EPF


By M8Cher
#1822118
Krasnal45 pisze:Ile??? Toś to jeszcze dwa razy przepłacił :lol: Zapewne na wysepce...
każdy uczy się na błędach, pośpiech sklep blisko... no coż
By fokus
#1822409
Wytłumaczcie mi jedno : co ma sposob zaciągania do wylewania sie liquidu otworami powietrznymi ??? Serio miałem różne atomizery i żaden tak nie lał jak Ijust-s -nowy zaznaczam. Sprsedawca proponuje zmianę grzałki na 0,75 bo podobno ta jest odpowiednia do zaciągania doustnego - tylko co to ma wspólnego z wylewaniem ????


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By fokus
#1822469
Zastanawiam sie czy inny zestaw czy wystarczy dokupić atomizer do baterii Ijusta i będzie po kłopocie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1822481
fokus pisze:Sprsedawca proponuje zmianę grzałki na 0,75 bo podobno ta jest odpowiednia do zaciągania doustnego - tylko co to ma wspólnego z wylewaniem ????


Nic. Sprzedawca leci w kulki.
Awatar użytkownika
By Timi
#1822518
Sprzedawca nie ma pojęcia o wapowaniu. W ogóle całe to eSW, to IMHO jedna wielka Spółdzielnia Wydymator sp. z ZOO.
By Bilbosz
#1827497
Wie ktoś może co mogło się stać z baterią? IJust się ładował normalnie, gdy po jakimś czasie po podłączeniu dioda się nie świeciła. Teraz po wciskaniu przycisku kilka razy zamiga i tyle. Teraz czekam aż do końca się rozładuje i najwyżej potem bateria leci do kosza... :/
By Mr.Q
#1827705
Posiadam ijust s od ponad miesiąca i już pierwszego dnia miałem problem z cieknącym liqudem. Przeczytałem tutaj chyba wszystko i pierwsze co to sprawdziłem tą uszczelkę ale wszystko było z nią ok. Ale liqud nadal wyciekał pomęczyłem się z nim jeszcze jeden dzień i postanowiłem poszperać trochę więcej dlaczego tak się dzieje. Problemem okazało się to, że po prostu nie można dokręcać grzałki zbyt mocno bo wtedy uszczelka jest za bardzo zgnieciona i przez to wylatuje liquid. W tym momencie mam już drugą grzałkę oryginał 0,3 omh (1 wytrzymała miesiąc, a wapowalem non stop - 20 lat palenia analogów zrobiło swoje) Problem z wyciekaniem u mnie został rozwiązany. Grzałki nie należy dokręcać zbyt mocno, wystarczy że poczujecie opór i wystarczy. To samo dotyczy samego zbiornika też nie dokręcać na chama bo z niego też miałem wycieki, dokładnie takie jak kolega pokazał tutaj na jednym z ostatnich zdjęć. Mam nadzieje że komuś to pomoże.
By fokus
#1829721
No i stało się - bateria Ijusta-s zaczęła migać po wciśnięciu power. Już miałem nadzieję, że więcej akcji z tym sprzętem nie będzie ale jednak.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Kylin mini RTA

Witam! Jak w temacie, nabył już ktoś ten parownicz[…]

Do samodzielnego sporządzenia e-liquidu potrzebne […]

Smok Alien 220w

Witam, Wczoraj ładowałem swojego Aliena kablem pr[…]

Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]