EPF
By M8Cher
Krasnal45 pisze:Ile??? Toś to jeszcze dwa razy przepłacił :lol: Zapewne na wysepce...
każdy uczy się na błędach, pośpiech sklep blisko... no coż
By fokus
Wytłumaczcie mi jedno : co ma sposob zaciągania do wylewania sie liquidu otworami powietrznymi ??? Serio miałem różne atomizery i żaden tak nie lał jak Ijust-s -nowy zaznaczam. Sprsedawca proponuje zmianę grzałki na 0,75 bo podobno ta jest odpowiednia do zaciągania doustnego - tylko co to ma wspólnego z wylewaniem ????

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By fokus
Zastanawiam sie czy inny zestaw czy wystarczy dokupić atomizer do baterii Ijusta i będzie po kłopocie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By McGrinn
fokus pisze:Sprsedawca proponuje zmianę grzałki na 0,75 bo podobno ta jest odpowiednia do zaciągania doustnego - tylko co to ma wspólnego z wylewaniem ????

Nic. Sprzedawca leci w kulki.
Awatar użytkownika
By Timi
Sprzedawca nie ma pojęcia o wapowaniu. W ogóle całe to eSW, to IMHO jedna wielka Spółdzielnia Wydymator sp. z ZOO.
By Bilbosz
Wie ktoś może co mogło się stać z baterią? IJust się ładował normalnie, gdy po jakimś czasie po podłączeniu dioda się nie świeciła. Teraz po wciskaniu przycisku kilka razy zamiga i tyle. Teraz czekam aż do końca się rozładuje i najwyżej potem bateria leci do kosza... :/
By Mr.Q
Posiadam ijust s od ponad miesiąca i już pierwszego dnia miałem problem z cieknącym liqudem. Przeczytałem tutaj chyba wszystko i pierwsze co to sprawdziłem tą uszczelkę ale wszystko było z nią ok. Ale liqud nadal wyciekał pomęczyłem się z nim jeszcze jeden dzień i postanowiłem poszperać trochę więcej dlaczego tak się dzieje. Problemem okazało się to, że po prostu nie można dokręcać grzałki zbyt mocno bo wtedy uszczelka jest za bardzo zgnieciona i przez to wylatuje liquid. W tym momencie mam już drugą grzałkę oryginał 0,3 omh (1 wytrzymała miesiąc, a wapowalem non stop - 20 lat palenia analogów zrobiło swoje) Problem z wyciekaniem u mnie został rozwiązany. Grzałki nie należy dokręcać zbyt mocno, wystarczy że poczujecie opór i wystarczy. To samo dotyczy samego zbiornika też nie dokręcać na chama bo z niego też miałem wycieki, dokładnie takie jak kolega pokazał tutaj na jednym z ostatnich zdjęć. Mam nadzieje że komuś to pomoże.
By fokus
No i stało się - bateria Ijusta-s zaczęła migać po wciśnięciu power. Już miałem nadzieję, że więcej akcji z tym sprzętem nie będzie ale jednak.
By K.Has
Mam ten sam problem, liquid leci przez airhole, a na początku gdy używał go mój kumpel nic takiego się nie działo :? już nie wiem co mam zrobić :(
Awatar użytkownika
By Kanapix
Jak dolewasz liquid to zatkaj palcami airhole, a potem jak go używasz od czasu do czasu w niego dmuchnij zamiast ciągnąć i powinno być ok :)
Awatar użytkownika
By patrykowski
Powiedzcie mi czy bateria od ijusta ma pass through ? Potrzebuję coś na wyjazd, ładowanie będzie jedynie z powerbanka, a w neboxie nie mam takiej opcji.
Awatar użytkownika
By patrykowski
Dziękuję że poświęciłeś mi swój czas, w dodatku elokwentnie się wypowiadając.
By lovelas1988
e_sat pisze:A jak chciałbyś doładowywać wbudowany akumulator? Przez Wi - Fi ?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By e_sat
patrykowski pisze:Dziękuję że poświęciłeś mi swój czas, w dodatku elokwentnie się wypowiadając.

Dotarłeś do te j informacji czy nie?
Awatar użytkownika
By patrykowski
Nie. To że można ładować przez usb, to i moim neboxie można, ale czy jednocześnie można ładować i chmurzyć tego nie wiem.
Awatar użytkownika
By bulit73
patrykowski pisze:To że można ładować przez usb, to i moim neboxie można, ale czy jednocześnie można ładować i chmurzyć tego nie wiem.

To w czym problem? Sprawdź to :wink:
Awatar użytkownika
By patrykowski
Nie mam jak sprawdzić, musiałbym kupić. Wolę najpierw zapytać na forum ;)
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Jaki atomizer z górnym przepływem powietrza poleca[…]

W tym miejscu możecie śmiało pytać o produkty, wni[…]

Cos do 350 zł z edymu

Siemanko. Vaperem jestem stosunkowo nowym, bo moze[…]

Ijust S + Ello Duro

Witam wszystkich. Mam problem z zestawem dół Ijust[…]