EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Resux
#1823942
Producent podaje, że ta grzałka nie nadaje się do trybu TC. Dziwne, że SS316L nie nadaje się do tego trybu. Przetestowałem na iStick Pico 75W z Melo 3 i rzeczywiście tak jest. Przechodzi do VW i ustawia 20 W. Można wapować w TC po kalibracji temperatury początkowej np. w Dicodes 2380.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2017, 19:20 przez Resux, łącznie zmieniany 1 raz.
By Resux
#1823960
Gabriel pisze:No widzisz, a ja używałem na TC i to z powodzeniem. Miałem ustawione 230 stopni i 30 watów ( i działała na TC bez problemu) *SMOKEKING*

Jaki sprzęt ? Masz opcję ręcznej kalibracji temperatury grzałki?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1823961
Resux pisze:
Gabriel pisze:No widzisz, a ja używałem na TC i to z powodzeniem. Miałem ustawione 230 stopni i 30 watów ( i działała na TC bez problemu) *SMOKEKING*

Jaki sprzęt ? Masz opcję ręcznej kalibracji temperatury grzałki?

DNA 75 *SMOKEKING*
By Resux
#1823969
Gabriel pisze:
Resux pisze:
Gabriel pisze:No widzisz, a ja używałem na TC i to z powodzeniem. Miałem ustawione 230 stopni i 30 watów ( i działała na TC bez problemu) *SMOKEKING*

Jaki sprzęt ? Masz opcję ręcznej kalibracji temperatury grzałki?

DNA 75 *SMOKEKING*

Właśnie przejrzałem manual do tego sprzętu. Jest możliwość ręcznej kalibracji. To pewnie z każdą grzałką w TC daje radę i jak napisał PucH2 nawet na utwardzonej sznurówce :)
By Sebastian09328
#1823975
Wismec P80 którego używam też daje możliwość ręcznej kalibracji ponieważ TC działa bez zarzutu, chyba jednak zmienię na zwykły tryb VW skoro "pociągnie nawet zwykły sznurek" Dzięki wszystkim za odpowiedzi, chyba trzeba rozmyślić zakup nowej góry :)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.