EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By wanillabear
#1834143
Witam szanowne grono.
Mam problem z moim griffinem, kupiłem go używanego w fajnych pieniążkach bo 1/3 ceny nowego w stanie perfect. Jak się później okazało nie tak do końca.
Mianowicie poprzedni użytkownik nie był w stanie odkręcić śrubki która dokręca grzałkę albo użył złego narzędzia i zjechał śrubkę do której używa się imbusa na piękne kółko, do tego została tam reszta grzałki bo musiał odciąć starą, niczym nie idzie tego wykręcić. Zmuszony jestem przez to korzystać tylko z pojedyńczej grzałki a chciał bym raz że to naprawić bo mam zapasowe śrubki a dwa wrzucić 2x fused claptona.
Czy ktoś z was miał może podobny problem i go rozwiązał? póki co ciut więkrzy torx nie dał rady. Chętnie wysłucham sensownych porad bo męczy mnie ten fakt :D Pozdrawiam i zapraszam do kulturnej dyskusji :beer:
By wanillabear
#1834149
DorotaM pisze:Szanowne grono wita nowego forumowicza.
A korzystając okazji: nie dublujemy tu swoich postów. :wink:
Regulamin Forum III. 4


Do tematu z griffinem raczej nikt nie zagląda od dłuższego czasu więc uznałem że założenie tematu w dziale z problemami technicznymi szybciej pomoże rozwiązać problem :)
Dziękuję za powitanie. Tamten post skasuję żeby nie robić śmietnika na forum, dopiero co uzupełniałem profil i jeszcze się nie wyrobiłem *SMOKEKING*
By Krasnal45
#1834151
Szacun za wypełniony profil. To sie ceni na trawniku. Ze sprzętem spróbuj u dobrego zegarmistrza. Jak będzie miał odpowiedni sprzęt, to Ci to rozwierci. Ewentualnie jakiś zakład ślusarski zajmujący sie precyzyjną robotą.
By wanillabear
#1834153
Krasnal45 pisze:Szacun za wypełniony profil. To sie ceni na trawniku. Ze sprzętem spróbuj u dobrego zegarmistrza. Jak będzie miał odpowiedni sprzęt, to Ci to rozwierci. Ewentualnie jakiś zakład ślusarski zajmujący sie precyzyjną robotą.


Jakoś tak w sieci mam że jeśli rejestruje konto na forum to zawszę uzupełniam profil :)
Fajna porada, nie wpadłem na wizytę u zegarmistrza :D trzeba osuszyć griffina i jutro napadam jakiegoś lepszego z mojego miasta.
Twoje zdrówko kolego :beer:
By Staszek.S
#1834157
Ewentualnie wykrętak do śrub z lewym gwintem, o odpowiedniej średnicy... Castorama, Obi itd...
Wkręcasz toto kręcąc w lewo, a jak już nie może dalej wejść, to zaczyna wyciągać śrubkę z jej gwintu...
Bardzo przydatna rzecz :)
By wanillabear
#1834173
Staszek.S pisze:Ewentualnie wykrętak do śrub z lewym gwintem, o odpowiedniej średnicy... Castorama, Obi itd...
Wkręcasz toto kręcąc w lewo, a jak już nie może dalej wejść, to zaczyna wyciągać śrubkę z jej gwintu...
Bardzo przydatna rzecz :)


myślisz że są tak małe? śrubki są M3x2.5 więc dość drobne
Awatar użytkownika
By Pesio
#1834183
Najprościej było by to przewiercić, wbić śrubokręt i wykręcić, tylko na taką precyzyjną wiertareczke wydasz więcej niż na nowego griffina.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
By Staszek.S
#1834752
Można tez do dentysty podejść i poprosić o wiertełko na 3 minuty :)
Sa takie narzędzia... jak najbardziej... ale fakt - drogie... robota opłacalna jedynie przy zalożeniu że sie ma takie coś...
A skoro można kupić osobno air flow albo pin do Griffina to baze może też ?:)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.