EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By AdwokatkaDiabla
Dzieki ,
zapoznam sie zdecydowanie blizej...
Mam taki koncept , ze przed koncertami przerabiam dyskografie danej kapeli chronologicznie bez mijania czegokolwiek , i idzie w ten sposob znalezc takie perelki ze to sie w glowie nie meisci...
Na przyklad to https://www.youtube.com/watch?v=pJDFBlQtJF4

Ja szczerze mowiac tych Mejdenow to tak od macochy zawsze troche , a bilet to z melancholii odrobinę kupiłam :D Za tym stoi jakaś tam historia , i za pare miesięcy będę mogła odznaczyć questa na checkliscie :D Po jakichś 15 latach :D
Awatar użytkownika
By bulit73
Krasnal45 pisze:Niech jej ziemia lekką będzie....

[*]
Awatar użytkownika
By Superlux
@Krasnal45
Kilka lat różnicy :mrgreen: ale od razu widać że na tym samym mleku wychowani :beer: Nic nie było podane na talerzu...radio, winyle z zagranicy, jakieś przegrywki, szpule i kasety - cuda się robiło na milion sposobów.

Prawie 50 lat temu, kiedy usłyszałem to po raz pierwszy to 50 lat wcześniej był rok....1930 :lol: niesamowite. Ale nadal mają rozmach -

Awatar użytkownika
By Krasnal45
@Superlux Uwielbiam te stare perełki. Teraz dzięki jełoptubowi mamy je w jednym miejscu. Racja, po nocach się siedziało przy szpulowcu i kombinowało :mrgreen: Łap jeszcze dwie:

Awatar użytkownika
By Superlux
@Krasnal45

Znamy i lubimy. Klasyki :)

Zanim wrócę do oglądania 2go sezonu Narcos...to tu Cię zaskoczę :mrgreen: Zaucha to był gość...[*]

• 1
  • 203
  • 204
  • 205
  • 206
  • 207
  • 209
Innokin Ares MTL

Już niedługo nowość dla dopaszczowcow, powstaje pr[…]

Witam! Zakupiłam kilka dni temu IJoya Avenger 270 […]

1000 smaków świata

witam, czy ktoś może używał aromatów ze strony: […]