EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By SidVcius
#1828461
Witam serdecznie. Przez ostatnie 2 miesiące używałem atomizera UD Athlon 22 mini. Jestem z niego zadowolony, nie wylewa nigdzie, działa naprawdę ok, a jedyne do czego mogłem się przyczepić to szybko znikający liquid. Chciałem spróbować czegoś innego. Kiedyś robiłem swoje grzałki do UD Zephyrusa v2 i byłem zadowolony ale teraz zwyczajnie nie mam na to czasu i chęci. Zastanawiam się nad Smokiem tfv8 baby ze względu na łatwa dostępność grzałek. Czy może jest coś jeszcze wartego uwagi, a może zostać przy tym czego używam? Zależy mi na tym, żebym atomizer dostał w sklepie stacjonarnym e smoking World i był na gotowe grzalki. To są jedyne warunki, a cena nie gra roli. Bardzo proszę o pomoc gdyż potrzebuje 2 atomizera i nie wiem czy kupić ten sam czy coś innego

Pozdrawiam serdecznie

PS. Przepraszam za brak polskich znaków w niektórych wyrazach ale korzystam z telefonu
By Krasnal45
#1828462
Szybko Ci znikał liquid w Athlonie? To w smoku Ci zniknie błyskawicznie. Co to tego:
SidVcius pisze: Zależy mi na tym, żebym atomizer dostał w sklepie stacjonarnym e smoking World

... to nie to forum.
By SidVcius
#1828470
Ok i przepraszam za wzmiankę o sklepie. Oglonie jednak reasumując lepiej żebym kupił drugiego athlona 22 mini?
By SidVcius
#1828481
Bez urazy ale jakiego wątku na forum nie czytam to ciagle jest przekierowywanie do innych tematów. Rozumiem może i zaśmiecam ale patrząc subiektywnie na mój temat jest z goła inaczej. Jak widać zamieściłem tutaj tekst o atomizerze, który (i tutaj należy uważać) już posiadam, a jedyna rzeczą której potrzebuje się dowiedzieć jest to czy kupić drugi identyczny czy nie. Tak wiem dla wielu e papieros jest to hobby i w ogóle. Mi pomaga zrezygnować z palenia analogów, a dzieki Wam tj moderatorom i większości użytkowników forum zarówno dla mnie jak i dla innych stwarzacie swego rodzaju utrudnienie. Nie irytujcie się ale naprawdę powinniście podejść do tego forum tak zwyczajnie po ludzku a nie zgoła ideologicznie.

Na koniec chciałem przeprosić jeśli kogos uraziłem i obiecuje, iż im prędzej utrzymam odpowiedz na tak ciężkie pytanie to tym prędzej pozbędziecie się takiego natręta jakim jestem ja z tego Waszego „prywatnego” forum.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1828482
Bez urazy, ale czytając może znalazłbyś coś co szczególnie by Cię zainteresowało zamiast smoka lub drugiego athlona.
Są tam zupełnie fajnie opisane a niewymienione przez Ciebie parowniki. Po prostu. :wink:
By Krasnal45
#1828483
@SidVcius
Źle to odbierasz. To nie jest nasze prywatne forum. Jest otwarte dla wszystkich. Trzeba tylko chcieć i umieć odczytywać wskazówki :wink:
By SidVcius
#1828484
Kurczę wiem są i w ogóle ale naprawdę są cieszko jak dla mnie dostępne. Pracuje na tirze wyjeżdżając w 90% do Rosji. Potrzebuje czegoś naprawdę łatwo dostepnego
By Krasnal45
#1828485
Masz całą sieć sklepów e-dym. Jesteś mobilny, wszędzie na nich trafisz. W ESW za nie dość, że starocie, to jeszcze podwójnie przepłacasz...
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1828486
Ok. Najłatwiejszy wbrew pozorom dla osoby w biegu, będzie sprzęt na własne grzałki, kawałek druta, kilka płatków Muji i śrubokręt w torbie lub schowku.
Robiłeś, więc Wiesz.
Będziesz wiedział co masz, zamiast kupować w ciemno być może grzałkę z koncertowo skopanej serii.
Spójrz na Kayfuna V5 , Ammita itp, poczytaj o nich i przemyśl.
Hmm... grzałki zawsze pod ręką, nawet jak w okolicy przejazdu nie uświadczy się waperskiego sklepu.

To nic trudnego jeśli nawet taki ... jak ja daje radę. :wink:
Athlona nie znam, ale na grzałki do smoka często nam tu forumowicze narzekają.
By SidVcius
#1828487
Dziekuje za odpowiedzi ale nie jest tak łatwo kręcić grzałki w ciągłej pracy niestety. Wolałbym zakupić dajmy na to 20 grzałek i jedyne co to zmieniać. Marnuje już czas na robienie liquidow w domu bo mam złe doświadczenia z kupnymi i po prostu nie chce marnować już więcej czasu na palenie. Za radą udam się do Gliwic w celu odwiedzenia sklepu e dym i zdam się na opinie sprzedawcy. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1828488
Twój wybór. :wink:
Ale miło jest przeczytać to:
SidVcius pisze: serdecznie pozdrawiam

na naszym wspólnym forum. :D

Powodzenia w wyborze i zadowolenia już po. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1828489
SidVcius pisze:Dziekuje za odpowiedzi ale nie jest tak łatwo kręcić grzałki w ciągłej pracy niestety. Wolałbym zakupić dajmy na to 20 grzałek i jedyne co to zmieniać. Marnuje już czas na robienie liquidow w domu bo mam złe doświadczenia z kupnymi i po prostu nie chce marnować już więcej czasu na palenie.


Grzałki, na zapas, możesz ukręcić jak będziesz w domu. Ile to jest roboty :wink:
By Krasnal45
#1828490
Grzałkę zrobisz raz na pół roku. Co dwa tygodnie zmienisz tylko watę. Ot, cała filozofia. Kosztuje Cię to grosze. Kupna dycha na tydzień, a z tego jeszcze średnio co trzecia fabrycznie skopana.
By SidVcius
#1828600
Dzieki wszystkim za pomoc i dzieki Wam zdecydowałem się jednak na Kayfuna v5 z tym, że klona ;) 500zl na oryginał wydaje mi się trochę za dużo ;) Pozdrawiam serdecznie jeszcze raz a temat zakończony ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.