EPF

Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Quakuuu
Co sądzicie o tym zestawie na początek? Dobry wybór czy polecacie coś innego w tych pieniądzach? Najlepiej żeby był w asortymencie e-dym.
By kuWeN
Myślę, że jeżeli palisz aż tyle to nie będzie wystarczający e papieros z powodu mało pojemnego akumulatorka.
Do e papierosa nic nie mam wręcz przeciwko jestem fanem tej firmy, a wybór jest znakomity jeżeli nie masz wystarczającego budżetu to go kup jest lepszy niż ijust.
Ale jak będziesz robił małe kroki z 15 papierosów na 5 dziennie to wystarczy ci tyle, że będziesz musiał nosić ze sobą powerbanka.
By dzidexx
Ego aio i smok pen nie nie mają regulowanej mocy.
Palić będziesz super extra mocne po naładowaniu a super light slimy pod koniec.
Nie pchaj się w to jeśli poważnie myślisz o przejściu na e-palenie.

Jako, że palisz mało - efajek starszego typu w zupełności ci na razie wystarczy(zestaw - 2 sztuki).
Bateria ze stabilizacją napięcia(~3.6V np foof 3 zakresy) lub z regulacją napięcia. Clearomizer dolnogrzałkowy 1.8 Ohm.
Jeden komplet zamkniesz w 70 zł.

Jak nie będziesz szalał z mocą płynu to na tym zostaniesz.
@Quakuuu
Awatar użytkownika
By PucH2
Wszystkie porady dobre jednak nie biorą pod uwagę drastycznych zmian cen jaka nastąpi za kilka miesięcy. Niby to nieważne dziś, jednak nie planując można szybko wrócić do analogów.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
dzidexx pisze:Ego aio i smok pen nie nie mają regulowanej mocy.
Palić będziesz super extra mocne po naładowaniu a super light slimy pod koniec.
Nie pchaj się w to jeśli poważnie myślisz o przejściu na e-palenie.

Jako, że palisz mało - efajek starszego typu w zupełności ci na razie wystarczy(zestaw - 2 sztuki).
Bateria ze stabilizacją napięcia(~3.6V np foof 3 zakresy) lub z regulacją napięcia. Clearomizer dolnogrzałkowy 1.8 Ohm.
Jeden komplet zamkniesz w 70 zł.

Jak nie będziesz szalał z mocą płynu to na tym zostaniesz.
@Quakuuu

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale tym postem cofnąłeś się o jakieś pięć lat :mrgreen:
By dzidexx
Paliłem foof + trendy ego do zeszłego roku(lipiec/sierpień).
Niestety dość mocny płyn 22-24mg.
@Krasnal45
Kupno pena bez regulacji mocy może tylko odrzucić od efajka.
/W najlepszym wypadku będzie to zbędny wydatek/
Oczywiscie jest to tylko moja subiektywna opinia po kilku latach(6?) od wyrzucenia zapalniczki.
Ps.
Wspomniana bateria jest wbrew cenie i pozorom b.dobra. Jedyna na rynku miała kiedyś rok gwarancji(obecnie standard - ½).
Ostatnio zmieniony 13 sty 2018, 06:52 przez dzidexx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bofh
Nie deprecjonujmy egonków :roll: To, że są boxy, RBA, TCR, HF, CIA i LOL nie wyklucza tego sprzętu jako możliwości zastąpienia nim palenia papierosów. Sprzęt dobry to sprzęt skuteczny bez względu na to jakiej jakości (i ilości) generuje chmurkę :idea: Moja żona nadal używa egonków (Evod) i nie zamierza zmieniać pena na boxa bo i po co? ;) To nadal działa...
Awatar użytkownika
By bofh
Set ważący 30 dag jest wygodniejszy od pena? Chyba nigdy nie byłeś kobietą :mrgreen: A skuteczniejsze? Eee... mocno indywidualne. Jeden musi produkować cumulusy, a drugiemu wystarczy, że go coś w gardle podrapie :D Ludzie naprawdę nadal używają egonków i są zadowoleni. To trochę takie spojrzenie miłośnika ścigaczy na posiadacza skuterka ;)
Pico problem

Witam wszystkich zgromadzonych Posiadam istick Pi[…]

Problem ze smakiem Blitzen

Witam, posiadam parownik Blitzen od geekvape. Znaj[…]

Papieros do 200 złotych

Dobry wieczór, szukam e-szluga, który pomoże mi o[…]

witam. Mam pytanie planuje kupic jakiegos elek kie[…]