EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By pfate
#1831741
Testuje wlasnie Cranberry Yoghurt, dodalem 40ml 12mg 60/40 VPG. Moim zdaniem bardzo smaczne. Czuc jogurtowy aromat z nuta zurawiny, czyli to czego oczekiwalem. Cena w stosunku do ilosci wspaniala. Macie jakies swoje doswiadczenia z ta firma?
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1831742
Kupiłem camel flowers.
Jak na tą cenę to bardzo smaczne. Oczywiście czuć lekką chemię, ale mniej niż w kaktusie MA.
Wapowałem 3x droższe, a znacznie gorsze liquidy od tego.
By tomasz_p13
#1831748
caramel cookie -ładnie ładnie, delikatnie i nie bije chemią, wanilia nie jest jakoś nachalna, mógłbym to śmiało lać do codziennego wapowania przez kilka dni
stosunek cena/jakość wysoko, czekam na kolejne smaki, od razu nie chciałem ładować $$$ w niesprawdzoną markę
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1831758
Właśnie testuję Toffee Cookie. Dałem 30ml 12mg 60/40 VPG i niestety czuję, że to stanowczo za mało. Jednak to co zaleca producent będzie w sam raz. Co do smaku. Tofi wyczuwalne, nie jest jakieś chemiczne, ale brak 10ml bazy powoduje drapanie w gardle.
By tomasz_p13
#1831763
@tabacznik jeśli próbujesz od razu po wymieszaniu to daj mu jeszcze dzień/dwa po dolaniu na przegryzienie, może nie będziesz musiał dolewać kolejnych 10ml bo "drapanie" zniknie
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1831770
@tomasz_p13 W sumie racja. Zakupiłem jeszcze premixy Hipzz Freeze i one w sumie 1h po wymieszaniu i wytrzęsieniu są ok i nic nie drapie. Póki co tofi może i postać tydzień :) Dzięki za podpowiedź.
Awatar użytkownika
By Julia
#1831790
Cena promocyjna (zakładam że kupiliście w najlepszym w ciągu ostatnich dwóch dni). Podskoczy:)
Ja kupuję bez promocji po 30zl. Co za 80ml i tak jest bardzo atrakcyjną ceną. Dolewam tylko 20ml. Nic nie gryzie. A ja wrażliwa na to. Przynajmniej moje dwa smaki.
Strawberry shake - truskawka z poziomką (mój ulubieniec) i Happy Day - truskawka z biszkoptem (cholera wie czy to biszkopt ale jest smaczne).
Oczywiście kupiłam resztę smaków z okazji promocji.
Czy ktoś ma Apple pie? Są tam jakieś przyprawy poza jabłkiem i ciastem?
Awatar użytkownika
By erbis
#1831803
Julia pisze:Czy ktoś ma Apple pie? Są tam jakieś przyprawy poza jabłkiem i ciastem?

Odrobina cynamonu.
Awatar użytkownika
By Julia
#1831843
Powiedz proszę jak Wy otwieracie te butle...
Ja nie daje rady. Kończy się masakrą.
Byłoby miło gdybym nie musiała podkładać bomby a potem przelewać do własnych butelek:)
Awatar użytkownika
By stargate12
#1831847
Julia pisze:Powiedz proszę jak Wy otwieracie te butle...
Ja nie daje rady. Kończy się masakrą.
Byłoby miło gdybym nie musiała podkładać bomby a potem przelewać do własnych butelek:)


Pani kochana bierzesz sobie nożyk (scyzoryk lub bardzo cienki) i delikatnie podważasz te dziadostwo ze tak ujmę aż wyskoczy ^^
Awatar użytkownika
By Julia
#1831863
Panie Kochany!
Tak robię i dupa blada... Po 20 minutach wpadam w szał. Wciskam klucz cienki w dziubek i wyłamuje całość krzycząc bardzo głośno:)
Może mam za mało siły albo za małą dłoń żeby tak dużą flaszkę złapać pewnie. Nic mi się tam nie jest w stanie wcisnąć. Próbowałam wszystkiego co mam.
Awatar użytkownika
By pfate
#1831873
To prawda, ze bardzo ciezko je otworzyc. Ja to robie nozykiem do obierania i jakos dziala.
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1831881
Julia pisze:Panie Kochany!
Tak robię i dupa blada... Po 20 minutach wpadam w szał. Wciskam klucz cienki w dziubek i wyłamuje całość krzycząc bardzo głośno:)
Może mam za mało siły albo za małą dłoń żeby tak dużą flaszkę złapać pewnie. Nic mi się tam nie jest w stanie wcisnąć. Próbowałam wszystkiego co mam.


