EPF
Dział o bazach (PG/VG), shotach i solach.
By artur2500
#1830582
Witajcie

Nie mogę kupić u nich bazy nikotynowej, ciągle mnie prosi o zalogowanie (mimo że jestem zalogowany na koncie), mieliście kiedyś taki problem ? Obok produktu nie mam możliwości dodania do koszyka tylko zawsze napis zaloguj się. Używam przeglądarki najnowszej gogle chrome , może to jest przyczyną?
Drugie pytanko to czy waszym zdaniem bardziej opłaca się kupić u nich gotową bazę nikotynową (mnie interesuje 12mg nikotyny ,1 l, 50% PG 50% G- ich konfigurator bez wysyłki pokazuje koszt 67 PLN) czy lepiej kupić oddzielnie glikol i glicerynę i zastrzyki nikotynowe?
Z moich kalkulacji wynika że taniej powinna wyjść gotowa baza, gdyż zastrzyki nikotynowe są stosunkowo drogie, przynajmniej ja znajdywałem takie w granicach 4 pln za 10 ml i zawartości 18mg.

Z góry dziękuje za pomoc.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1830587
W TV nie było nic o tym więc skąd ma wiedzieć?
Awatar użytkownika
By matatiti
#1830588
Zapoznaj się z zapisami ustawy. Handel mieszankami zawierającymi nikotynę powyżej 20mg oraz pojemnościami powyżej 10ml jest zabroniony. Podobnie jak i zakupy w necie, więc nie bez powodu nie możesz tam zrobić zakupów. Kup więc glicerynę, glikol i kombinuj z tymi shotami 10ml. To jeszcze jest w miarę opłacalne.
Tyle w temacie, bo do nielegalnych zakupów nikt tu Cię namawiać nie będzie.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.