EPF

Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By jq0o
Jeśli nie chcesz zwykłego telewizora, tylko smart tv ,to poluj na to:
Riccardo pisze:Kup Merlina albo Ammita. Banalny setup, niezły smak. Reszta na forum.

Jeżeli chcesz dodatkowo 4k, to kup Zeusa RTA - parownik na jedną grzałkę, bezproblemowy, dobry smak i nigdy nie cieknie.
Riccardo dał(a) plusa
By Lamborghini16
A wiec
Nabyłem bilet do Chin w celu zakupu griffina :) poczytałem przeanalizowałem i zdecydowałem. Podróż będzie trwała 30-40 dni a z racji tego ,ze jestem niecierpliwy umownie znajomy z Facebooka użyczył mi swój parownik na którym idzie ukręcić 3 grzałki (nazwy nie podam bo jest tylko znaczek i napis triple). Teraz nie wiem czy zakładać nowy tema czy mogę dalej tu pisać aby nie spamować forum. Spróbuje tu
Kupiłem drucik i watke nakręciłem po 4 zwoje na grzałkę ( na oko wyglada jakby tam chciało wejść co najmniej 6 zwoi) oblałem watke napełniłem zbiornik przykręciłam do moda. Mod wskazał mi 0.10ohm?? Wiec zaczynam od 20W i doszedłem do 60 dalej boje się bo strasznie strzela (pewnie coś popieprzylem z grzałkami i tu liczę na pomoc) zachowałem odstępy między zwojami tak jak na jakimś poradniku na yt. Nie zmienia to faktu iż smak jest o niebo lepszy wręcz wspaniały . Rozumiem ,ze nim dojdę wprawy z kręceniem grzałek zmarnuje kilka kilometrów drutu ,ale chciałby mieć już jakiś fach i pojęcie o tym nim zacznę używać griffina. Jakieś złote rady co do grzałek?
Awatar użytkownika
By Superlux
Nie jestem specem od setów 0,1 Oma, na pewno ktoś wypowie się na ten temat...ale a propos tego biletu do Chin ? To tak jakbyś saniami zmierzał na Biegun Północny :lol: Sklep Fasttech - wybierasz post NL albo Poland...dorzucasz tego dolara czy półtora i jesteś w Chinach po 12...max 16tu dniach. Nie będzie tam to Gearbest - Griffin 25 mini, 3 ml - obecnie flash sale przez jeszcze 3 dni i tylko 36 plnów ( tak - 36 za oryginała ). Jest też ten większy, ostatnio do nich jechałem jakieś 16 - 18 dni. Generalnie w tych miejscach z ceną też może być lepiej. To tak na przyszłość :wink:
Ostatnio zmieniony 29 gru 2017, 18:25 przez Superlux, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Riccardo
Lamborghini16 pisze: Jakieś złote rady co do grzałek?

Kręć, testuj, podglądaj na YT i zdjęciach, wyciągaj wnioski. Nie przesadzaj z grubością drutu. 4 zwoje to ciut mało, daj 5-6. Jak strzela to albo masz za słaby transport, albo za dużo waty w grzałce, albo kiepski lq. To forum to kopalnia wiedzy, trzeba sobie tylko zadać trud, żeby poszukać.
By Lamborghini16
Na forum znalazłem mój nowy nabytek vandy-vape-triple-rta-t124543.html po wielu ml wylanego liquidu kilkunastu cm drutu udało mi się uzyskać coś co można nazwać grzałka minimalnie strzela smak jest mega przerażajace zużycie liquidu. Nie da się ukryć ,ze jest co robić przykręceniu dobrej grzałki ,ale wydaje mi się iż to jest kwestia wprawy. Juz nie mogę doczekać się griffina

No to musiałam założyć ten temat :oops: ,bo nik[…]

1300 dni z epetem :D

No i pykło okrągłe 1300 dzionków bez śmierdziela :[…]

Witam *SMOKEKING* Przyznaję czatowałem na tą chwi[…]

Ammit 25 w dualu czy singlu ?

Witam wszystkich Planuję zakup czegoś pod max smak[…]