EPF

Awatar użytkownika
By zdziniu33
Revolute - Greedy Scrach 8 %
Po około 2 tygodniach muszę przyznać, że smak się poprawił i muszę dać mu ocenę 8,5/10
Fajna kompozycja nugatowa z odrobiną biszkoptu, orzech i pralina na dalszym palnie .
Awatar użytkownika
By Master_PiT
SidVcius pisze:Szukam opini na temat aromatu Big Mouth - Creamy Toffee

Ktoś coś kiedyś gdzieś?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Aromat dość przyjemny, aczkolwiek to nie jest znany cukierek toffee jakiego się spodziewałem. Gdyvy kosztował 10zl byłbym mocno zadowolony, a tak to trochę zawyżona cena
Awatar użytkownika
By Superlux
Przeczytałem wątek ale szukam kolejnych opinii na temat 5ciu aromatów, może komuś już się dobrze przegryzło *BLUSH* -

Nuages des Isles - Happy Days, Nuages des Isles - Juice of Legend, Nuages des Isles - Psycho Donut, Potion Magique - Tomatrope i Big Mouth - Angel Cake.

Z góry dziękuję :drinkb
Awatar użytkownika
By Riccardo
Juice od Legend - pysznie ale bardzo słodko. Smak jak w opisie na stronie, chociaż banana słabo czuję. Bardzo ciekawy smak.
HamsterJack dał(a) plusa
Awatar użytkownika
By HamsterJack
Dzień dobry Wszystkim

Dziś przyszła pora na napisanie kilku słów na temat kolejnego, mojego aromatu ze sklepu Vapelab.pl czyli Charlemagne z firmy 814

Zgodnie z opisem zamieszonym na stronie sklepu jest to aromat o smaku "...tytoniu z herbatnikami, likierem kawowym oraz brązowym cukrem."

No cóż...
Tytoń - delikatny, ale jest :)
Herbatniki - jakoś nie wyczułem :(
Likier kawowy - tu mam problem. Nie wiem, jak smakuje likier kawowy. Ale wyczuwam smak liquidu kawowego, który kiedyś miałem okazję wapczyć. Producentem tego liquidu była - przepraszam za ewentualny błąd w pisowni, bo nie pamiętam dokładnie - firma Farsee :) W każdym razie - pierwszoplanowy smak bardzo mi odpowiadający :)
Brązowy cukier - jest. Moim skromnym zdaniem, troszkę za dużo, ale nie jest źle :mrgreen: `

Całość tworzy bardzo dobrą kompozycję smakową - no może dla mnie ciut za słodką :)

Technicznie - nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie drapie w gardle, nie ma chemicznego posmaku, nie dusi - czyli aromat stworzony z wysokiej jakości składników :)

Pomimo, że jest dla mnie zbyt słodki, pozostanie ze mną na stałe, jako miłe uzupełnienie do porannej kawy lub gorzkiej herbaty *GOOD*

Pozdrawiam
HJ
Riccardo, Peter72 dał(a) plusa
By juventinho
Big Mouth - LFTLW - bardzo przyjemny, świeży mix owoców. Na pierwszym planie czuję limonkę. Jest to mój drugi aromat z tej stajni i zauważyłem tak samo jak w przypadku beast, że liquid o mniejszym stężeniu niż sugerowane jest o niebo lepszy. W moim przypadku zamiast 10% robię 8%. Co do tego aromatu, świetny jako przerywnik kiedy już nie czuję smaku mojego ukochanego heisenberga.
Awatar użytkownika
By Julia
Dziś przyszło moje pierwsze zamówienie. Wszystko super sprawnie. Ukłon za możliwość płatności za pobraniem.
Lecę markami. Na pierwszy rzut Big Mouth. Kolejny to na pewno będzie NUAGES DES ILES .
Na co jeszcze powinna zwrócić uwagę fanka słodkich deserówek i owocówek?
Awatar użytkownika
By HamsterJack
Dzień dobry Wszystkim :)

Dziś ostatni aromat z pierwszego zakupu w sklepie Vapelab.pl.

