EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1824246
Tak, tak wiem... Może i lekko odgrzewany kotlet i żadna rewolucja, no ale nie wypada nie mieć :zakrecony
Klasycznie Full Moon w "nowej" odsłonie. Mieliśmy co prawda Jungle Wave, czyli wersję pozbawioną chłodziku, to tutaj dla
odmiany mamy to samo zatopione w mleku. Niektóre źródła podają, że jest to niby custard, choć śmiem wątpić, więc
dopóki nie zobaczę, to nie uwierzę a sam skłaniam się ku temu, że są to mleczne wersje dobrze znanych już smaków.
Gwoli przypomnienia:
Blue - banan z brzoskwinią oraz gumą balonową (+mleko?)
Red - ananas, mango, owoce leśne (+mleko?)
Green - limonka, ananas oraz imbir (-II-)
Yellow - banan, miks owocowy (+ jak wyżej)

Jeśli zatem (tutaj trochę marketingu) jesteście fanami Full Moona oraz Jungle Wave nie będziecie mogli przejść obojętnie obok nowej serii :D
PS. Sam w sumie jestem ciekaw Yellow, gdyż może i mleko fajnie złagodzi tę intensywną nutę banana? Któż to wie? Jak los będzie sprzyjać to już może i w ten piątek 15 XII przybędą... choć okres przedświąteczny i tak daje już w kość jeśli chodzi o terminowość przesyłek :evil:

Obrazek
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1824248
Co złego to nie ja ;) a tak btw, ten 814 absyntowy jest petardą nie :D nie mogę się wypowiadać poza moją piaskownicą, więc tutaj Cię zaatakowałem!
Tak sobie z różnymi ludźmi piszę i na FB i spoza, to wszyscy mają takie same skojarzenia co do tych Full Milk - oby smakowało jak Mullermilk :piwo
Awatar użytkownika
By Pesio
#1824250
Ten absynt można do czegoś porównać? Nie znam tego smaku.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1824252
Skocz do działu Bazy i Aromaty -> aromaty z vapelab. Tam są dwie opinie, ostatnia Riccardo. Teoretycznie przyjęło się, że absynt to po prostu anyż, choć w tym przypadku bardziej przypomina to czym jest absynt. Wg mnie ma ten piołunowy posmak, niestety efektu jak po piołunie nie ma :lol:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1824253
vapelab.pl pisze:Co złego to nie ja ;) a tak btw, ten 814 absyntowy jest petardą nie :D

Jest! Świetny smak, faktycznie ten anyż to taki ni to anyż, ni to absynt. Bardzo dobrze zbalansowany smak.

vapelab.pl pisze:nie mogę się wypowiadać poza moją piaskownicą, więc tutaj Cię zaatakowałem!

:mrgreen:
Awatar użytkownika
By Pesio
#1824254
Nie znalazłem, ale to jakieś zioło chyba , anyżu już sobie w ogóle nie wyobrażam wapczyć , ale np aloes z maiart jest zarąbisty, a też mi się przypomniał smród zielska jak babka miała w doniczkach do okładów.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Ale jak anyż ma smakować jak w cukierkach halls, można by spróbować.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1824256
Tutaj na pierwszym planie są owoce - kiwi i ananas, ten anyż jest w tle i nie jest anyżowy, jak np Pluid.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1824257
Pesio pisze:Nie znalazłem, ale to jakieś zioło chyba , anyżu już sobie w ogóle nie wyobrażam wapczyć , ale np aloes z maiart jest zarąbisty, a też mi się przypomniał smród zielska jak babka miała w doniczkach do okładów.


Z babcinych rzeczy do okładów to mi do głowy tylko przychodzi kapusta :lol: czas chyba dla jaj napisać do paru producentów, czy by wprowadzili, bo widzę, że może i by był zbyt na to :D

No właśnie Riccardo, ciężko powiedzieć jak to nazwać, może mamy za ubogie słownictwo lub język polski jest nie wystarczający do opisania tego?
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1824259
vapelab.pl pisze:No właśnie Riccardo, ciężko powiedzieć jak to nazwać, może mamy za ubogie słownictwo lub język polski jest nie wystarczający do opisania tego?

No coś w ten deseń. :D Mi wystarczy, że jest pyszny.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1824260
Gorzej jak opary z dwóch stron po tym aromacie kapuścianym będą

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1824261
No i to jest najważniejsze Riccardo!
Pesio, a ciekawe co na grzałce będzie jak to się w nagar zamieni - bigos? :lol:
Awatar użytkownika
By Pesio
#1824262
Pod warunkiem że zrobisz mix z aro o smaku kiełbasy zwyczajnej

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1824264
Jeśli to będzie mleko ala mullermilch, to będzie petarda :D

Ale jak bedzie mleko podobne do tego z TPA, to wszystko do kibla pójdzie.
Mam nadzieję, że dzieciątko przyniesie hajs pod choinkę, bo szykują się spore wydatki w vapelab :mrgreen:
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1824439
Pesio! Nie śmiać się, ogólnie mam trochę idiotyczny pomysł. Jestem fanem firmy Decadent Vapors i w ofercie mają bekon itd i tak sobie myślałem... (ale to na razie pozostanie słodką tajemnicą)
Master_PIT - mleko od TPA również robiło u mnie za domestos, więc wiem w czym rzecz:) pozostaje tylko czekać, mam nadzieję, że UPS się wyrobi, żeby już właściwie dzisiaj dotarło... ale to tylko taka nadzieja ;)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.