EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Wave
#1824035
Jakie boxy polecacie zależy mi na trwałej elektronice.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1824039
Z elektroniką YiHi lub DNA.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1824045
Dicodes :mrgreen:

A tak przy okazji: niczego nie polecamy, bo ustawa nam tego zabrania.
Awatar użytkownika
By boqu86
#1824217
Wbrew pozorom Pico 75 jest nie do zdarcia. Z resztą w najlepszym polecają go jako taniego woła roboczego. Wiele razy mi upadał i nic się z nim nie dzieje. Jeśli nie zależy Ci na estetyce (rysuje się od samego patrzenia na niego), to polecam.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1824221
boqu86 pisze:Wbrew pozorom Pico 75 jest nie do zdarcia. Z resztą w najlepszym polecają go jako taniego woła roboczego. Wiele razy mi upadał i nic się z nim nie dzieje. Jeśli nie zależy Ci na estetyce (rysuje się od samego patrzenia na niego), to polecam.

Mój po 3 miesiącach padł. Elektronika padła ( nigdy nie był zalany ani mi nie upadł ).
Awatar użytkownika
By bulit73
#1824222
Pico jako budżetówka jak najbardziej, jednak kolega pytał o trwałą elektronikę :wink:
By skaecik
#1824229
Mój ma 17 miesięcy już. Kilka razy upadł, przewrócił się na biurku itp, ale ogólnie działa. A wygląda tak, etuja używam może z pół roku





Tapa
Awatar użytkownika
By Pesio
#1824249
Nie słyszałem o problemach w istickach z elektroniką, chociaż ja miałem, ale został wymieniony i też teoretycznie nie można wykluczyć częściowo mojej winy.
Istickom jedynie co można zarzucić, to mocowamie konektora, ale i tak trzeba dużo żeby mu dać rady.
To naprawdę wytrzymałe sprzęty.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1824255
Mechaniczny... Box /rurka..., przy jak najmniejszej ilości elementów łączonych /ruchomych. Materiał - tytan, taniej kwasówka.
By Wave
#1824363
Zapomniałem dodać mogę wydać maksymalnie 300 zł
Awatar użytkownika
By bulit73
#1824364
Wave pisze:Zapomniałem dodać mogę wydać maksymalnie 300 zł


A My zapomnieliśmy dodać, że z naszej strony to już wszystko :mrgreen: Nakierowaliśmy Cię w którym kierunku masz szukać. Wszystko znajdziesz na forum.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.