Dla mnie żona otwierała właśnie. Lekko podważała do okoła małą "kartą na punkty" zajeło jej to ok 1 min. Ja później musiałem otworzyć drugi raz aby dolać troszkę bazy (jednak) i użyłem nożyka
, chwilę mi to zajęło ale poszło :)
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1831882
Co do butelek... Mam kilka tego typu, ale ta z virtusa za cholerę nożykiem/scyzorykiem/śrubokrętem nie chciała puścić... W końcu kombinerkami się udało.
Awatar użytkownika
By Julia
#1831958
Jak złapałeś kombinerkami?
Ja zawsze wyłamuje w tym rozmiarze dziubek....
Awatar użytkownika
By pfate
#1831959
Camel Flowers oceniam slabo, zwyczajny tani kaktus, spodziewalem sie czegos innego po bardzo pozytywnych wrazeniach po Cranberry Yoghurt.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1831961
Normalnie za dziubek i do góry ciągnąłem. Na boki można wyłamać
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1831973
SOUR RASPBERRY ktoś próbował już? Malina jest mocno wyczuwalna czy słabo? Czekam na przesyłkę już wieczność... :oops:
Awatar użytkownika
By stargate12
#1831978
Ja akurat mam taką butelkę Obrazek

Wciskam scyzoryk w szczelinę
Obrazek

nastepnie podważam nie po szerokości tylko długości scyzoryka i wychodzi ten dzyndzel.
Awatar użytkownika
By skiati
#1832020
Do otwierania najlepsze są SZCZYPCE ZACISKOWE MORS'A :mrgreen: Domniemam, że w zamyśle autora wątku był opis smaków, a nie czym otworzyć "flachę".
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1832058
skiati pisze:Do otwierania najlepsze są SZCZYPCE ZACISKOWE MORS'A :mrgreen: Domniemam, że w zamyśle autora wątku był opis smaków, a nie czym otworzyć "flachę".

Widać, że nabywcy Virtusa nie mają możliwości potestować i zrecenzować, bo dalej męczą się z otwarciem buteleczki :)
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1832069
... że w zamyśle autora wątku był opis smaków, a nie czym otworzyć "flachę".


Tak w prawie środku tygodnia chcą chlać :D

pHarel2403 pisze:SOUR RASPBERRY ktoś próbował już? Malina jest mocno wyczuwalna czy słabo? Czekam na przesyłkę już wieczność... :oops:


Podbijam pytanie
By rebeliant86
#1832219
Kopnął mnie zaszczyt i dostałem w ramach reklamy bon na premixy z E-Dym, mam między innymi Sour Raspberry i muszę przyznać, że jest naprawdę świetny. Bardzo fajnie oddaje malinowy smak, jest lekki, nie duszący i nie za słodki. Dla mnie super! *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK*
Poza Sour Raspberry mam też Apple Pie ale wziąłem go od niechcenia żeby wykorzystać bon, nie lubię ciasteczkowych smaków więc jak ktoś go chce z Warszawy to pisać na priv to oddam :)

Wziąłem też wszystkie smaki z serii Hipzz Frezee ale do nich jeszcze powrócę. Jedyne co mogę napisać na wstępie to to, że w jednym przy pierwszym użyciu (w celu uzupełnienia shotem) ukręciła mi się nakrętka... :twisted:
Awatar użytkownika
By yetisize
#1832231
Nie wiem skąd problem z otwarciem, faktycznie paznokciem trudno, ale pod ostrzem noża bez oporów się poddał.
Mieszane kilka godzin temu więc smak może się zmienić.
Caramel cookie - zapach z butelki świetny, smak takise, czuć vibovit, chemia.
Toffee cookie - zapach z butelki świetny, smak pomimo że dość prosty, jednoskładnikowy-samo toffi, bardzo przyjemny.

Edit:
Surprise - zapach z butelki świetny, w smaku nieokreślone owocki, przyjemny, lekki.
Awatar użytkownika
By Rafau
#1832248
Ja zakupiłem Apple Pie i zgodnie z opisem z innego sklepu w którym były dostępne już jakiś czas (z tego co widzę to już ich nie ma :? ) dolałem tylko dwa shoty - niestety jak dla mnie za mocno gryzie w gardło więc jeszcze doleci 10 albo 20 ml... tak czy inaczej zapach jak i smak są bardzo zadowalające. W cenie promocyjnej to nawet bym powiedział, że rewelacyjne :beer:
Niestety pozostały smaki jakoś mnie nie zachęciły do zakupu.

