EPF
Czyli o tym co i czym napełniamy nasze e-papierosy.
By marviz
#1737070
Kupiłem smak Gekon który określany jest jako "Jabłko z cytrusami". Świetne odpoczęcie od mięty, pozostawia lekki słodki posmak. Na początku miałem wrażenie że bardzo chemicznie smakuje ale po kilku próbach ten efekt zamienił się zdecydowanie na plus.
By Omega33
#1821775
Mam koncentrat VooDoo 30(Pg)/70(Vg) 20ml, zalany bazą Cloud'n'Base 9mg 50/50 10ml. No i pojawiła się ta dziwna suchość, a bardziej zgaga. Pytanie brzmi czy ten efekt przeminie jakoś samoczynnie? Wcześniej vapowałem liquidy 50/50 i nie było takich problemów (choć obstawiam tu jednak zawartość słodzików). Czy jest to przypisane do samego VooDoo, czy może taki urok tej serii liquidów?
Trochę mi szkoda tak szybko zrezygnować bo smak i zapach bardzo mi odpowiada.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1821788
VooDoo taki właśnie jest. To nie urok liquidów Blue Vape a bardziej konkretnie tego VooDoo ( dużo słodzika ).
By Omega33
#1821794
@up
Dzięki Gabriel! Zatem jest nadzieja :) Kupiłem jeszcze Poziomicę, Panterę i Venom. Który radzisz spróbować jako pierwszy?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1821801
Niestety, ale tutaj Tobie nie pomogę, ponieważ tych smaków nigdy nie próbowałem. Kiedyś z liquidów Blue Vape, smakowałem Jaskiniowca , Czerwonego Smoka, Przyczajonego Tygrysa, Gekona i VooDoo. Teraz już wapuję samą bezsmakową bazę z wyjątkiem kilku tytoniówek i te smaki które wymieniłeś mnie ominęły.
Awatar użytkownika
By latte92
#1821803
Bez różnicy co pierwsze weźmiesz, reszta smaków jest raczej mniej aromatyczna( choć nie pamiętam już jak to było z panterą).
By Omega33
#1822392
Zalałem Poziomice i ... faktycznie jest lepiej, znacznie. Z dnia na dzień czuję, że stan się poprawia.
Co do samego smaku Poziomicy to jak producent wskazuje. Idealnie odczuwalna poziomka + mięta. Bardzo orzeźwiający, leciutko kremowy smak i zapach.

Witam. Przyjrzałem się tematom na forum i wybrałem[…]

eVic Primo Mini 80W TC VW

Nowa odsłona Evic mini dostępny będzie w kilku ko[…]

Po wprowadzeniu zapisów (nieszczęsnej) ustawy i zm[…]

jaki atomizer z bazą RBA?

jaki z dostępnych w PL min 4 ml pojemności poza Sm[…]