EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Aidahoo
#1824258
Witam, mam problem z e-papierosem P1 flix. Dzisiaj papieros sam z siebie zaczął odmawiać posłuszeństwa. Był naładowany w ponad 75% (przycisk świecił się na biało),wrzuciłem go do kieszeni, a po 15 minutach już nie chciał działać. Przy wciśnięciu przycisku dioda miga na wszystkie cztery kolory po kolei, łącznie 10 razy. Według instrukcji mignięcie 8 razy (biały niebieski zielony czerwony x2) oznacza całkowicie rozładowaną baterię, jednak nie ma żadnej wzmianki o miganiu 10 razy. Naładowałem go do pełna (dioda przy wejściu na ładowarkę świeci się na niebiesko) i dalej to samo. Nawet nie mogę go wyłączyć - cztery szybkie kliknięcia nic nie dają, gdyż po pierwszym rozpoczyna się miganie 10 razy i nic. Ktoś ma pomysł, w czym może tkwić problem? Nie sądzę, żeby poszła bateria, bo wtedy chyba w ogóle by nie działał.
Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1824265
Niech choinkę zdobi tak ładnie mruga. Jak nie w domu to w centrum miasta powiesić. Trza mieć serce @Pesio .
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.