Hipzz Freeze też kupiłem dwa smaki i moim zdaniem są dużo lepsze niż Virtus ale to już jak powstanie osobny temat :)
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1832372
rebeliant86 pisze:...mam między innymi Sour Raspberry i muszę przyznać, że jest naprawdę świetny. Bardzo fajnie oddaje malinowy smak, jest lekki, nie duszący i nie za słodki. Dla mnie super! *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK* :


Szczerze powiedziawszy spodziewałem się czegoś lepszego, bardziej malinowego... Maliny za bardzo nie czuję, lecz na pierwszym planie jest poziomka, za którą aż tak bardzo nieprzepadam.
Ogólnie pisząc, to nie jestem zadowolony z zakupu. Zobaczę na innych parownikach, jeżeli będzie słabo to dowalę 2-3% maliny od FA.

PS. Wymieszane wg. zaleceń producenta z bazą 40ml. Testowane na K5, spaced coil 3mm
Ostatnio zmieniony 25 sty 2018, 15:34 przez pHarel2403, łącznie zmieniany 2 razy.
By rebeliant86
#1832373
Wiesz, tak przeczytałem Twojego posta i sobie zaciągam kolejną chmurkę i może masz rację, że bardziej się tu poziomka od maliny wybija. W każdym razie mi bardzo smakuje :) Lubię takie owocówki.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1832374
Definitywnie poziomka na pierwszym planie jest. Kupiłem go tylko dlatego, że miała być malina z poziomką, a nie poziomka z posmakiem maliny ;)
Awatar użytkownika
By TomaszMGK
#1832379
Ja dzisiaj zakupiłem 2 premixy:toffe cookie od virtusa i Arbuz - Truskawka - Czarna Porzeczka od hippz'a.Jak tylko dorwę się do nich to opiszę moje wrażenia.Szczególnie ciekawi mnie hippz,który pojemnościowo(60ml) jest dwukrotnie mniejszy od virtusa,jednocześnie będac w tym samym pułapie cenowym.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1832381
Hippz na pewno będzie lepszy od virtusa, no i cena raczej adekwatna do jakości produktu.

PS. Hippz ma oddzielny temat. Czekam na Twoją opinię.
Awatar użytkownika
By Vertige
#1832777
Dorzucam swoje trzy grosze, ponieważ mało jest na razie recenzji tego produktu.

Zakupiłem wczoraj TOFFE COOKIE 70/30. Sprzedawca radził dodać maksymalnie 2 shoty. Smak wyraźny bardzo słodki! Nie mdły. Ma się ochotę coraz bardziej w niego wgłębiać. Pierwsza chłodna chmura daje rzeczywiście odczucie posiadania mordoklejka toffi w gębie. Miła odmiana po owocowych smakach.

APPLE PIE 70/30. Mi bardzo podchodzi. Ostrzegano mnie, że czuć bardzo cynamon. Jabłko jest ale nie dominuje. Trochę bardziej chemiczny niż TOFFE COOKIE. Coś w tym jest. Smak nie nachalny, bardzo konkretny. Nie przypomina szarlotki ale jest bardzo przyjemny. Raczej takie szybkie ciasto francuskie z pieczonym jabłkiem i cynamonem. Nie słodki. Jeden z najlepszych liquidów, jakie miałem.

Ja szczerze polecam te premixy.
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1832836
Skusiłem się również (cena przystępna 8)) .Co do smaku jest nawet ok kupiłem Happy Day ,biszkopta tam nie wyczuwam choć posmak ciasta bliżej nieokreślonego rodzaju wyczuwalny ,smak truskawki to nie jest domownicy określili zapach jako brzoskwiniowy. Próbowany po 24h wersja testowa zmieszana wedle zaleceń producenta ,upichciłem również w stosunku 1:1 lecz smak był zbyt "płaski". Sumując jest dobrze obawiałem się że bardziej będzie chemia wyczuwalna ale na obawach się skończyło :lol: .Jednostka testowa Merlin 0.8 "łoma" clapton 30W
Jeli cena nie będzie przekraczała 20 zł to jak dla mnie akceptowalne , lekko już mnie znudziło to pichcenie samemu także czas spróbować innej kuchni .Nie przynudzając na koniec prośba do producenta lub dystrybucji ,przydały by się mini premixy do przetestowania takie 2ml
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1832862
Mam pytanko odnośnie Apple Pie - czy u Was też ten premix wygląda jak rosół na tłustej kurze? :mrgreen: U mnie płyn nie jest klarowny, smak ok, ale konsystencja... no nie wiem, czy jakiś trefniak mi się trafił? :|
By venres
#1832865
Chyba wszystkie są mętne :-) Co do samego smaku to bardzo dobry.
Dorzucę też swoje doznania smakowe:

