EPF
Akumulatory, Ładowarki, Adaptery, Czyszczenie, Akcesoria, Tuning, Kompatybilność.
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By danieloox
#1835389
Siemka. Mam boxika dokładnie Lost Vape Paranormal DNA 75C i do niego 2x LG HG2. I teraz pytanie. W Escribe jest takie coś w zakładce mod tam się ustawia mapę curve dla baterii jakieś moce, pierdoły. Ma ktoś może coś podobnego i wie jak to ustawić pod 2xLG HG2. ma ktoś może plik csv do 2x LG HG2? Sorki ale nie znam sie na tym zbytnio :D Boxa dostałem od kolegi i miał on wcześniej inne baterie nie wiem czy nic tam nie zmieniał i czy ustawienia nie będa cvzasami pd jego aku. Nie mam z nim kontaktu więc prosze o pomoc/wytłumaczenie.
By ziooloo
#1835410
Kolego z tego co się orientuję to na stronie gdzie masz wszystkie "dodatki" jest również coś do baterii. Chodzi głównie o ich poziom rozładowania do jakiego może dojść spr sobie jaki jest dla Twoich bateri i taki ustaw. W oryginalnym ustawieniu mi 75c schodziło do 3.5V teraz mam do 3V to tyle sam "odkryłem" resztę niech ktoś dopowie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1835413
@danieloox zobacz, czy tutaj nie ma czegoś, na ten temat:
evolv-dna75-escribe-t108102.html

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.