EPF

Awatar użytkownika
By bulit73
plone pisze:i tu kolejna dziwna sprawa bo z drugiego kalkulatora na e-liquid-recipes wyszlo mi ze powinienem wymieszac to w takich proporcjach:
VG: 9 ml
PG: 0,4 ml
nikotyna: caly 10ml shot o mocy 12
aromat: 0,6 ml

To jest właściwe wyliczenie proporcji.

plone pisze:dzisiaj uwarzyłem swoj pierwszy eliksir na bazie Pomelo MaiArta i niestety jest obrzydliwy... Zdaje sobie sprawe z tego ze liquidy potrzebuja czasu zeby sie przegryzc i nie zrazam sie mimo ze smakowal jak sciera do podlogi, ale mimo wszystko chcialbym sie upewnic ze zrobilem wszystko dobrze.

Każdy umieszany liquid potrzebuje czasu, by się przegryzł. Daj mu co najmniej 7 dni.

plone pisze:Zrobilem jeden dziwny miks sernika, pieczonego jablka i stracciatelli

Różne wariacje można wyczyniać z aromatami, lecz to połączenie raczej nie ma racji bytu :( Poza tym pieczone jabłko i straccitella, to są gotowe i smaczne liquidy.

Postudiuj to co podlinkował Ci @Krasnal45 a potem możesz pytać, tylko w odpowiednim dziale :wink:
Awatar użytkownika
By guli
Używał ktoś aromatu Capucino?? Smak jak dla mnie całkiem niezły, ale po wywapowaniu ok. 10 ml grzałka pokryła się czarnym, brudzącym wszystko nalotem - prawie jakby oprószona drobno zmieloną kawą :)
Awatar użytkownika
By guli
McGrinn pisze:Prawdziwe Cappuccino. Zbierz z grzałki i zaparz :lol: .
Coś w tym jest :) w wodzie się rozpuszcza :lol:
By Qaay
Czy aromat Amphore z linii maiart to syntetyk czy NET? Akurat zakonczylem ponad 2 miesieczna zimna ekstrakcje z tytoniu amphore full... i o dziwo uzyskałem identyczny profil smakowo-zapachowy :oops: .
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
Dzieci na forum

Nawet skrypt na sprytne dzieci nie poradzi. Mik[…]

"Cyfry trzy" by MaiArt...

Temat przeniesiony z działu, w którym Regulamin n[…]

Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]