EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By pythoneer
#1753802
11 lutego 2017 minie dokładnie rok jak nie palę analogów. W czasie tej wojny przegrałem dwie bitwy. Dwa razy zapaliłem po jednym papierosie w stanie mocnego upojenia :zakrecony Raz w czerwcu, raz we wrześniu. Oczywiście na drugi dzień dwa rodzaje kaca i przyrzeczenie 'nigdy więcej'. Od wrześniowej porażki trzymam się dobrze, a pokusy już mi się nie trafiają nawet po alko. *CZAJNICZEK*

Pozdrawiam,
Przemo.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1753867
dexx33 pisze:Zero analogów, nawet mi przez myśl nie przemyka aby zapalić albo wziąść od kogoś gdy częstuje śmierdziuchem (odpowiadam : chyba żartujesz).
Wapowanie zaspokaja mój głód nikotynowy na 100%.
Startowałem od mocy 12mg, teraz chmurzę ok.8-9mg, ok.2,5ml liquid'u na dzień.
Co prawda mój staż w chmurzeniu nie powala, ale po 4 dekadach palenia smierdziuchów uważam to za duży sukces *ISH*

Goń mnie :mrgreen: 1439 dni bez śmierdziela w paszczy *1st*
Awatar użytkownika
By nixar
#1829062
A mnie zdarza sie dość często sięgać po analoga. Powiem nawet ze codziennie... Ale tylko rano do kawy. Resztę dnia bez problemu lecę na e-p. To dla mnie i tak nieslychany wynik. Przygodę z e-p zacząłem w 2010r od Volish'a. Jakieś egony, potem gdy nie miałem kasy na lq lub grzałki, wracałem do analogow... I tak na przemian az do pamietnego dnia 01.12.2017, gdy mój kolega (vapujacy od 4lat ) sprzedał mi swojego suboxa od kangertecha. Postanowiłem po raz kolejny spróbować się przesiąść na e-p. Tydzień później Zakupiłem I Justa S z zapasem grzałek, i zapasem baz i aromatów. Jestem zabezpieczony na jeszcze jakieś 3 miesiące. Ale teraz juz nie czekam aż czegoś mi braknie, tylko na bieżąco każdą kasę wydaję na grzałki i lq( bazy i aromaty). Z papierosa do kawy nie zrezygnuje, ale nie mam wyrzutów sumienia z tego powodu. Wole wypalić jednego analoga dziennie niż 40, jak to miało miejsce zanim poznałem swiat e-p. :)
Awatar użytkownika
By blucas
#1829083
Od kiedy wróciłem na dobrą stronę mocy dwa razy próbowałem z ciekawości po 0,5 papierosa. Jak ja to mogłem wcześniej palić?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Superlux
#1829093
nixar pisze:A mnie zdarza sie dość często sięgać po analoga. Powiem nawet ze codziennie... Ale tylko rano do kawy. Resztę dnia bez problemu lecę na e-p. To dla mnie i tak nieslychany wynik. Przygodę z e-p zacząłem w 2010r od Volish'a. Jakieś egony, potem gdy nie miałem kasy na lq lub grzałki, wracałem do analogow... I tak na przemian az do pamietnego dnia 01.12.2017, gdy mój kolega (vapujacy od 4lat ) sprzedał mi swojego suboxa od kangertecha. Postanowiłem po raz kolejny spróbować się przesiąść na e-p. Tydzień później Zakupiłem I Justa S z zapasem grzałek, i zapasem baz i aromatów. Jestem zabezpieczony na jeszcze jakieś 3 miesiące. Ale teraz juz nie czekam aż czegoś mi braknie, tylko na bieżąco każdą kasę wydaję na grzałki i lq( bazy i aromaty). Z papierosa do kawy nie zrezygnuje, ale nie mam wyrzutów sumienia z tego powodu. Wole wypalić jednego analoga dziennie niż 40, jak to miało miejsce zanim poznałem swiat e-p. :)Luzik...ale jest tyle pięknych awków, miliony a Ty posługujesz się awatarem którego używa jedna z legend tego forum. Nie, nie czepiam się na chama ale możesz niektórych wprowadzić w błąd. Czytając to myślałem sobie...kurtka przeca to nie Poldek... :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1829095
Każdy ma swojego sobowtóra. Co ma uczesanie zmienić? Patrząc bliżej to po zmarszczkach widać że to nie nasz Poldek.

