EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By ktoś
#1831184
Siema. Ponieważ wreszcie po różnych momentach udało mi się wreszcie kupić dobrą e-fajkę mam 3 pytania.
1.Wiadomo że pierwszy dzień chciałem się pobawić i spaliłem dość dużo liquidu. Czułem się wtedy bardzo przyjemnie ale teraz mam problem. Ponieważ od wczoraj mam rozwolnienie i jestem pewny że od liquidu. Chciałbym wiedzieć jak się tego pozbyć jeśli to jest od e-palenia.
2.Ile wychodzi nikotyny na 1ml jeśli mam liquid 12.
3.Może głupie pytanie ale nie wiem. Jeśli zmieszamy dwa liquidy np. 18 i 6 to ile będzie mg nikotyny w tej mieszance?

Jeszcze jedno pytanie. Czy akcyza jest już wprowadzona?

Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By Donayo
#1831186
1. Czekać albo wziąć jakiś Stoperan.
2. 12mg/ml
3. Jeśli takie same ilości, 12mg/ml

Tak, jest akcyza 0%.


Tapata z iP SE :)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1831187
Katar odbytnicy po zatruciu nikotyną to normalny objaw.

Tak akcyza jest już wprowadzona i stała się faktem dokonanym http://dziennikustaw.gov.pl/du/2018/137/1
By ktoś
#1831188
Ok dzięki. Czyli wychodzi na to że nie można mieszać liquidów które maja rożna ilość nikotyny? Tak myślę.
I jeszcze pytanie o akcyzę. Nie b\ędę już pisał kim oni są bo dostanę bana ale jeśli teraz płacę 10 złotych za 10 ml to ile teraz będzie kosztować?
Awatar użytkownika
By Donayo
#1831190
Można, ale warto odwiedzić wujka Google i zapytać go o kalkulator mieszania lq.
Będzie kosztować 10zł teraz.


Tapata z iP SE :)
By ktoś
#1831193
Ok to ostatnie pytanie i możecie zamknąć. Czyli dobrze liczę że kiedyś butelka kosztowała 3 złote? Pytam dla pewności.
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1831194
Teraz płacisz 10, bo akcyza(już obowiązująca), wynosi 0%.
Ale dopiero od przyszłego roku będzie już normalnie. Czyli złodziejstwo, i granda. :P
By ktoś
#1831195
Wiem. Gdyby nie to że pewnie macie cenzurę to napisałbym co myślę o tych złodziejach.
By ktoś
#1831198
Dziękuję bardzo za odpowiedzi. I jeszcze chciałbym tutaj na zamknięcie tematu napisać pewien cytat starego chemika z 2017 roku.

"Odroczenie nie oznacza oczywiście końca walki. Ten przyszły rok powinniśmy poświęcić na drążenie dalej tej kwestii. Kropla drąży skałę. Wiem, że tą walką będzie jak zawsze zajmować się kilku czy kilkunastu ludzi, ale już do tego przywykłem."

Walczmy!!

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1831201
U Starego Chemika jakiś osioł ostatnio, właśnie w kontekście akcyzy", wydalił opinię, że "dobrze wam tak, wreszcie zrobią porządek z tą waszą czarną strefą!". :D
Więc może i kilka/kilkanaście osób będzie zajmować się tą walką, ale z tamtej strony też będą ludzie. Łatwo nie będzie.
By ktoś
#1831212
Ale musimy walczyć. Nie dajmy zarobić złodziejom. A osłami się nie przejmujmy. Ja też jakoś będę walczył. Musimy razem pokazać że damy radę.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1831214
Ke? A no tak, mam lodówkę.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1831215
ktoś pisze:Ale musimy walczyć. Nie dajmy zarobić złodziejom. A osłami się nie przejmujmy. Ja też jakoś będę walczył. Musimy razem pokazać że damy radę.


I już Cię lubimy.
Walcz. A na transparencie tuż pod... wpisz pozdrowienia dla trawnika. Będzie nam miło gdy pokażą je w tv.
I pamiętaj, twardy bądź, walcz dzielnie i nie poddawaj się.
Myślami będziemy z Tobą.
By ktoś
#1831272
Nie musisz być ironiczna. Jakoś musimy zrobić.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1831293
ktoś pisze:Nie musisz być ironiczna. Jakoś musimy zrobić.


Walka? Była już. Przespał żeś Pan, Panie waleczny.
By ktoś
#1831585
chciałbym jedynie napisać że stary chemik tez napisał że w 2018 roku musimy walczyć więc jakoś nie sądzę że nie ma czasu.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1831587
Stary Chemik jeśli już, prosimy.
Awatar użytkownika
By pol
#1831588
Kolejny wątek potwierdzający, że akcyza jest na wiedzę...
Wszak akcyza jest na towar luksusowy...
By ktoś
#1831801
Dobra. Ponieważ widzę że powoli coś się zaczyna dziać zamknijmy ten temat. Wiem to co chciałem wiedzieć a sądzę że zaczęlibyśmy się kłócić. A to nie jest nam potrzebne. Dziękuję za odpowiedzi. Wiem to co chciałem. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1831802
ktoś pisze:. Wiem to co chciałem wiedzieć a sądzę że zaczęlibyśmy się kłócić.


To chyba jeszcze kłótni nie widziałeś :mrgreen:
By ktoś
#1832100
Najpierw czytaj dokładnie a potem pisz. Napisałem zaczęlibyśmy się kłócić a nie że się kłócimy.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.