EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Perez
#1835171
Witam ,

Czy ktoś z kolegów koleżanek miał do czynienia z Aspire Revvo Tank ?
Chodzi mnie o zastosowanie w tym parowniku inowacyjnej grzałki.
Jeżeli ktoś ma to poproszę o opinię zastosowanej tam grzałki jak się spisuje i na ile ml liquidu ma sie spokój z grzałką.

Pozdr Andrzej
By Buksik89
#1835215
Witam mam od dwóch dni wiec za dużo nie mogę powiedzieć fajnie się to pali i dobrze oddaje smak trochę mały zbiornik ma na liquide bo tylko 2 ml sam jestem ciekaw opini mi narazie bardzo przypadł do gustu choć już parę tanków przerobiłem narazie ten dla mnie jest dobry wiec czekamy na opinie pozdrawiam
By Krasnal45
#1835216
Buksik89 pisze:Witam mam od dwóch dni wiec za dużo nie mogę powiedzieć fajnie się to pali wapuje/chmurzy i dobrze oddaje smak trochę mały zbiornik ma na liquide bo tylko 2 ml sam jestem ciekaw opini mi narazie bardzo przypadł do gustu choć już parę tanków przerobiłem narazie ten dla mnie jest dobry wiec czekamy na opinie pozdrawiam

Tam się nic nie pali...
By Perez
#1835430
Buksik89 pisze:Witam mam od dwóch dni wiec za dużo nie mogę powiedzieć fajnie się to pali i dobrze oddaje smak trochę mały zbiornik ma na liquide bo tylko 2 ml sam jestem ciekaw opini mi narazie bardzo przypadł do gustu choć już parę tanków przerobiłem narazie ten dla mnie jest dobry wiec czekamy na opinie pozdrawiam

Mnie interesuje sprawa zastosowanej tam grzałki , jak wygląda wytrzymałość ?
Z jeden strony tej "krążkowej" grzałki jest wata czy tą watę się samodzielnie wymienia ?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.