EPF


By barteek1994
#1829752
Witam, jak w nazwie tematu, mam problem z ekranem. Któregoś dnia łapałem chmurę za chmurą cały czas (na 70W), przez około minute grając na kompie. Potem powtórzyło się to jeszcze około 3-4 razy. Jak skończyłem grac zauważyłem ze ekran strasznie słabo świeci, prawie niewidocznie. Da się to jakoś naprawić? Co się mogło zdażyć?
By gourmet
#1829757
Naprawić się da, ale taniej i szybciej będzie zareklamować. Drugiego pytania nie rozumiem - co mogło się zdarzyć, zdążyć, zważyć albo zwarzyć?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1829772
Nikt się w tym nie specjalizuje, bo na chleb by nie zarobił dla bezdomnego nawet. Musisz znaleźć pasjonata który ci pomoże. Jednak o takich ciężko, bo kto by się podkładał pod cudzą własność jak coś pójdzie nie tak.
By barteek1994
#1829775
PucH2 pisze:Nikt się w tym nie specjalizuje, bo na chleb by nie zarobił dla bezdomnego nawet. Musisz znaleźć pasjonata który ci pomoże. Jednak o takich ciężko, bo kto by się podkładał pod cudzą własność jak coś pójdzie nie tak.

Ok, sam naprawie, jest tylko jeden problem. Nie wiecie gdzie znajdę taki ekranik żeby kupić i wmontować? :P
Coś takiego znalazłem, myślicie że się nada? : https://www.maritex.com.pl/optoelektronika/wyswietlacze_lcd_znakowe/16x2_znakow_tinsharp/lcmtc1602a1blw-lf.html

Witam wszystkich forumowych wyjadaczy Jestem tu n[…]

Witam. Do tej pory używałem joytech ego aio. Chcę […]

Aromaty HALO

Cześć i czołem! :D Mam pierwszą dobrą informację[…]

Jeszcze raz o stężeniach

Witajcie... Od kilku dni szukam kalkulatora liquid[…]