EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Przemek52o
#1832084
Witam wszystkich
Planuję zakup czegoś pod max smak
Rozważam zakup Ammita 25
Moje pytanie brzmi z jaką bazą wybrać
Dual czy single coil ?

Kolejnym pytaniem będzie jaką grzałkę pod max smaku skręcić i na jakim drugie oraz jaką watę wybrać (ponoć ma też znaczenie)

Bardzo proszę o wypowiedź na temat ammita 25 osoby które obcowały z tymi parownikami

Pozdrawiam
Przemek
Awatar użytkownika
By Pesio
#1832087
Raczej nie możesz w ten sposób formułować pytania.
Bo to jest tak jakbyś spytał czy kupić auto z przednim napędem czy 4/4.
Dual wymaga większej mocy i w zależności co do tej pory użytkowałeś, to Ci powinno zasugerować czy dual, czy singiel.
Ja byłem zawiedziony jak kupiłem ammita.
Ale to już inna bajka.
Na razie stoi i czeka na czas i natchnienie.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Pesio
#1832096
Kupiłem go ze względu na to że jest z Geek vepa, pozatym wielu go chwaliło.
Ale, znów porównanie z motoryzacją, jak go odpaliłem, poczułem się jak bym się przesiadł z Hondy Shadow na komarka.
Smak był, owszem, ale na maxa dziwny, jak by chciał wyciągnąć wszystko co złe w liquidzie.
Ale nie chcę Ci źle doradzić, bo nie wiem jaki masz staż.
Pozatym za chwilę mnie zjedzą użytkownicy ammitów.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1832098
Ammit 25 single - brak wycieku, dobry smak, cug odpowiedni do zadymiania.

Ammit dual (nie mialem) podobno podatny na wycieki.



@Pesio a jaki miałeś setup? Ja testowałem na allienie 3x 0.32+0.16 i smak bardzo dobry.
Awatar użytkownika
By lionmen
#1832099
Ja powiem tak - miałem w swoim życiu w ciągu 3ch lat z 30 różnych parowników jak nie więcej, i na własne i na gotowe grzałki, ammita 25 single zakupiłem tydzień temu - I NIE ODDAM GO za żadne skarby tego świata, lepszego parownika nie miałem i chyba miał nie będę, świetnie oddaje smak, setup skręciłem i zamontowałęm w ciągu 5-10minut za 1szym razem jakiś tydzień temu i od tamtej pory smak jest super, zero całkowite jakichkolwiek wycieków, jeszcze raz to powtórzę smak tak oddaje że wapując Ciastko karmelowe mam ochotę czasami go pogryźć :) Dzisiaj przyszedł mi Pharaoh mini bo też zachwalali - taki sam setup jak w Ammit a smak o 40-50% gorzej oddaje, jak również na tych samych W o wiele gorsza chmura ...

Reasumując bierz Ammita 25 Single ( po cholerę ci ten dual) i będziesz megaaaa zadowolony :)
Awatar użytkownika
By Pesio
#1832101
Master_PiT pisze:Ammit 25 single - brak wycieku, dobry smak, cug odpowiedni do zadymiania.

Ammit dual (nie mialem) podobno podatny na wycieki.



@Pesio a jaki miałeś setup? Ja testowałem na allienie 3x 0.32+0.16 i smak bardzo dobry.

Fused 2*0,5 + 0,1 owijka wszystko na kanthalu.
Sernik z herbatnikiem z maiart smakował jak zwrócony.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1832106
Ammit 25 dostępny gdzieś w Polsce, czy tylko u fanów ryżu?
Awatar użytkownika
By macieq03
#1832128
@tabacznik, jest, zapytaj Google.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By caddy1993
#1832150
Ja posiadam ammita w dualu. Bardzo fajny parownik, gwinty i spasowanie na najwyższym poziomie. Ale tak jak koledzy pisali, trzeba od czasu do czasu przetrzeć, bo od dołu pojawiają się skropliny.
By Przemek52o
#1832175
No dobra dzięki wszystkim zastanowię się jeszcze nad wyborem. A teraz co z grzałką pod smak jakieś konkretnie pod smak macie ?
I co z watą która jest ponoć ważna równie jak drut w grzałce

@Pesio
A co polecasz Ty pod smak ?
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1832178
Grzałkę i nośnik dobieramy pod parownik. Nigdy odwrotnie.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1832189
Nikt Ci nie powie, bo każdy ma inne preferencje.
Jeśli nie tworzysz własnych grzałek to w większości parowników świetnie spisuje się to




5-6 zwojów na 3mm - 30W
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.