Grapefruit Breeze - bardzo dobry grejpfrut ( owocu nie lubię ogólnie nie lubię), nazwa jednak może mylić, po "breeze" w nawie spodziewałem się powiewu chłodu lecz się myliłem.
Apple Pie - Bardzo dobry jabłecznik, bardzo, ale to bardzo podobny do Apfelstrudel od MaiArt (według mnie oczywiście), nawet jak wspominał kolega wyżej jest mętny (tak jak w przypadku apfelstrudela)
Cranberry Yogurt - bardziej jogurt niż żurawina, dodałem niestety 40ml bazy i smak się spłaszczył.
Happy Day - mało biszkoptu jak dla mnie.
Sour Rasberrry - Bardzo dobry, mimo tego że czuję raczej samą poziomkę.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1832954
Potwierdzam, Apple pie smaczy naprawdę zacnie na merlinie.. Normalnie czuje jakbym szarlotkę jadł :) jeszcze ta słodycz.. Koledzy, poszukuje aromatu do produkcji własnego smoczki, który będzie najbardziej zbliżony do tego aromatu.. Ktoś pomoże? Liczę na Was, bo naprawdę ten smak jest dla mnie świetny

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By janekbossko
#1832968
ApplePie - 40 ml dolane i smakuje zacnie. Ciekawe jabłko z nuta cynamonu.
HappyDay - 40 ml dolane. Truskawka jest a biszkoptu nie czuje. Smaczne ale 4 liter nie urywa
CarmelCookie i ToffieCookie - 40 ml dolane. Dla mnie oba sa takie same, słabo wyczuwalne, nijakie. Sprawdzałem na mtl na dopłucnikach i tak samo. Trzeba dolewać 20 ml bazy maksymalnie inaczej brak smaku. Do Nich juz dolalem tytoniowych aromatów 2% żeby coś z tego wyszło.

Cena 15 zł jest bardzo dobra, niestety jak wiemy ona sie zmieni. Na tę chwilę zakup opłacalny ale zobaczymy co będzie jak zdrożeją (ciekawe o ile)
Awatar użytkownika
By kabacina
#1832970
venres pisze:@kabacina spróbuj apfelstrudel MaiArt.


Dzieki, wlasnie widziałem że ten aromat polecacie. Spróbuję na pewno. Powiedz jeszcze, czy trzeba go ewentualnie dosladzac samemu?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Pesio
#1832981
Według mnie apfelstrudel różni się dużo na korzyść apple pie.
A smak apple pie jednak dobrze wyczuwalny dopiero po 48-72 godzinach.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
By Aquarius314
#1833052
Apple pie (12mg - 24 h) pychota - 9/10
Strawberry Shake (12mg - 24 h) w nazwie truskawka w smaku bardzo dobra poziomka - 9/10
Toffee Cookie (12mg) po 24 godzinach leci mi tytoniówką a la Virginia z BM, po kolejnych 48 h zaczynam czuć jakieś tofi i słodzik - 5/10

Testowane na Griffin 25 mini (2x Clapton 0,25 ohm) i Aspire Cleito (Clapton 0,4 ohm)
Pozdrawiam
By remczar
#1833114
Cześć. Również zakupiłem w zeszłym tygodniu te Premixy z e-dymu i jesli chodzi o smaki, to jak dla mnie sa bardzo fajne. Wziąłem na testy Grapefruit Breeze, Surprise i Cranberry Youghurt. Dodawalem bazy tyle ile zalecaja, czyli 40ml i wedlug mnie smaki sa ok, jednak Cranberry Yoghurt jest troche plaski i mozna bylo dolac tylko 30ml bazy.

Moje pytanie jednak jest nastepujace. Razem z tymi premixami zakupilem rowniez HIPZZ (tak wie, ze jest osobny temat, jednak moje pytanie dotyczy obu tych marek). Zakuplem nastepujace smaki: Cactus Lime i Watermelon Lemon.

