EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By s3pp
#1830293
Panowie może ktoś miał w rękach/testował? Sprzęt dla spragnionych "gotowców", cenowo bardzo przyzwoicie. Mimo, że sam od jakiegoś czasu kręcę to czasami przydałby się taki sprzęt. Jedyne co mnie martwi co zakres mocy grzałek stockowych; od 50W w górę... Ta sama sytuacja miała miejsce w Limitless'ie dlatego szybko przesiadłem się na bazę.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1830500
IMHO bardzo sympatyczny parownik. Pasują grzałki od Baby i IJUSTA, tak więc możesz zastosować nawet całkiem dopaszczową, tritonową 1,8 oma. Czyli nie musisz zaczynać od 50W.
By s3pp
#1830642
Jeśli zakupię to dla Żony. Sam od miesiąca siedzę na Limitlessie XL i nie mam w planach schodzenia zeń;) Jest tak jak piszesz, wielozadaniowy, za małe pieniądze, od sprawdzonej marki.
Awatar użytkownika
By szkielu
#1831927
Właśnie testuje - na fabrycznej grzałce (tej smokopodobnej) jest ok - duża chmura, dobrze oddany smak , nie cieknie .
Możliwość ładowania grzałek od tritona/ijusta/lemo przeważyła o zakupie.
Oczywiście zgodnie z ustawą - nie zachęcam do zakupu
Awatar użytkownika
By devgron
#1832280
Bawiłem się nim przez chwilkę. Fajnie wykonany no i możliwość śmigania na wielu grzałkach :)
Fajny oj fajny i cena robi robotę :)
By s3pp
#1832369
Taką robi robotę, że zamówiłem dwie wersje kolorystyczne, a dostanę jedną. Czarne wyprzedane, a i silvery na wykończeniu,
By s3pp
#1833100
Kupiłem w dymie. Przysłali jak mieli przysłać. Po pierwszym paru ml odczucia średnie.
Z plusów: wykonanie i sama konstrukcja, możliwości doboru grzałki.
Minusy: smak (tutaj ciężko mi przejść temat bo nawet fabryczna grzałka od Limitlessa lepiej smaczy), AH.

Zobaczymy co dalej.
By s3pp
#1833974
Coś dla potomnych zainteresowanych zakupem mini iluzji od GV...
Przewapowane jakieś 30 ml lq.
Wykonanie: nie ma się do czego przyczepić. Parownik jest zwarty, wykonany z dobrej jakości materiałów. Regulacja AH chodzi tak jak powinna czyli ciężko. Nie ma możliwości żeby coś się samo poprzestawiało. Przecieków brak.
Smak (grzałka IM1): jak na stokowca to nie ma dramatu. Wyczuwa się podstawowe nuty, raczej płytki. Porównując do Melo 3 Iluzja wypada lepiej.

W cenie poniżej 80 zł na polskim rynku dla mnie nie ma konkurencji także nie polecam.
By Thesmog
#1842518
Hej , ktoś zna polski sklep gdzie kupię bazę rba pod jedną grzałkę pod geekvape illusion ? Nie było w pudełku a zależy mi by kręcić samemu. Druga sprawa . Prubowal ktoś palić na grzałce baby beast lub innej łatwo dostępnej? Pozdro
By s3pp
#1844569
Co do grzałek to też mam z nimi problem. Te z baby beast nie wchodzą na adapter. Najlepsze jest to, że stockowa grzałka z zestawy także nie daje się wkręcić mimo, że wcześniej nie było problemu. Grzałki w typie ijusta wchodzą bez problemu.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.