby

Cześć wszystkim , mam problem z przycikiem w stick[…]

Witam, zauważyłem już jakie zdanie na temat dwóch […]

Zakup Atomizera Rta ?!

Ktory atomizer RTA brac ? Geek Vape Zeus RTA V[…]

Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć że nie jeste[…]