Wszystkie te smaki (Virtus i Hipzz) wapowalem mozna powiedziec na zmiane przez kilka dni i zauwazylem, ze w TFV8 Baby puchnie gorna uszczelka i nie da sie zamknac top capa.
W zeszly czwartek kupilem Ammit RTA i po wapowaniu przez kilka dni, wczoraj w niedziele, pekla mi szybka w Ammicie i uszczelka miedzy kominem a top capem sie rozerwala. Domyslam sie, ze jest to wina jednego z liquidow (albo kilku). czy macie moze pomysl, ktory z tych smakow wymienionych powyzej moze niszczyc baniak i uszczelki?
Ciezko mi samemu stwierdzic, bo tak jak wspominalem, wapowalem je praktycznie na zmiane i ciezko powiedziec ktory.
Czy ktos z was mial podobne doswiadczenia?

Nie chce teraz testowac i ryzykowac zniszczenia kolejnego baniaka, bo juz nie mam zapasu.

Dzieki i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By Julia
#1833117
Cactus lime hipzz.
Już czytałam o tym problemie.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1833269
Czy ktoś może zaobserwował jakąś reakcje alergiczną po Virtus? Być może jakiś zbieg okoliczności, ale cóś takiego miałem b. dawno temu.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Dawno, czyli wtedy jeszcze efajek nie było
Awatar użytkownika
By Julia
#1833439
Pisałam już wcześniej o używanych przeze mnie Strawberry Shake i Happy Day.

Z okazji promocji przetestowałam inne smaki.
Wg mnie jest bardzo dobrze. Nie będę narzekała na niską cenę bo to absurd!

Sour Raspberry: poziomka z nutką maliny. Bardzo fajna, naturalna poziomka z odrobiną pestki. Smak jest naturalny i bardzo przyjemny. No ale maliny mało więc nazwa myląca.
Surpise: Guma balonowa. W porządku. Jak ktoś lubi lq o smaku gumy będzie zadowolony. Ja fanką nie jestem ale zużyje.
Grapefruit Breez: Zaskoczenie bo nie znoszę lq cytrusowych. Nawet grejpfrutów nie lubię...
Fajny, słodki i cierpki jednocześnie. Bardzo dobry.
Apple Pie: Sporo cynamonu. Mogłoby być nieco mniej ale nie ma tragedii jakiej się spodziewałam. Czuć jabłko i ciacho.
Cranberry yoghurt; dla mnie kwaśna śmietana z owocami. Mi nie smakuje ale wydaje mi się, że znajdzie swoich zwolenników bo smak jest faktycznie wyjątkowy.
Carmel i Toffee cookie: Bardzo podobne. Carmel bardziej taki wytrawny. Oba smaki ok. Gładkie, okrągłe i odpowiednio wyważone.

Do każdej flaszki dodałam tylko po 20ml.
Uważam że nie należy dodawać więcej do Surpise, Toffe i Carmel. Jeżeli coś możnaby było jeszcze rozcieńczyć to ewentualnie grapefruit, aple pie i Sour Raspberry. Jednak ją zostawiam tak jak jest.
By krzysieeq
#1833640
I ja zakupiłem dziś Virtusa Grapefruit Breeze. Co do smaku to jeszcze nie próbowałem, ale nurtuje mnie inna rzecz, po zakupie płyn był klarowny a po dolaniu bazy 18mg Optymalnej i pomieszaniu zrobił się mętny, nieprzeźrocysty. Czy to nie szkodzi przypadkiem ?? Jak to u Was wygląda?
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1833646
U mnie Toffee Cookie delikatnie ściemniało po dodaniu bazy. Wpadło właśnie w taki kolor tofi/karmel :) Chyba taki urok tych premixów.
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1833681
krzysieeq pisze:I ja zakupiłem dziś Virtusa Grapefruit Breeze. Co do smaku to jeszcze nie próbowałem, ale nurtuje mnie inna rzecz, po zakupie płyn był klarowny a po dolaniu bazy 18mg Optymalnej i pomieszaniu zrobił się mętny, nieprzeźrocysty. Czy to nie szkodzi przypadkiem ?? Jak to u Was wygląda?

U mnie było odwrotnie klarowności nabrał po dodaniu bazy
By rebeliant86
#1833709
A czy nie strzelają Wam Visrtusy? Wlewalem na zmianę z Go Bears czyli na tym samym setupie Virtus strzela a Go Bears wapuje się gładko.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
By krzysieeq
#1833763
No to nie wiem co z tą klarownością, po paru godzinach dalej jest mętny, ale zalałem na próbę. Smak bardzo dobry, taki kwaśno-gorzki grejpfrut, mi pasuje. Co do strzelania to z początku postrzelał troche ale sie uspokoiło jakby - założyłem go razem z nową grzałką, więc olałem to strzelanie bo często tak mam na nowych, że zanim porządnie nasiąkną to postrzelają. Będę obserwował co dalej ale najpierw niech sobie odstoi pare dni.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.