EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Lamborghini16
#1831538
Utarcie powiedziawszy przewalająca wszech wiedzący internet raz napotkałem na kręcenie grzałki na wkrecie. Szczerze mówiąc olalem ten temat sugerując się poradnikami typu „ a teraz ściskamy grzałkę” lub „nakrecamy scisle zwoje”. Czy kręcąc taka grzałkę muszę zachować równe odstępy czy mogą być one robione „na pale” i jak to wyglada z rozgrzewaniem takiej grzałki ? Z moich obserwacji wynika iż grzałka rozgrzewa się od miejsca gdzie jest najbardziej scisnieta
Awatar użytkownika
By pol
#1831547
Masz ustawić spiralę tak aby zwoje równo się rozgrzewały od środkowych zwojów.
Czy muszą być równe odstępy? Nie zawsze...
By Lamborghini16
#1831551
@pol dzięki bardzo :)
W między czasie udało mi się pozbyć wycieku. Jeśli kogoś to wogule interesuje to zrobiłem to w taki sposób.
Ubilem postrzępiona watke w kanaliki aby minimalnie dotykały dna (watka naprawdę mocno zbita) zalałem płynem po czym porobiłem od góry pinceta otworki które zamaskowalem puszkiem z transportu. Jak narazie działa mam nadziej, ze czynność ta będzie zdawała egzamin w powtarzalności.
By nie zaśmiecać dalej forum zbędnymi tematami
Czy rdta faktycznie oddaje więcej smaku niż rta?
I czy jeżeli mam tak duże problemy z ogarnięciem rta poradzę sobie z rdta?
Edit:
@pol czy w tym pierwszym filmiku co podesłałeś dobrze słyszałem jak typek mówi 19w?
Mi na 2 grzalkach startuje od 65w :( jak on to zrobił?
Awatar użytkownika
By pol
#1831552
Wiesz czym różni się RTA od RDTA?

RTA – Rebuildable Tank Atomizer – Atomizer/parownik ze zbiornikiem na e-liquid. Przykładowe atomizery/parowniki: Kayfun, Russian, Aqua, Kraken, iSmoka Magoo.

RDA – Rebuildable Dripping Atomizer – parownik bez zbiornika na e-liquid, ręczne zakraplanie bezpośrednio na grzałkę. Przykładowe atomizery/parowniki: Igo, Trident.

RDTA – Rebuildable Dripping Tank Atomizer. Przykładowe atomizery/parowniki: Revel, V1.

page/leksykon#lexR
Ostatnio zmieniony 21 sty 2018, 20:33 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
By Lamborghini16
#1831554
Tak wiem czytałem o tym . W moim prostackim rozumowaniu rdta ma zbiornik pod grzalkami i trzeba przechylić dziada przed buszkiem. Sugestie z rdta podsunął mi pewien forumowicz w pw.
By Lamborghini16
#1831738
Zrobiłem jak mówiliście. Ukręciłem grzałki z dystansem wyszło mi 7 zwoi tak aby girki pasowały. Różnicy prócz większego przepływu powietrza w zasadzie nie ma. Co najważniejsze udaje mi się powtarzać układanie watki, a to najważniejsze :) dzięki za wszelaka pomoc. W razie jakieś problemów będę pisał tutaj by nie zakładać nowych tematów.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.