EPF
Co z czym i jak mieszać.
By Lesio09
#1834545
Witam
Ostatnio zacząłem robić samodzielnie liquidy i gdy je pale to lekko „strzelają” gdy się zaciągam i wlatuje do ust.Gdy kupowałem np z liqueen to
bardzo rzadko mi się to zdażało w czym może być problem?
I czy gdy wleci mi czasami troche liquidu do ust może to jakoś się odbić na zdrowiu?
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1834558
Na górnej belce znajdziesz takie fajne zakładki, tam znajdziesz regulamin, i "leksykon", zapoznaj się z tym. Wtedy zrozumiesz że tu nic się nie pali, nie lejemy olejków, nie ma żadnych gór.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1834599
Kopalnia wiedzy: liquidy-w-asnej-produkcji-f174.html
Poczytaj a w razie niejasności, pytaj :wink:
By Krasnal45
#1834601
A jaką chcesz otrzymać odpowiedz, skoro nie napisałeś NIC? Jaki parownik, jakie zasilanie, co to za liquid, z czego zrobiony, na jakiej mocy chcesz wapować........ ? NIC, zero jakiejkolwiek informacji. Szklana kula milczy...
Awatar użytkownika
By Timi
#1834675
Krasnal45 pisze:Szklana kula milczy...

Musisz wysłać do serwisu. Ponoć w gimnazjum nr 2 nowy otwarli :mrgreen:
Awatar użytkownika
By edek45
#1834679
Zaglądam zwabiony clickbaitowym tytułem tematu, w nadzieji na jakieś nowe - militarne - zastosowanie moda, a tu jakieś pospolite problemy początkującego wapera :roll:
Awatar użytkownika
By Pesio
#1834707
Jakby strzelił gorącym olejkiem w oko, może by to było militarne zastosowanie, jak to drzewiej gorącą smoła oblewali.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.