EPF


By barteek1994
#1829752
Witam, jak w nazwie tematu, mam problem z ekranem. Któregoś dnia łapałem chmurę za chmurą cały czas (na 70W), przez około minute grając na kompie. Potem powtórzyło się to jeszcze około 3-4 razy. Jak skończyłem grac zauważyłem ze ekran strasznie słabo świeci, prawie niewidocznie. Da się to jakoś naprawić? Co się mogło zdażyć?
By gourmet
#1829757
Naprawić się da, ale taniej i szybciej będzie zareklamować. Drugiego pytania nie rozumiem - co mogło się zdarzyć, zdążyć, zważyć albo zwarzyć?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1829772
Nikt się w tym nie specjalizuje, bo na chleb by nie zarobił dla bezdomnego nawet. Musisz znaleźć pasjonata który ci pomoże. Jednak o takich ciężko, bo kto by się podkładał pod cudzą własność jak coś pójdzie nie tak.
By barteek1994
#1829775
PucH2 pisze:Nikt się w tym nie specjalizuje, bo na chleb by nie zarobił dla bezdomnego nawet. Musisz znaleźć pasjonata który ci pomoże. Jednak o takich ciężko, bo kto by się podkładał pod cudzą własność jak coś pójdzie nie tak.

Ok, sam naprawie, jest tylko jeden problem. Nie wiecie gdzie znajdę taki ekranik żeby kupić i wmontować? :P
Coś takiego znalazłem, myślicie że się nada? : https://www.maritex.com.pl/optoelektronika/wyswietlacze_lcd_znakowe/16x2_znakow_tinsharp/lcmtc1602a1blw-lf.html

Hej, Nie wiem gdzie dać wątek - daję tutaj :) Grif[…]

2500 dni i nocy. Gratulacje!!!

Serdeczne gratulacje dziś, za osiągnięcie tak pięk[…]

Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]

"Cyfry trzy" by MaiArt...

Temat przeniesiony z działu, w którym Regulamin n[…]