EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By Absterget
#1833671
Witam,
Czy ktoś użytkował Liito Kala LG HG2 z AliExpress ?
Czy ma ktoś jakieś opinie na temat tego czegoś?
Słyszałem ze to są normalne LG HG2, najważniejsze żeby nie rozerwało mi ręki :)
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1833790
Obejrzyj parę recenzji na YT. Zwykły chiński szajs.
Jak najważniejsze, żeby ręki Ci nie rozerwało to dopłać parę złotych i kup porządne normalne ogniwa...
Cały czas się dziwie jak chętnie ludzie stawiają swoje bezpieczeństwo na szali, żeby zaoszczędzić jednorazowo raptem parę złotych :/
Awatar użytkownika
By dtr
#1833891
Mam dwa akumulatory 18650 "32A" LiitoKala, płaciłem ok 10zl za sztukę- czy działa ? Narazie tak, pojemności nie sprawdzałem, działają w latarce.
Czy bym kupił jeszcze raz ? Raczej nie, używam ok 6 akumulatorów jednocześnie i jednak lepiej dołożyć do czegoś sprawdzonego - w polskiej dystrybucji da się kupić coś dobrego już za 15zl, Sony jest za 20zl.
Parę złotych za poczucie bezpieczeństwa jednak nie jest dużo.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1833933
Trzeba czytać feedbacki na aukcjach. Są zdjęcia z pomiarem pojemności, jeżeli wychodzi ona w granicach 3000mAh to można takie akusy kupić.
By Absterget
#1833943
Kanapix pisze:Obejrzyj parę recenzji na YT. Zwykły chiński szajs.
Jak najważniejsze, żeby ręki Ci nie rozerwało to dopłać parę złotych i kup porządne normalne ogniwa...
Cały czas się dziwie jak chętnie ludzie stawiają swoje bezpieczeństwo na szali, żeby zaoszczędzić jednorazowo raptem parę złotych :/


Dlatego też pytam czy jest sens kupowania takiego czegoś :) Miałem 4x vtc5, niestety głupi ja stwierdziłem, że funfel potrzebuje jednego do rurki to mu pożyczyłem a on bardzo mądry człowiek, wrzucił go luzem do kieszeni z kluczami. W związku z tym mam jeszcze pytanko, czy można używać w boxie 1 akumulatora po kilkudziesięciu cyklach i 1 nowego ?
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1833947
Absterget pisze:W związku z tym mam jeszcze pytanko, czy można używać w boxie 1 akumulatora po kilkudziesięciu cyklach i 1 nowego ?


Ekspertem nie jestem. Ale spotkałem się z opiniami, że najlepiej używać dwóch akusów o tych samych cyklach/przebiegu.


Tego akusa co Ci kolega zniszczył, oklej nową koszulką termokurczliwą(na bazarku są do kupienia), ew tymczasowo oklej taśmą izolacyjną. Taśma izolacyjna sprawdziła się u mnie, ale wolałbym nałożyć nową koszulkę na akusa, która jest po całości jednolita.
By ori1
#1909581
tych z aliexpress nie polecam nanomiast mam takie nowe ze sklepu i są... do d... :) wymiany strasznie słabo trzymają. i już poniżej 30% pisze battery weak.. także jak. widać nawet z polskiego sklepu można się naciąć
Awatar użytkownika
By pol
#1909589
ori1 pisze:tych z aliexpress nie polecam nanomiast mam takie nowe ze sklepu i są... do d... :) wymiany strasznie słabo trzymają. i już poniżej 30% pisze battery weak.. także jak. widać nawet z polskiego sklepu można się naciąć



Aby się nie powtarzać...
-> post1909580.html#p1909580


***************
Może zamiast nabijać posty (bazarkowicz) bez sensu, to zaloguj się na https://vapetrade.pl/
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.