EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Danel090
#1835647
Witam, posiadam Ego Aio. Nie idzie go włączyć ani zmienić koloru. Gdy sie ładuje świeci sie na czerwono. Czy to może być problem z grzałką ?
Awatar użytkownika
By Killarun
#1835659
Z AiO jest taki problem, że producent nie przewidywał ich rozbierania. Jeśli możesz zwrócić sprzęt na zasadzie gwarancji lub rękojmi to radziłbym to rozwiązanie.

Jeśli jednak nie wchodzi w grę, to może być kilka opcji. Czy przy próbie włączenia światełko miga kilkukrotnie? Na razie spróbuj naładować na maksa - dotąd, aż czerwona dioda zgaśnie.

Jakie grzałki montujesz? 0.6ohm?
Spróbuj podać nam jak najwięcej informacji - przy pełnej wiedzy na temat stanu faktycznego będzie można coś kombinować ;)

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
By Danel090
#1835661
Grzałka 0.6 ohm. Dzisiaj w nocy go naładuje a jutro ide kupić grzałkę do boxa więc mogę spróbować z inną grzałką.
By Danel090
#1835698
Ego Aio naładowany. Naciskam pięćoklikiem na guzik i nic sie nie dzieje. Przytrzymuje żeby zmienić kolor również nic. Gdy naciskam przycisk to led w środku zaczyna mrugać. Ale gdy odłączyłem grzałke to pięcioklikiem go włacze i moge zmienić kolor. Obstawiam że mam coś z grzałką.
By dwagiel
#1835702
Napisz jeszcze 15 postów i czekaj aż moderatorzy tutaj posprzątają. Regulamin ugryzł? A wątek o AIO jest obszerny.

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.