EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Kurtz1992
Czołem!!!
Po kilku latach palenia wczoraj w końcu przesiadłem się na elektronika:)
Zakupiłem sinous predator na dwa ogniwka 18650, ogniwka to sony VTC5.
Niestety i stety mam na nim nieszczęsnego Volisha Alpha mini, ale jak już zmieniłem zasilanie to i chciałbym parownik wymienić na coś fajniejszego, tylko nie bardzo wiem na co. Palę dopaszczowo, efajki traktuję jako przejściówkę między analogami a całkowitym rzuceniem. Aktualnie alpha mini ma grzałki 1,5 ohm, moc mam ustawioną na 10w i jest bardzo ok bo palę dosyć namiętnie od rana i ubyło mi z 1/3 baterii. Dlatego też szukam jakiegoś parownika również oszczędnego w energię (w liquid już niekoniecznie ale to dodatkowy atut). Styl palenia dopaszczowy i takiego też parownika obowiązkowo szukam. Chciałbym coś naprawdę dobrego ale dostępnego w polsce i na gotowe grzałki. Macie jakieś pomysły?
By pio.kus
Jeżeli chodzi o parowniki na gotowe grzałki to poczytaj o Nautilusie mini 1 i 2.
Do dopaszczowego wapowania na gotowe grzałki ciężko będzie o coś lepszego.
O jednym i drugim parowniku są tematy na forum, mam jedynkę i dwójkę
oba zacne ale jak bym miał teraz wybrać, to dopłaciłbym te 30-40PLN do dwójki.
Co do energooszczędności to prawa Ohma nie oszukasz ;)
Awatar użytkownika
By bulit73
Coś od Aspire. Nautiius 2, Mini lub Airflow System. Jeszcze Melo 3 mini i do tego grzałka 1,8oma od Tritona.
ECIG Hellas - zbiorowe zamówienie

Moi Drodzy, ze względu na sporą liczbę zapytań o t[…]

Po pierwsze witam wszystkich użytkowników :) (Nie […]

Geekvape Ammit RTA

Zapowiada się ciekawie :) http://www.gee[…]

Wyciekajacy liquid

Witam, chcialbym się zapytać bardziej doświadczony[…]