EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Sebixxu
Witam,
poszukuję taniego zestawu, byłem posiadaczem zestawu NAUTILUS MINI, sprzedałem go gdy uznałem, że udało mi się uwolnić od owego biznesu i analogowego i vape.
Niestety zaczynam wracać do analogów stąd uznałem, że już lepiej wrócić do wapowania i sukcesywnie je ograniczać.
Budżet jest skromny, ale może uda się coś rozsądnego znaleźć lub chociaż poinformujecie mnie jak teraz owy biznes wygląda cenowo. Byłem bardzo zadowolony z mojego wcześniejszego zestawu, kiedyś byłem klientem e-dym, teraz z tego co widzę zaszły spore zmiany w prawie.
A więc co możecie Państwo mi powiedzieć o aktualnym stanie rzeczy, jeśli chodzi o zakup kolekcjonerski? (Tak się teraz mówi?)
Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
By PucH2
W tej cenie to ja tu nic nie widzę. Do zadowolenia to jeszcze z 200 zł musisz dozbierać.
By Sebixxu
Dziękuje za szybką odpowiedź.
Załóżmy, że wyciągam ze skarpetki ostatnie grosiki i mam te minimum 200zł, poleciłbyś coś już wtedy z czystym sumieniem?
Awatar użytkownika
By PucH2
Cosik by tam było ale drogie w eksploatacji. Szukaj drugiej skarpety.
By Sebixxu
Od jakiej kwoty warto by było wchodzić w świat wape ponownie?
Nautilus'y niedostępne/słabe/nie warte ceny? Nie ukrywam "sentymentu".
Dałbyś radę podać minimum w pln i ewentualne modele?
Awatar użytkownika
By Timi
Odwiedź odpowiedni dział, bo ileż można pisać Pico w kicie z Melo :wink:
A e-dym działa nadal i nawet Nautka w dwóch wersjach mają.
Awatar użytkownika
By McGrinn
Sebixxu pisze:Od jakiej kwoty warto by było wchodzić w świat wape ponownie?

Najtańsza sensowna opcja z e-dymu:

Pikol z melonem - 160 zł
Dwa akusy VTC5 - 54 zł
Ładowarka Nitecore Intellicharger - 70 zł. / XTAR MC2 - 37 zł.

Razem: 284 zł / 251 zł.

Możesz też brać samego pikola z nautkiem.
Awatar użytkownika
By dtr
Jak chcesz na przeczekanie to zobacz sobie joytech Exceed za ~90zl - minusy: mały zbiornik, trzeba pilnować baterii bo nie jest wymienny akus; plusy: nie trzeba dodatkowych akcesoriów tyłu ładowarką i akusy. Poza jest ok, u mnie się sprawdza jako rezerwowy.

Ale jako główny to raczej bym szukał czegoś używanego lub tak jak wyżej pisali.
ECIG Hellas - zbiorowe zamówienie

Moi Drodzy, ze względu na sporą liczbę zapytań o t[…]

Po pierwsze witam wszystkich użytkowników :) (Nie […]

Geekvape Ammit RTA

Zapowiada się ciekawie :) http://www.gee[…]

Wyciekajacy liquid

Witam, chcialbym się zapytać bardziej doświadczony[…]