EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Hakatari96
#1831548
Witam chciałbym wymienić konektor w Rx200s ponieważ nie styka może mi ktoś doradzić gdzie kupić konektor z gwintem 510 z mosiądzu i z krótkim gwintem żeby się zmieścił najlepiej taki jak na zdjęciu tylko trochę krótszy z góry dziękuję ;)
Obrazek
By Hakatari96
#1831593
Znalazłem taki: http: Fat-Daddy-Vapes-510-v4-Low-Profile-Connector-Brass-22mm-Cap Nie linkujemy do sklepów z ep.
M.

Czy jest tu osoba która już wcześniej to robiła i jest mi w stanie powiedzieć czy Fat Daddy v4 zmieści się do mojego rxa czy będzie potrzebne coś mniejszego? Zaznaczę tylko że jako atomizera używam tfv 8 największej wersji.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1831666
Rx 2/3 ceni się 79zl na pewnej dobrze znanej stronie. Porządny konektor z wysyłką wyniesie pewnie połowę tej kwoty + trochę czasu. Opłaca się?
Awatar użytkownika
By Timi
#1831683
Jesienią kupowałem konektory na FT po dolarze z niewielkim kawałkiem za sztukę. Są zrobione na tyle dobrze, że dłuższą chwilę raczej wytrzymają.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1831697
@Timi dobrze pisze, są dobre a i tutka nawet na forum znajdziesz z wymiany konektora.
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1831721
Krasnal45 pisze:Tylko, że w kolejnym RXsie za chwilę będzie dokładnie ten sam problem :mrgreen:


To ja nie wiem co Wy z tymi rxami robicie, miałem rx200, 2x rx2/3 a teraz rx gen3 (dopisać też mogę predatora bo też od wismeca) i w żadnym mi gwint nie wypadł. Ba żadnej usterki nie miałem. Dodam, że sprzęt zawsze mam jeden i musi działać, a nie jak niektórzy z foruma że na każdy dzień miesiąca inny zestaw 8) 8)
By Hakatari96
#1831734
lukiboss2 pisze:Rx 2/3 ceni się 79zl na pewnej dobrze znanej stronie. Porządny konektor z wysyłką wyniesie pewnie połowę tej kwoty + trochę czasu. Opłaca się?
No właśnie są już nie dostępne. Pisałem do nich i w odpowiedzi otrzymałem że już nie będą dostępne :/. To jak z tym konektorem który wyżej podałem będzie coś z tego czy za długi jest?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
By Hakatari96
#1831762
PucH2 pisze:@Timi dobrze pisze, są dobre a i tutka nawet na forum znajdziesz z wymiany konektora.
Panie ja sobie to ładnie splanuje i wyfrezuje na frezarce tylko mi potrzebna informacja czy ten konektor pasuje czy za długi jest :D

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1831792
Albo się zabierasz za robotę albo marudzisz. Co za długie, a jak tak to dobrze. Masz dostęp do parku maszynowego a dziecinne pytania. Kolega opisał, zrobiliśmy i działa lepiej niż nowe. Większych rekomendacji nie potrzeba.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.