ps. Jednak to ten sam. Patrzałem na freda.
By Resux
#1829194
Parę razy zgrzeszyłem na początku wapowania ale już nie dałem rady wypalić całych. Jakoś dziwnie obco teraz brzmi słowo wypalić. Co to właściwie znaczy? ;) W pracy nie chodzę na palarnię nawet jak jest mróz albo pada, tylko na zewnątrz. Nawet na wolnym powietrzu jak ktoś pali blisko mnie robi mi się niedobrze. Pozostał tylko głód nikotynowy. Z 18-ek udało mi się zejść na 9-ki ale zaczyna mnie to męczyć i mam już trochę rozrobionych 12-ek. Czekam tylko aż dojrzeją.
By Philips84
#1829994
18.11.16 kupiłem pierwszego boxa i od tego czasu ani jednego analoga ;)
By pHarel2403
#1830200
13.01.2018 godz. 13:30 wypaliłem ostatniego peta, od tamtego czasu definitywnie koniec z papierosami.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1831566
Jesteś na dobrej drodze i osobiście trzymam a Ciebie kciuki. Dasz radę!

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By dellorto
#1833140
Na samym początku pierwszy miesiąc leciałem hybrydowo jeszcze, później to już leżała sobie paczuszka otwarta ale nie kusiło żeby brać. Najgorzej było z alkoholem, nawyk analoga do browarka był ciężki do zerwania ale się udało :D Teraz od czasu do czasu sobie zapalę na imprezie jak ktoś poczęstuje ale nie smakuje mi to jak dawniej.
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1833306
Ja swojego moda kupiłem 6 grudnia, mając w kieszeni paczkę z 18 papierosami :)
Po zakupie e-papierosa paczkę tą dopaliłem i tak mam nadzieję moja przygoda z analogami się skończyła :)
Ja mam w ogóle odwrotnie chyba niż wszyscy - bałem się że epapieros nie wystarczy mi jako zamiennik analoga, a po paru dniach okazało się, że to analogi nie wystarczały mi za zamiennik epapierosa :) Także raczej do tematu śmierdzieli nie powrócę ;D
Awatar użytkownika
By dtr
#1833312
A ja mam historię taką: paliłem ok 10-15 analogów dziennie, później przyszedł czas na pierwszego EP (2012) i po ok 1-2 miesiącach hybrydowego analogi rzuciłem całkowicie na rzecz EP schodząc powoli z mg/ml i częstotliwością wapowania. Ostatecznie rzuciłem i analogi i EP ale do czasu... Przyszedł kryzys i wróciłem do analogów paląc znowu po 10-15 dziennie.
Jako, że pozbyłem się EP (nie myślałem wtedy, że tak łatwo powrócę do analogów) to zwykłe palenie pochłonęło mnie jak wcześniej.
Kolejny krok to były tabexy itp. co skutecznie pozwalało rzucić śmierdziuchy na 2-6 miesięcy i takie koło przez dłuższy czas.

W chwili obecnej mogę powiedzieć, że jestem uzależniony od papierosów: nie lubię smrodu fajek, nie brakuje mi nikotyny ale potrzebuję chwili refleksji *SMOKEKING* i popuszczać dymki.
Teraz pomysł jest na nowego EP i raczej lekkie LQ. Nie wiem czy kiedyś w 100% odłożę EP ale napewno jestem zdeterminowany do rzucenia analogów.
Będę raportował jak idą postępy :-P
By rebeliant86
#1833337
Ja zauważyłem coś dziwnego... Wapowałem DL i wtedy zdarzało mi się popalać 1-2 papierosy dziennie. Jakieś 2 tygodnie temu przesiadłem się na MTL i od tego czasu nie zapaliłem analoga??? :zakrecony Nie wiem o co chodzi, może o kwestię tego w jaki sposób się zaciąga MTL i tego odruchu mi brakowało w DL :) W każdym razie jestem z tego zadowolony.
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44

Hej, czego byście mi nie polecili (¬_¬) w kwestii […]

Najmniej aromatyzowane Premixy

Witajcie, Od jakiegoś czasu zauważam, że większoś[…]

E-papieros, a uczucie ciężkości w płucach.

Cześć, Od 2 tygodni mam pierwszego moda z subohmo[…]

Od Administracji: Tu się witam i tylko tu :) […]