EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1828919
Dzisiaj morderca w białych rękawiczkach Radziwiłł został zdymisjonowany.
Na jego miejsce wchodzi profesor Łukasz Jan Szumowski.

Czy ten jegomość może nam pomóc czy raczej jeszcze bardziej zaorać wszystko co ze zdrowszą alternatywą dla papierosów związane?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1828925
Ma większy problem jak za turystykę leczniczo-rechabilitacyjno-zabiegową oddać, jak na krajowe kontrakty nie ma kasy.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1828934
On zdaje się podpisał klauzulę sumienia czy coś w ten deseń.
Tam jest gadane by chronić życie od poczęcia. To może też nie powinien utrudniać chronienia życia nałogowym palaczom.
Awatar użytkownika
By Superlux
#1828949
Nawet gdyby odwalił 100 zdrowasiek to i tak nie będzie miał wielkiego wpływu. Liczą się wpływy do skarbu państwa, akcyzy, interes plantatorów...i w końcu głos wielkich rozgrywających - GSK, Pfizer, Philip Morris itd itp... Przy tylu zmiennych...tak naprawdę nieistotne jest czy minister jest księciem, hrabią, profesorem czy ministrantem. Może być z gruntu dobrym człowiekiem ( o ile takowi w ogóle pchają się do polityki ) ale już na starcie jest ugotowany.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1828962
Poniekąd masz rację. Jednak to nie Radziwiłł zabłysnął akcyzą. To kolejne kopnięcie leżącego, tym razem z MF.
W innych krajach jakoś różnie to wyglada. Mimo wpływu korporacji nie zawsze dochodzi do takich absurdów jakie klepnął Radziwiłł przy aprobacie poprzedniego minstra zdrowia jeszcze z PO.
Jestem bardzo ciekaw czy nowemu ministrowi jako człowiekowi wierzącemu, chroniącemu życie, drgnie powieka przy ew. kolejnym kopniaku zadanemu chmurzącym.
Awatar użytkownika
By Superlux
#1828975
Naszych łatwiej skorumpować, mniejsza koperta...słabe państwo.
A jeżeli chodzi o nowego to nie, nie zadrży...z resztą wątpię czy On ma jakiekolwiek pojęcie o EIN.
Poza tym to co powyżej, co On może zrobić biedny miś...

Pamiętam kiedy robiliśmy szum, wysyłaliśmy maile...truliśmy na ćwierkaczach i na fejsach. W tamtym czasie nie spotkałem lekarza który miałby blade pojęcie o ep, powtarzali tylko to co było w GW czy to co podsuwali lobbyści z GSK itd itp...zero pojęcia ale w dużej mierze również celowe działanie.
Ja nie wierzę już w żadne pozytywne dla nas zmiany, teraz jest czas Iqos'ów a będzie jeszcze " weselej ". Nie mam co do tego żadnych wątpliwości, my się " nie opłacamy " - dosłownie, chyba nikomu. Spokojnie zejdziemy do podziemia a inni zaczną od początku - RN 4081...tyle że drożej i nie tak smacznie...

Howgh :drinkb
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1828987
Trzeba wierzyć w dobrą zmianę. ;) W UK jest zupełnie odwrotnie niż u nas.
W wielu krajach jest zupełnie inaczej. W Polsce może być tak samo.

Kryptoreklama ujosow niezgodna z obowiązującym choć głupim prawem tez mnie wk..
Kryptoreklama śmierdzieli w sklepach z napisem cennik tak samo.

Trzeba zgłaszać takie przypadki.. ;)
Ostatnio zmieniony 09 sty 2018, 23:24 przez SzamanDM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1828989
SzamanDM pisze:Trzeba wierzyć w dobrą zmianę. ;) W UK jest zupełnie odwrotnie niż u nas.
W wielu krajach jest zupełnie inaczej. W Polsce może być tak samo.


Chcielibyśmy, żeby tak było. Jednak na chwilę obecną, się chyba na to nie zapowiada :(
Awatar użytkownika
By PucH2
#1828990
@SzamanDM Tak będzie jak na ryż plantatorów tytoniu przestawią, a na to się nie zanosi.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.