EPF
Nasze własne produkcje
By Turbo0245
#1827432
Witam! Mam pytania zwiazane z projektem, no a wiec tak;

1) Czy moge wykozystac do Boxa plytke chip z tych startych efajek eGo 1100mah itp chce miec ogolnie zabezpieczenia i reszte stara bateria aut a na wstawienie mysle o 1-2 akusa.
2) Czy taki chip jest juz programowany z opcja napiecia i wat? Czy dziala jak kazdy inny podaje max napiecie i zmiejsza je w raz z rozladowywaniem akumulatora?
3) do takiego czegos myslalem aby zamontowac odrazu stacje z powerbanka a dokladnie mowiac 2 jedna dla jednej bateri i z 2 tak samo. Mowiac stacje chodzilo mi o chip ;)

Czekam na odp najbardziej zalezy mi na tym 1 wydaje mi sie ze napisalem ok? Nie jestem jakis super doswiadczony no ale nie chcialem tez robic full mech. Czekam na odp pozdrawiam forum ;)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1827434
Możesz, tylko to nie ma sensu. Zabytkowa technologia.
Awatar użytkownika
By bofh
#1827438
Jeżeli wystarczy ci max 7-8W i opór od ~1,5ohm w górę to spoko :roll:
By Turbo0245
#1827446
No wlasnie tego sie obawialem i nie wiedzialem czy to tak dziala.. Ehh caly plan padl w gruzach. Moge cos innego wymyslec zamiast tej plytki? Da rade gdzies cos takiego kupic?
By Krasnal45
#1827450
To jest tylko zabezpieczenie akumulatora. Efekt będzie taki sam, jak Ci @bofh opisał.
Jak chcesz lepiej, to kup płytkę z elektroniką YiHi albo DNA.

P.S. Jest jeszcze jedna opcja, Goldibox. Skontaktuj sie z userem @Goldi
Ostatnio zmieniony 02 sty 2018, 12:01 przez Krasnal45, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bofh
#1827451
Do zabezpieczenia akumulatorów przed nadmiernym rozładowaniem oraz przeciążeniem powyżej 3A sprawdzi się na pewno. I wyłącznie :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1827452
Porządny projekt, nawet oprawy nie wymaga.
[/quote]
By Turbo0245
#1827455
Ok dobra to juz chyba wszystko wiem. Zalezalo mi aby wyszlo to tanio a te plytki z tego co widze sa calkiem drogie ze za te pieniadze mam juz jakiegos orginala. Mysle ze chyba w takim razie wybiore calkiem inne rozwiazanie a bedzie nim jakis voltomierz + ladowanie z powerbanka chip + jakis mosfecik. Dzieki wszystkim za pomoc bede w razie czego pisal :D
By Turbo0245
#1827498
Jeszcze tak spytam mialbym plytke od Ijusta S
No to jesli podlacze pod to 2 akusy no to moc sie zwiekszy czy tylko pojemnosc bateri?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1827500
Pod lupą jest to możliwe.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.