Jest to aromat 814 - Brunehaut.

Zgodnie z opisem zamieszczonym na stronie sklepu, jest to aromat o smaku "...ananasa, kiwi oraz absyntu".

Wapiąc liquid zrobiony na tym aromacie wyczuwam części jego poszczególnych składowych:

Ananas - jest na pierwszym planie. I to nie ananas z puszki w syropie, tylko "żywy" ananas.
Kiwi - gdzieś tam w tle się chyba pałęta :)
Absynt - dobrze wyczuwalny (szczególnie na wydechu) anyż z lekkim posmakiem gorzkawych ziółek (pewnie piołun?) charakterystycznych dla tego trunku.
Chłodzik - jest, ale delikatny, ładnie uzupełniający całą kompozycję. I nie jest to ciekły azot... :mrgreen:

Całość bardzo dobrze zbalansowana. Liquid nie jest zbyt słodki, raczej - dzięki absyntowi - bardziej wytrawny, co akurat mnie cieszy. Trzeba też zwrócić uwagę na bardzo dobrze dobraną proporcję absyntu. Nie jest go zbyt mało i nie jest go zbyt dużo. Jest wyraźny, ale nie nachalny 8)

Od strony technicznej - nie mam zastrzeżeń. Nie "gryzie" lub drapie w gardle, nie zatyka, nie czuć chemii. Jest to kolejny aromat zrobiony z wysokiej jakości składników.

Jak dla mnie jest to znakomity aromat, który na stałe zagości na mojej liście obowiązkowych zakupów :)

Pozostałe opinie o tym aromacie, napisane przez kolegów, znajdziecie, Szanowni, tutaj:

- kol. Riccardo post1824117.html#p1824117

- kol. boogeyman post1827930.html#p1827930

-kol. cichy85 post1821501.html#p1821501

Miłego wapczenia i pozdrawiam
HJ
jacjac, Riccardo dał(a) plusa
Awatar użytkownika
By Baushoku
Full Moon - Blue - Zmiksowany banan z brzoskwinia, wykonczone słodka guma balonową typu starych kulek. Dobre na dłuższe chmurki...lecz ten chłodzik... Mrozi ! :evil:

Full Moon - Purple - Ciemne winogrono, wraz z czerwonym jabłkiem. Soczyste, dość słodki dziad. Przyjemny chłodzik.

Twisted Vaping - Kanzee- miks arbuza, poziomki i kiwi, Wszystko fajnie wyczuwalne w każdej chmurce. Słodziku nie oszczedzano. Dałem 15 %

Smoking Bull - Himbär Yogi - Dość dziwna malina, taka pospolita, troszke chemiczna, jogurt /krem taki ło.....liczylem na coś lepszego. :twisted:

Nuages des Iles - Happy Days - shake truskawkowy, pycha ino smaka na maka :lol:
Awatar użytkownika
By Donayo
Vampire Vape - Heisenberg
Mix owoców, eukaliptusa i chłodzika. Mi najbardziej przypomina nieco osłabione gumy do żucia Airways fioletowe. Smak zbliżony, wyczuwalna porzeczka, coś jakby winogrono i oczywiście "chłód".
Dawno temu spróbowałem lq z tego aromatu i wiedziałem, że muszę go mieć.
Dla mnie jest świetny, wyjątkowy smak, orzeźwiający i spokojnie do wapowania jako daily.
Osobiście wybrałem stężenie 10% i metodę shake'n'vape, chociaż dałem mu z dwie godzinki na przegryzienie.
Polecam :D

Tapata z iP SE :)
Jaki dysk do laptopa?

Poszukuje dysku do laptopa (HDD - na SSD mnie nie […]

Perfekcyjny smak

Witam Poszukuje parownika który odda smak perfekc[…]

Virtus Premix

Testuje wlasnie Cranberry Yoghurt, dodalem 40ml 12[…]

Hej, Nie wiem gdzie dać wątek - daję tutaj :) Grif[…]