EPF


Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By pythoneer
#1753802
11 lutego 2017 minie dokładnie rok jak nie palę analogów. W czasie tej wojny przegrałem dwie bitwy. Dwa razy zapaliłem po jednym papierosie w stanie mocnego upojenia :zakrecony Raz w czerwcu, raz we wrześniu. Oczywiście na drugi dzień dwa rodzaje kaca i przyrzeczenie 'nigdy więcej'. Od wrześniowej porażki trzymam się dobrze, a pokusy już mi się nie trafiają nawet po alko. *CZAJNICZEK*

Pozdrawiam,
Przemo.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1753867
dexx33 pisze:Zero analogów, nawet mi przez myśl nie przemyka aby zapalić albo wziąść od kogoś gdy częstuje śmierdziuchem (odpowiadam : chyba żartujesz).
Wapowanie zaspokaja mój głód nikotynowy na 100%.
Startowałem od mocy 12mg, teraz chmurzę ok.8-9mg, ok.2,5ml liquid'u na dzień.
Co prawda mój staż w chmurzeniu nie powala, ale po 4 dekadach palenia smierdziuchów uważam to za duży sukces *ISH*

Goń mnie :mrgreen: 1439 dni bez śmierdziela w paszczy *1st*
Awatar użytkownika
By nixar
#1829062
A mnie zdarza sie dość często sięgać po analoga. Powiem nawet ze codziennie... Ale tylko rano do kawy. Resztę dnia bez problemu lecę na e-p. To dla mnie i tak nieslychany wynik. Przygodę z e-p zacząłem w 2010r od Volish'a. Jakieś egony, potem gdy nie miałem kasy na lq lub grzałki, wracałem do analogow... I tak na przemian az do pamietnego dnia 01.12.2017, gdy mój kolega (vapujacy od 4lat ) sprzedał mi swojego suboxa od kangertecha. Postanowiłem po raz kolejny spróbować się przesiąść na e-p. Tydzień później Zakupiłem I Justa S z zapasem grzałek, i zapasem baz i aromatów. Jestem zabezpieczony na jeszcze jakieś 3 miesiące. Ale teraz juz nie czekam aż czegoś mi braknie, tylko na bieżąco każdą kasę wydaję na grzałki i lq( bazy i aromaty). Z papierosa do kawy nie zrezygnuje, ale nie mam wyrzutów sumienia z tego powodu. Wole wypalić jednego analoga dziennie niż 40, jak to miało miejsce zanim poznałem swiat e-p. :)
Awatar użytkownika
By blucas
#1829083
Od kiedy wróciłem na dobrą stronę mocy dwa razy próbowałem z ciekawości po 0,5 papierosa. Jak ja to mogłem wcześniej palić?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Superlux
#1829093
nixar pisze:A mnie zdarza sie dość często sięgać po analoga. Powiem nawet ze codziennie... Ale tylko rano do kawy. Resztę dnia bez problemu lecę na e-p. To dla mnie i tak nieslychany wynik. Przygodę z e-p zacząłem w 2010r od Volish'a. Jakieś egony, potem gdy nie miałem kasy na lq lub grzałki, wracałem do analogow... I tak na przemian az do pamietnego dnia 01.12.2017, gdy mój kolega (vapujacy od 4lat ) sprzedał mi swojego suboxa od kangertecha. Postanowiłem po raz kolejny spróbować się przesiąść na e-p. Tydzień później Zakupiłem I Justa S z zapasem grzałek, i zapasem baz i aromatów. Jestem zabezpieczony na jeszcze jakieś 3 miesiące. Ale teraz juz nie czekam aż czegoś mi braknie, tylko na bieżąco każdą kasę wydaję na grzałki i lq( bazy i aromaty). Z papierosa do kawy nie zrezygnuje, ale nie mam wyrzutów sumienia z tego powodu. Wole wypalić jednego analoga dziennie niż 40, jak to miało miejsce zanim poznałem swiat e-p. :)Luzik...ale jest tyle pięknych awków, miliony a Ty posługujesz się awatarem którego używa jedna z legend tego forum. Nie, nie czepiam się na chama ale możesz niektórych wprowadzić w błąd. Czytając to myślałem sobie...kurtka przeca to nie Poldek... :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1829095
Każdy ma swojego sobowtóra. Co ma uczesanie zmienić? Patrząc bliżej to po zmarszczkach widać że to nie nasz Poldek.

ps. Jednak to ten sam. Patrzałem na freda.
Awatar użytkownika
By Resux
#1829194
Parę razy zgrzeszyłem na początku wapowania ale już nie dałem rady wypalić całych. Jakoś dziwnie obco teraz brzmi słowo wypalić. Co to właściwie znaczy? ;) W pracy nie chodzę na palarnię nawet jak jest mróz albo pada, tylko na zewnątrz. Nawet na wolnym powietrzu jak ktoś pali blisko mnie robi mi się niedobrze. Pozostał tylko głód nikotynowy. Z 18-ek udało mi się zejść na 9-ki ale zaczyna mnie to męczyć i mam już trochę rozrobionych 12-ek. Czekam tylko aż dojrzeją.
By Philips84
#1829994
18.11.16 kupiłem pierwszego boxa i od tego czasu ani jednego analoga ;)
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1830200
13.01.2018 godz. 13:30 wypaliłem ostatniego peta, od tamtego czasu definitywnie koniec z papierosami.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1831566
Jesteś na dobrej drodze i osobiście trzymam a Ciebie kciuki. Dasz radę!

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
2222 dni z waperosem !!!

A co tam... pochwalę się i ja. 2222 dni […]

No to musiałam założyć ten temat :oops: ,bo nik[…]

E-palę już 700 dni !

Fil Tusia wszystkiego naj... naj... naj... *P[…]

Dzieci na forum

Nawet skrypt na sprytne dzieci nie poradzi. Mik[…]