EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By blucas
#1824329
Witam

Coś dawno się nie odzywałem na forum (mimo że zaglądam codziennie). Pora skrobnąć jakiś wstępny pościk moich "wypocin garażowych" :lol:

Trochę czasu mi z tym zeszło, ale założenie było takie że będzie to moja zabawa na wolne wieczory.
Wstępny pomysł jak i pierwszy zarys powstał już około roku temu, drewienko (jedna sztuka :twisted: ) kupione na wiosnę.

Długo zastanawiałem się czy nazywać jakoś to ustrojstwo, a może pozostawić go bezimiennego... Jednak doszedłem do wniosku "a kto mi zabroni"

80% pracy wykonane magicznym narzędziem widocznym na zdjęciu.
Elektronika jedyna słuszna - YiHi SX350 J-V2

Kilka wstępnych fotek z prac:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oczywiście nie obyło się bez drobnych pomyłek i walczenia o 1-2mm :zakrecony

W tym momencie drewienko jest olejowane olejkami do broni mistrza Pietruszki...

Obrazek
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1824339
Nie wyrzucaj opiłków, bo z tego co widzę, mogą przydać się na szpachlówkę :mrgreen:
Awatar użytkownika
By blucas
#1824344
Spokojnie. To co na zdjęciach to dopiero pierwsze zarysy kształtu. ale dziękuję za troskę ;)
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1824345
No to trzymam kciuki, mimo, że YiHi :wink: :mrgreen: Lubię takie grzebanie
Awatar użytkownika
By blucas
#1825036
Olejowanie co prawda jeszcze nie jest skończone, ale kolor już jest właściwy :) (trochę jeszcze brakuje mi połysku). Na początku były obawy że wyjdzie różowy. :lol:

Tak oto wyglądają te moje wieczorne zabawy z drewnem :beer:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1825037
Diametralna różnica między pierwszymi zdjęciami.... Bardzo mi się podoba :)

Good job :beer:
Awatar użytkownika
By marki51
#1825104
Szacunek blucas - bardzo ładna zabawka Ci wyszła podczas tych zabaw. :beer:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1825106
Elegancko *GOOD*
Awatar użytkownika
By blucas
#1825120
matatiti pisze:Brawo! Bardzo ładnie to wyszło, choć zapowiadało się nieciekawie. Planujesz jakąś masową produkcję? ;)
Tak jak w tytule napisałem... pierwszy i ostatni. Dłubałem go prawie pół roku. Przy trójce dzieci ciężko znaleźć wolny wieczór.

Te pierwsze zdjęcia wrzuciłem umyślnie ;)

W planach jest jeszcze tylko drip do kompletu.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1825198
blucas pisze:Tak jak w tytule napisałem... pierwszy i ostatni. Dłubałem go prawie pół roku. Przy trójce dzieci ciężko znaleźć wolny wieczór.


Przecież nikt Ci nie karze zaczynać teraz :mrgreen: Dzieci podrosną, więc może wtedy? My poczekamy *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By blucas
#1825199
No dobra... Może kiedyś...

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Superlux
#1829002
Naprawdę piękny *GOOD* , szkoda że jestem takim paralitykiem i nigdy czegoś takiego nie wystrugam...chociaż ma tylko dwóch małolatów :mrgreen:
Wielki szacun :drinkb
Awatar użytkownika
By blucas
#1829466
Nałóg Totalny pisze:Łaaadne to Blucas :drinkb , a samo wnętrze wyfrezowałeś Dremelem czy ktoś ci frezował maszyną?

Jedyne co było robione maszynowo to wiercenie pod rurkę. Cała reszta to Dremel i dłuta do drewna.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.