EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Mikael
#1835436
Witam, dzisiaj chcę powiedzieć kilka słów na temat dość przyjnego w użytkowaniu atomizera, a mianowicie jest to Elfy rta od Coilmastera. Jest to bardzo prota konstrukcja typu tank, o pojemności 2.5 ml. Wygląda bardzo esterycznie i co najważniejsze nie kosztuje wcale aż tak dużo, ponieważ jego cena to około 25 dolarów czyli w przybliżeniu poniżej 100 zł, więc cena nie jest wygórowana, a produkt naprawdę godny polecenia. W naszej bazie mieści się tylko jedna grzałka, więc jak wcześniej wspominałem, bardzo prosta konstrukcja typu single coil i trzeba wspomnieć tym samym, że jest on dość mały, tak więc nie ma dużej powierzchni grzewczej, co za tym idzie oddanie smaku nie jest zachwycające, ale nie jest też tragiczne. Powiedziałbym że jest po prostu nie najgorsze. Chmurkę robi dość zwyczajną i ogólnie to nie ma zbyt wiele do powiedzenia o tym atomizerze. Jego wymiary to 34/23 mm i jest on raczej przeznaczony do niższych watów. Posiada oczywiście bottom airflow, ale nawet zbytnio się nie wylewa. Miejsca na watę także jest dość sporo, więc nie trzeba się jakoś mega męczyć z jej upychaniem. Nie jest on fenomenalny, ale za tą cenę osobiście polecam. Do tego w wersji czarnej wygląda bardzo ładnie, niestety ja mam srebrną xdObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.