EPF

Awatar użytkownika
By Master_PiT
Dotarły. Pachnie cudownie.
Oroentujecie się jakiej pojemności są te buteleczki dodane do aro big mouth? 20 czy 30ml?
Awatar użytkownika
By cichy85
Zamówienie złożone w piątek, we wtorek odebrane.
Zapakowane solidnie w folię bąbelkową.
Podejście sprzedawcy (pozdrawiam p. Piotra) do tematu jak najbardziej na plus, informacja SMS o terminie, kiedy zostanie wysłana paczka, kolejna z numerem trackingu.
Kilka aromatów wymieszane od razu, dozowanie zgodnie z opisem na stronie WWW, baza ok. 60%VG/40%PG.
Testowane po około 48h.

Big Mouth- Bounty Hunter- zapach: czekolada, drugi plan wiórki kokosowe. Smak: coś jak baton o tej nazwie. Słodki, na dłuższe wapowanie (jak dla mnie) trochę mulący, dla amatorów czekolady.

Full Moon- Silver- zapach: dominującą gruszka, w tle aromat kaktusa. Smak: mix owocowy, chłodzik zostawia fajny efekt świeżości.

Full Moon- Green- zapach: dominujący ananas. Smak: imbir w połączeniu z chłodzikiem zostawia ciekawy odświeżający lekko kwaskowo-goryczkowy posmak.

Vampire Vape- Pinkman- zapach: dominujący pomarańcz. Smak: pomarańcz z lekka nutą goryczki grejpfruta.

814- Brunehaut- zapach: ananas z nutą zielonego absinthu (kto pił ten wie jak cudnie pachnie ten trunek :)). Smak: lekko anyżowy, zostawia ziołowy, cierpko-słodki posmak.

Na wymieszanie czekają jeszcze: Revoulte- Milkshake, Nuages del Iles- Palacinka i Full Moon- Blue.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Riccardo
zarthos pisze:3. Big Mouth - Fantasia
Po prostu smak fanty...
10/10 - kolejny hicior, pachnie i smakuje dokładnie jak koncernowa oranżada.

Zgadzam się z powyższym, smakuje jak Fanta. Dla mnie ciut za słodka, więc daję 9/10.
By juventinho
Vampire Vape - Heisenberg - Na wdechu wyraźna mroźna nuta, ponoć to eukaliptus ale nie wiem jak smakuje eukaliptus. Na wydechu bukiet owoców, wyraźna czarna porzeczka i mniej wyraźne winogrono, coś jeszcze w tle. Wspaniały, na pewno wezmę większe zapasy. Niebieski kolor liquidu. Można wapować na drugi dzień, po 5 dniach nie ma różnicy. 10/10

Nuages des Iles - Psycho Donut - Pyszny pączek z wyraźnym śmietankowo waniliowym nadzieniem, jakby lody wiśniowe w tle. Nie jest za słodki, nie jest "tłusty". Trzeba dawkować bo można się za mocno przyssać. 10/10

Big Mouth - Beast Melon Kick - świeży melon, taki w sam raz bym powiedział. Z butelki wali drożdżami ale przy wapowaniu już tego nie czuć. Energetyk to to nie jest, koło monstera nie leżał ale smak bardzo przyjemny. 8/10

Drive Flavour - Vape & Frappé - Tutaj potrzebne szersze testy, może inny setup. Liquid przez pierwsze 2ml jest pyszny. Czuć wyraźnie dobrą kawę z karmelem. Później ta kawa smakuje jak przypalona, mimo kontroli temperatury. Dam jej jeszcze z tydzień.

Aromaty prezentują kompletnie inny poziom. Osobiście się uzależniłem od nich i chyba nic innego już nie namieszam.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Big mouth - fantasia
Robiony na bazie 70vg/30pg
12%
Zapach jak fanta, kropla liquidu na języku smakuje jak mirinda pomarańczowa.
Zauważyłem, że liquid lubi strzelać na grzałce (woda w aromacie?)
Smak - rzeczywiście przypomina fantę, ale nieco slodszą. Im dłużej wapuję, tym bardziej przypomina mi grapefruit z MA, tylko mniej goryczy, a więcej slodyczy.
Ogólnie, liquid bardzo smaczny. Zasłużone 9.5/10
PucH2 dał(a) plusa
Awatar użytkownika
By berto
3's Flow - Cust & Co Flan
15%, VPG 50/50, czas leżakowania: 10 dni
To smakuje dosłownie jak Mother's Unicorn Milk z tego przepisu. :lol: Tyle że bez truskawek. Więc reszta aro też pewnie będzie w stylu copy/paste z e-liquid-recipes.com. 3/10

Nuages des Iles - Juice of Legend
Krem waniliowo-bananowy, z dodatkiem masła orzechowego. Dosyć dziwne połączenie, trochę za słodkie jak dla mnie ale dobre. 8/10

Nuages des Iles - Palačinka
Dość złożony jak dla mnie smak, wyczuwam w nim różne rzeczy ale nie jestem w stanie opisać co. Całość okraszona nutką cytryny. Jakoś nie przypadł mi specjalnie do gustu ale jako przerywnik może być. 5/10

Big Mouth - Ralf and Elie
10%, VPG 50/50, czas leżakowania: 10 dni
Właśnie skończyłem 200ml. Dla mnie jak na razie numer 1 z vapelab'a. Dość słodki, intensywny, kremowy kokos. Można jarać bez końca i się nie nudzi. ;) 9/10

W kolejce czekają kolejne :mrgreen:
Smoking Bull - Sweet Valley
Nuages des Iles - Happy Days
814 - Aliénor
814 - Clovis
Revolute - Cabat X

A na tym pewnie nie koniec bo zaś widzę na stronie nowości. :lol:
Volish - strzelanie

Witam. Ponieważ nie znalazłam za dużo informacji c[…]

Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

Smak... grzybów w RDTA