EPF

Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By yosheee
Witam szanowne grono :)
Po jakimś czasie i różnych perturbacjach chce wrócić do świata wapowania i szukam nowego moda, o ile kiedyś byłem na bieżąco w temacie tak teraz szukam podpowiedzi, przeglądając ofertę e dyma zainteresowałem się 75W ELEAF ISTICK PICO TC Mod jako zestaw ew samo zasilanie ELEAF IPOWER TC MOD - 5000MAH i do tego jakiś baniak, wcześniej miałem moda z bazą rba, sam robiłem grzałki i liquidy więc temat nie jest mi obcy, kwestia w powróceniu do wprawy itd. O ile w pierwszej propozycji baniaczek jest tylko bez rba o tyle jest lepsza opcja będzie zasilanie i dobranie baniaka to nie wiem właśnie jakiego? Jakie są moje oczekiwania? Standardowe zapewne, czyli masywna chmura przy małej stracie na smaku, wiem że chmura zależy od tego czym zaleje baniak ale mimo wszystko. W całości chce się zamknąć w około 300zl więc jeśli są jakieś lepsze opcje tzn zestaw albo zasilanie i ciekawy tank z możliwością kręcenia to będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
By yosheee
Na zasadzie zestaw plus któryś z tych baniaków czy zasilanie i one? Za jakiś link do sklepu będę również wdzięczny :)
Awatar użytkownika
By AdwokatkaDiabla
Przejzyj sobie regulamin- niestety nie wolno linkowac rzeczy z powodu ustawy ktora weszla w zycie ponad pol roku temu.

Nie napisałeś na jakim atomizerze sam kręciłeś grzałki , a to tez ma znaczenie.

Obecnie czajniki z pojedyncza grzałka przechodzą chyba powoli renesans.
Wiec z tego nowego typu mógłbyś sie pokosić o
kylina, zeusa , lub Waspa ( to akurat nie tank )

później masz rożne dziwne takie z dolotem powietrza jak ammit 22 , lub ammit dual , lub ijoy exo. - po prostu obejzyj sobie zdjecia jak wyglada baza RBA

Natomiast jesli jesteś odrobinę bardziej tradycyjny to masz do wyboru
Gryffina , Criusa, czy cos w ten desen z baza velocity.

No i jeszcze są RDTA - tu miałbyś ktoraś wersje Combo, z wymiennymi bazami RBA, Avocado , lub Limitless RDTA plus.

Ogolnie musisz liczyc sie z tym ze na sam atomizer ,nie biorac uzywki wydasz kolo 100-150 zl
Jak chodzi o zasilanie , to brałabym raczej evicka vtwo , i za ten wybor jestem pewna, , lub od razu cos na dwa wymienne akumulatory-
sig j150 , drag - cos tego pokroju.
Awatar użytkownika
By PucH2
Krasnal45 pisze:A tak w ogóle, to po co zakładasz dwa identyczne tematy? topic124934.html

Oj tam, oj tam, wszystko musisz widzieć. Co dwa to nie jeden.
Awatar użytkownika
By STRUNA
AdwokatkaDiabla pisze:Obecnie czajniki z pojedyncza grzałka przechodzą chyba powoli renesans.
Wiec z tego nowego typu mógłbyś sie pokosić o
kylina, zeusa , lub Waspa ( to akurat nie tank )

później masz rożne dziwne takie z dolotem powietrza jak ammit 22 , lub ammit dual , lub ijoy exo. - po prostu obejzyj sobie zdjecia jak wyglada baza RBA

Natomiast jesli jesteś odrobinę bardziej tradycyjny to masz do wyboru
Gryffina , Criusa, czy cos w ten desen z baza velocity.

No i jeszcze są RDTA - tu miałbyś ktoraś wersje Combo, z wymiennymi bazami RBA, Avocado , lub Limitless RDTA plus.

Ogolnie musisz liczyc sie z tym ze na sam atomizer ,nie biorac uzywki wydasz kolo 100-150 zl
Jak chodzi o zasilanie , to brałabym raczej evicka vtwo , i za ten wybor jestem pewna, , lub od razu cos na dwa wymienne akumulatory-
sig j150 , drag - cos tego pokroju.

Kolega chciał tanka, a Wasp, choć fajnie oddaje smak tankiem nie jest.
Zauważyłem ostatnio, że nikt nie proponuje Hussara, a to dobry parownik i w singlu i w dualu.
Spora chmurka i smak dobry.
Nawet klon daje rade. *CZAJNICZEK*

Czy ktoś z szanownych wymieniał micro switch na pł[…]

Przymiarka do mesha

Cześć wrociłem do tematu mesha.Baniak to vapefly […]

Zakupy tanich liquidów bez

Witam Was, starszy człowiek poprosił mnie o kupno […]

Smok qbox problem

Witam państwa, posiadam smoka qboxa i mam z nim ta[…]