EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By morekksz
#1831506
Witam,

Od kilku lat użytkuję e-papierosa starego typu tzn w formie "długopisu" - Vision Spinner + vivi nova 3. Postanowiłem zakupić coś nowocześniejszego.
W moje ręce wpadł SMOK Alien 220 W z atomizerem TFV8 Baby, z grzałką 0,4 ohm. Problem polega na tym, że nie da się tego palić... Zalałem liquidem 6mg i nawet przy ustawieniu mocy na 10-15w strasznie gryzie i płuca można wypluć a sama chmura nie jest imponująca :( Na grzałce jest napisane 40-60wat lecz jak podkręciłem moc do tych wartości to już w ogóle masakra aż parzy podczas zaciągania. Dodam, że olejek jest w porządku bo na starym EP wszystko jest ok.. Bardzo proszę o poradę. Może to jest kwestia ustawień? Jest ich tam sporo a ja nie za bardzo się na tym znam.

PS: Widziałem na youtube filmiki z wyżej wymienionym modem i fajnie to wyglądało bo chmura ogromna itp...

Pozdr
Awatar użytkownika
By pol
#1831510
morekksz pisze:....
W moje ręce wpadł SMOK Alien 220 W z atomizerem TFV8 Baby, z grzałką 0,4 ohm. .....
PS: Widziałem na youtube filmiki z wyżej wymienionym modem i fajnie to wyglądało bo chmura ogromna itp...

SMOK wpadł w ręce. Instrukcja obsługi spadła na podłogę?

Czy wiesz co używasz i przy jakich ustawieniach?
Jaki rodzaj grzałki masz zainstalowany i jak jej używać też nie doczytałeś.

Przesiadłeś się z hulajnogi do ferrari i chcesz nadal odpychać się i hamować piętą.


Ostatnio zmieniony 21 sty 2018, 16:53 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1831511
A widzisz różnicę między Polonezem a Ferrari? Przejście z około 7 watów na 40-60 watów, raczej robi różnicę. Kupiłeś sprzęt raczej nie dla siebie, tylko Hardcorów. Na rynku jest różny sprzęt, od spokojnego wapowania ( tak jak miałeś do tej pory ) po boxy na 300 watów. Kwestia tego tylko, czego Ty oczekujesz dla siebie.
By morekksz
#1831513
Rozumiem. W takim razie należy wymienić grzałkę na taką, która jest dedykowana dla mniejszych mocy??

Przecież nie wyrzucę do śmieci..echh
Awatar użytkownika
By guli
#1831515
W pierwszej kolejności musisz zmienić liquid na przynajmniej połowę słabszy. W tym zestawie wciągasz za jednym machem pewnie z ćwierć zbiorniczka Spinera :) Prawdopodobnie nie jesteś przyzwyczajony do palenia dopłucnego, więc poszukaj atomizera do MTL, najłatwiej je poznać po cienkim dripie.
By Staszek.S
#1833419
Gabriel pisze:A widzisz różnicę między Polonezem a Ferrari? Przejście z około 7 watów na 40-60 watów, raczej robi różnicę. Kupiłeś sprzęt raczej nie dla siebie, tylko Hardcorów. Na rynku jest różny sprzęt, od spokojnego wapowania ( tak jak miałeś do tej pory ) po boxy na 300 watów. Kwestia tego tylko, czego Ty oczekujesz dla siebie.

Nie no przeca 40 czy 60 W to nie żaden hardcore... A grzałki od smoka niżej nie ma sensu używac bo właśnie - nie ma chmurki...
Kwestia przestawienia sie na wciąganie dopłucne...
No i może trzeba by ten wspomniany olejek do smażenia zużyć, a do e-fajki zakupić płyn, względnie liquid :)

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.